What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ICMAG mobil verzió (TESZT)

Medicropper117

Active member
Nem azt mondtam h nem tudom megkerülni hanem azt h javasoljátok h választható legyen!
Mit nem értessz ezen? Ez a szájbatiprott link csak akkor mukodik ha elnavigalsz ide és rányomsz vagy elrakod könyvjelzőbe. Nem? De! Akkormeg?:p
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ezen van mindenki kiakadva, sajnálom, hogy forced lett a mobil mobilon..
ez volt az első probléma amivel szembesült mindenki..
 

Medicropper117

Active member
Öööö..mondjuk oka van annak ha valaki nem akarja a mobil verziót használni?
Persze h mindenki ezen akadt ki. Nem kértem h vigyázzanak az adatforgalmamra valamint azért se nyújtottam be soha panaszt h ez vagy az nem megy mobilról.
Majd ha akarok választok én! Köszönöm...
Ui: arról nem beszélve h szerintem qrvara nem fér bele ebbe a füves ideológiába -amit ez az oldal képviselni hivatott- hogy valamit ráderőltetnek. De ez már csak az én személyes véleményem.
Azért mert te vagy lászló pistike attól még a feriknek is lehet véleménye nem? Te geci jó kommunista párttag lettél volna. Fideszesnek meg mégjobban beillenél. Sosem akarod elfogadni h másnak is van véleménye, ha az nem egyezik a tiéddel. Ráadásul mi még ismerjük is egymást. Képzelem milyen lehetsz azokkal akiket utálsz:D:D
 

GK_420

Active member
Na wh meg rám fogta...szép. :D Mi erőltetett? Rányomtam a linkre ide léptem azóta is a fullal lép be mindig ide.
 

Medicropper117

Active member
Jaaaaaaaaaaa....h azzal nyomod át?:) Én azt hittem h az csak egy link more....legközelebb magyarul irjatok le h mivan. Nem igazan volt vilagos h az a link egy beállítás...bar gyanus volt a style0888 vagy mi a faszom de nem tudtam:):):)
Ejnye...így beégni:)
 

iwantmorebuds

Active member
??? :D ugylatszik a piros betu nem eleg figyelem felkelto :D
nem.. az z eredeti topic..
Mobile Interface Feedback

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=336698

aki meg mobilozik és nem akarja, hogy a jelenlegi módban ráeröltesse a mobil verziót, az használja ezt a linket a mobilböngészőben :

https://www.icmag.com/ic/?styleid=108
Nem is ertettem a kifakadasod manapsag eleg sok oldalnak van mobilos nezete es szinte mindenhol alapbol forced, annyi h itt nem mukodik a gomb es ezt a linket kell hasznalnod a normal nezethez
 

GK_420

Active member
Akkor így helyreállt a füves etikett szerinti fórum elvek rendje? :D (bár, hogy angoloknál vagy és magyarul is írták...áh inkább felejtsük is el :D )
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
én nem értem mit bubogtok :D
most akkor tekercs feleslegesen basztál le végülis ? :DD

mert ott a választás lehetősége, a style id be megadod a másiknak a kódját :D
 

Medicropper117

Active member
Jajj jolvan. Most akkor mindjart en vagyok a hulye mi?:)
Nem szoktam jol ertelmezni amit whiped ir. Altalaban valakivel trollkodik ezert csak atfutom a posztjait:):)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jól van jól van, most akkor értelmet kérsz, vagy humorérzéket ? :D
általában, ha trollkodok is az is segítség..
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:D fujj tegnap olyat olvastam, még nekem is betett.. nem tudsz gusztustalanabbat mondani perpill, még a kislábujjad se lehet olyan gáz ehhez képest..
 

Latest posts

Latest posts

Top