What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zene nélkül mit érek én?!

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
csak az egyenlségjel utáni részt rakjad a kódba

watch?v=EKhtdGFWGiA&list=RDrIf


csak amit pirossal kijelöltem
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
csak engem kap el az érzés, hogy gyomronrúgjam, az ilyen szófordulatokat alkalmazókat ? :D




[youtubeif]wsk6evCGjBE[/youtubeif]


kösz, jól vagyok!
nem vagyok, az urad, ha az lennék nem sziáznál.. :D
source.gif
 

Solon

Well-known member
Mi bajotok a királlyal? :D


Nesztek, orosz luvnyák, putyler régen jobban tolta, Jelcin után még hagyta pár évig a dolgokat. Régen is beteg volt a világ, mára legalább kiüresedett.


[youtubeif]k5VeXBQ2BWw[/youtubeif]


[youtubeif]SUoXhUizi4Q[/youtubeif]


Jah, közbe itthon:
[YOUTUBEIF]2klQ8fGXAnA[/YOUTUBEIF]


Hogyapicsába ment ez ennyire félre?
 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
Mi bajotok a királlyal?


Én amúgy elsődlegesen nem dzsimitől hánytam, hanem az emberektől akik imádták


Régen is beteg volt a világ, mára legalább kiüresedett.

Hogyapicsába ment ez ennyire félre?


A nagy kényelem alhülyítette az embereket, a politika meg ( vállalati vagy kormány, már egykutya, hitler papa elmorzsolna egy könycseppet, ha látná milyen jól eltanultak tőle mindent ezek az újkommunisták ) kimosta az agyukat és indeki lement robotba, és gépiesen próbálnak megfelelni, önálló megoldások nélkül, lényegében a mai eber olyan, hogy ha kommunikáltál az egyikkel, akkor akkor kábé az ország összes többi hülyéjével is beszéltél egyúttal,
Valóban kiürült az ország, zéró köze nincs ahhoz a helyhez ahol felmőttem, pedig földrajzilag ugyanott van, de itt nagyjából vége a hasonlóságnak.
Eltűntek a közösségek, ahogy az oszlopos tagjai szépen-lassan egyenként eltünedeztek, elmentek, pl.: a különböző bácsik, nénik akiknek napi szinten jónapottal és csókolommal köszöntél és nem néztek komplett elmebetegnek ezért
- a régi picsák akiknek folyamatosan ment a rajoskodás- a haverok akikkel együtt parodizálzátok ki a világ brutális komolyságát - osztán a helyükre meg jött és mindent megölt, eltorzított vagy elűzött a plitika.
Maradtak még azért elszórtan régi arcok meg néhány elkülönült csoportosulás, ilyen egy-két minatűr univerzum ahol még van élet és emberként funkcionálhatsz, de bödüs egy gépies programozott mű-kamu-propaganda-virtuális robot világ köszönt ránk, egy igaz sötét kor ami sajnos nem fog javulni a mi generációnkban.
Lassan már földalatti mozgalmat kell alakítani azért, hogy valahogy, valahol egészséges ember módjára funkcionálhass gépies, kannibál hajlamú félkegyelműek nélkül.

[youtubeif]MYAkmvNqpNs[/youtubeif]


you_may_live_to_see_manmade_horrors_beyond_your_comprehension_438168.png
 

Solon

Well-known member
A karanténra való tekintettel iderakok két vidám zenét, úgy se tartja be senki.

[youtubeif]FzJEJ-nVKSk[/youtubeif]


[youtubeif]4j-88fi9MR0[/youtubeif]
 

Latest posts

Latest posts

Top