What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy from the Ganja-Land!

ZoldOvezet

Active member
Seeds:3xBlueWidow by DinaFem
1x Sir Jack by Exotic Seeds

picture.php


Advanced Hydroponic of Hollad 3 Component fertilizer.

Soil:Biobizz Allmix.

Vents:
Exhaust: Vents TT 125 280m3/h

picture.php


Veg: Mars Hydro 300w (142watt real)


picture.php


Flow: 600 Watt HPS+CoolTube

Growbox: Marshydro grow tent 1x1x.1.8m

Ph Ec mérés ahogy kell...csapvízzel locsolva.

Germination: Jiffy tőzegkorong.
Pots: 1: 10x10cm
Pots 2: 15 liter

Tréning:Toppolok mint karácsonykor,LST






(A lámpa lejebb fog kerülni,csak a kép kedvéért kapcsoltam be.)

A lámpát 50 centire szándékozom tartani mindenkitől,remélem elég lesz amire megveszem 600asat. (20 nap)
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
Kivallo setup de nem lesz kicsi a 280m3 es kiszivo a 600w hpsnek?

Szerintem nem,mert nem ugyanabba a helységbe lesz kivezetve ahol a box van :D de nemtudom majd látjuk skacok..ezen én is gondolkoztam de úgy lesz h a ctre lesz rákötve egyből a kiszívás filter meg szarok nélkül.Üdv :)
 

Charass

Active member
Szerintem elégnek kell lennie tekintve azt, hogy jön az ősz aztán a tél. Egy ablak kinyitásával könnyen 15 fok alá lehet csökkenteni a helyiségben a hőmérsékletet ahol a box van. Így meg már elégnek kell lennie, de valaki majd megmondja aki 600-as lámpával csapatja!
 

ZoldOvezet

Active member
Szerintem elégnek kell lennie tekintve azt, hogy jön az ősz aztán a tél. Egy ablak kinyitásával könnyen 15 fok alá lehet csökkenteni a helyiségben a hőmérsékletet ahol a box van. Így meg már elégnek kell lennie, de valaki majd megmondja aki 600-as lámpával csapatja!

Legyen úgy tesó :D
 
Sok sikert kíváncsi leszek a kertre. Amúgy jó ez a mars hidro? Gondolkozok rajta h beszerzek egyet mert ugye a hps ami van nem jo se a hő se a hang miadt. Ez nem hangos egyébként? Egy rendes kört végig lehet vele tolni? Ezen is grow és bloom kapcsoló van ?
 

ZoldOvezet

Active member
Sok sikert kíváncsi leszek a kertre. Amúgy jó ez a mars hidro? Gondolkozok rajta h beszerzek egyet mert ugye a hps ami van nem jo se a hő se a hang miadt. Ez nem hangos egyébként? Egy rendes kört végig lehet vele tolni? Ezen is grow és bloom kapcsoló van ?

Szia.Miért van.hanga a hpsnek? A trafónak van hangja nem? De az is csak az Eti ballasztosnak vagy milyen hangra gondolsz?:D ennek semmi hangja nincsen ha rácsukom a boxot kb 150 watt hpsnek felel meg 1 C fokkal termel többet mint amúgy a benti hőmérséklet és 50 centire van a mérőtől.Ezen nincsen még semmi ez a rendes hagyományos első kiadás.Végig lehwt vele vinni persze,mert fullspektrumos de az albumomban találsz az OGról azt ezzel vittem végig..tudod mim volt? :D ez a lámpa meg egy cserép virágföld meg egy 10 centis pc venti xD
 
Igen a trafóra gondoltam xd Nagyon jo lett a ledes köröd grat! Szemezek a leddel nagyon ebay-en néztem elfogadható áron van és legalább vissza tudom rakni a szekrény hátúlját is mert most csak a keringető venti megy és az is zavaro a hangja egész nap. Köszi az infót és bocsi az off-ért.
 

ZoldOvezet

Active member
Igen a trafóra gondoltam xd Nagyon jo lett a ledes köröd grat! Szemezek a leddel nagyon ebay-en néztem elfogadható áron van és legalább vissza tudom rakni a szekrény hátúlját is mert most csak a keringető venti megy és az is zavaro a hangja egész nap. Köszi az infót és bocsi az off-ért.

Jah h neked a keringtető venti is hangos..mennyivel csinál nagyob bzzt a ballaszt? Mert nem találok róla semmit a youtuben az összes kertbe csak a ventik hangját hallom...:) köszi mikor én vettem 25 volt azóta találok 16 18 ezerért
 
Nem hangosabb a keringető ventinél de ha már berakom a hps-t akkor be kell raknom a befúvó kiszívó ventit na ugy már ha nem megy a tv vagy akármi nem igazán lehet aludni tőle. Igen én is 16ért néztem olyat mint a tiéd.
 

ZoldOvezet

Active member
Nem hangosabb a keringető ventinél de ha már berakom a hps-t akkor be kell raknom a befúvó kiszívó ventit na ugy már ha nem megy a tv vagy akármi nem igazán lehet aludni tőle. Igen én is 16ért néztem olyat mint a tiéd.

Nem cserélném le a 150es hpst egy marsra..:/ de ha neked a hang a baj akkor jobb a mars,de akkor is kell kiszívó befújó..vagyis nagyon ajánlott legalábbis nekem fontos volt
 

ZoldOvezet

Active member
News!

20 óra alatt mind a 3 BlueWidow kicsírázott,egyforma gyököcskét eresztettek,délután teszem át őket a Jiffybe :)

picture.php


A Sir Jack még nem repedt meg :)
 
Last edited:
Top