What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ICMAG mobil verzió (TESZT)

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] ICMag Goes Mobile!
Ha használod okostelefonon, valószínűleg észrevetted, hogy az oldal új külsőt kapott. Ez lesz a telefonos változat.. kérjük fedezzétek fel velünk.
Jelenleg tesztelés alatt áll.

Ha nem szeretnéd a mobilverziót használni, kattints ide --> click here to go to IC Classic!

Örömmel olvasnánk bárminemű észrevételt, amivel segítségünkre lehetsz a felhasználói felület végleges kialakításában,
amit a következő témában tehetsz meg :
:
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=336698

A mobil verzió számos előnyei közül néhány, alacsonyabb sávszélesség igény, rövidebb betöltési idő, jobb oldalkitöltési arány.

Szóval próbáljátok ki és írjátok meg a véleményeket,

Köszönjük türelmeteket.

[/FONT]
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mit ? hogy mobilon lépjek be és szerkesztgessek ?
rühellek mobilt használni, és mobilon is a normál oldalt használom ha van olyan böngészője :D
plusz windózfon van csak az meg sokkal menőbb mint a többi okostelefon és minden jó rajta :D
 

Medicropper117

Active member
Nekem nem tetszik! Azt hova lehet feljegyezni?:)
Fura is volt először....feszt kissebre akartam venni a méretet. Eltartott vagy 1 percig mire felfogtam h mobilos verzió megy:)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Örömmel olvasnánk bárminemű észrevételt, amivel segítségünkre lehetsz a felhasználói felület végleges kialakításában,
amit a következő témában tehetsz meg :
:
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=336698
 

iwantmorebuds

Active member
Aaaa kep beillesztese sem mukodik szal van mit javitani elvilleg a lapszamlalo meg submit reply gomb mar javitva lett
 

dev.

Well-known member
Nalam minden ok, de halkan megjegyzem, hogy eddig is mobil verziot hasznaltam mobilon, es bar latok valtozast, az eleg elenyeszo.
 

iwantmorebuds

Active member
Lol! Persze hogy volt az az uj h most forced :D :D szal aki nemtudta h van is szembesul vele
Edit: dev ha advanced modban insert imagere kattolsz akkor betudsz pakolni kepet? Nekem ez sem mukodik bar latom ezt mar skip is irta szal ezaltal kisse lenyeget is vesztette a kerdes :D
 

dev.

Well-known member
Telóról nem szoktam képet, mert nincs exif törléséhez programom, de ja, amúgy működik.
 

Medicropper117

Active member
Hát én visszatértem az eredeti verzióhoz. Sztem egy fostalicska a mobilos. Értem a lényegét de egy szar....mint minden mobilos verzió. Nem mindenki szarik be 30kb adattól. Szólhatnátok h lehessen választani
 
Top