What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

vaporizálás

Kukutyin

Member
Én Magic Flight vaporizert vettem, és egész jó. Elég drága ahhoz képest, hogy egy darab fa. De nekem a formája is tetszik és az élettartam garancia is jól hangzik(casco, ha te barmolod szét akkor is cserélik, egy két nagyon hülye esetet leszámítva). Nagyon kellemes, az elején megpörköltem benne a zöldet amikor azzal próbáltam, de hamar kitanulható.

Lehet hozzá venni kiegészítőt amivel lehet olajat, csokit, rosint használni.
 

Pillang

Active member
Hát első látásra tetszik, de ahogy az aksi kilóg belőle, meg a kijelző hiánya zavaró. Csak akkor veszem meg, ha azt mondjátok, mérföldekkel jobb a többinél :) köszi azért :)
 

kisgyerekke

Active member
Igen, én is azzal megyek már egy ideje.

Nem is kívánja a szervezetem a tekertet, jobb az élmény vapoval. Egyszerűen elutasitó mentalitás figyelhető meg, ha a tekertre gondolok.
 

Széklet Nagyúr

Active member
Hát az tény, hogy különbözik egymástól a két élmény. Vaporizátorral, fel se kell állnom a gép elől ameddig ha jointot tekerek, akkor meg ki kell menni a kertbe ami kb ahhoz hasonlít mint amikor egy farkasokkal teli orosz erdőben kéne bokrot találnod a kulázáshoz mivel az összes szomszéd nagyjából full ránk lát, ami elég paranoia-gerjesztő tud lenni ami negatívan befolyásolja magát a betépést. Nembeszélve arról is, hogy gazdaságosabb is mivel kevesebb fű fogy vaporizásorral mint a cigk esetében. Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy teljes mértékben kiszorítja nekem a jointtot a felhozatalból, de az tény, hogy ebben a mai elkényelmesedett , inkompetenciában döglődő, lustaszar világban a vaporizátor sokkal több előnnyel rendelkezik. Másrészt majd a tudomány nevében tekerek egy cigit a vaporizálásból visszamardt törmeléket használva töltőanyagnak dohány helyett.
A joint viszont valamivel erőteljesebb éményt tud produkálni, függően attól, hogy milyen ködöt produkál a berendezésed, én legalábbis eszerint választottam ketyerét, amit vettem az nekem úgy üt mint egy bong viszont nem kapar mint a füst, nomeg hiányoznak belőle a különböző égéstermékek ami tovább fokozzák a cigi esetleges fejenbaszós effektjét illetve ugye ameddig vaporizálásnál csak a különböző növéniy olajakat "főzöd" ki levegővel, addig égéskor a teljes növényi szövet felhasználódik ami tovább fokozza az élményt az ilyenkore felszabaduló egyéb hatóanyagok miatt. Meg kb most másfél év kihagyás után kezdtem el meg füsötlni úgyhogy valamelyest alacsony tolerancia-szinttel valószínüleg felismerhetőbb lessz a különbség a két módszer között.
skiiing.gif
 

Széklet Nagyúr

Active member
A mai napon, szigorúan a tudomány nevében , végrehajtottam a korábban említett kísérletet, miszerint, így első tapasztalatok alapján, össze hasonlítsam a vaporizátort a dzsojával, mégpedig a fű mellé a dohányt a vaporizálásból visszamaradt barnára szikkadt brokkoli törmelékkel helyettesítve töltő anyagként.

Hát lényegesen jobban beüt mint a vaporizátor, aszondanám kétszer olyan intenzív, de lehet, hogy ezt is logaritmikusan érzékeljük mint a nangerőkülönbséget, így az is lehet, hogy tízszser jobb, nemtudom bevagyok állva mint a szar.

Viszont máshogy üt be mint a vaporizálás, így nem mondanám, hogy jobb, csak intenzívebb és máshogy pörget, viszont cigi esetében fullosan pörget testileg is míg a vape csak a fejedet energetizálja viszont erőteljesen a javára szolgál, hogy gőzölás közben nem kell feleklnem a monitor elől és kint nindzsázni a kertben a helyi titkosrendőrség őrszemei között.

Számszerűleg 'szondanám. CIGI: 60% - VAPORIZÁTOR: 40% arányban oszlik meg a pozitív megítélésem a két módszer között.

Amiviszont még soron kívül a cigi javára írható, hogy a tekerés fílingje valahogy sehol nincs meg egy gőzpipa megtömésében úgíhogí az nagyjából kiegyenlíti a kényelmi, illetve paranoia gerjesztő tényezőket,

giphy.gif

( itt épp beállva a szomszédokkal incselkedek )
 
Last edited:

aetius08

Member
A mai napon, szigorúan a tudomány nevében , végrehajtottam a korábban említett kísérletet, miszerint, így első tapasztalatok alapján, össze hasonlítsam a vaporizátort a dzsojával, mégpedig a fű mellé a dohányt a vaporizálásból visszamaradt barnára szikkadt brokkoli törmelékkel helyettesítve töltő anyagként.

Hát lényegesen jobban beüt mint a vaporizátor, aszondanám kétszer olyan intenzív, de lehet, hogy ezt is logaritmikusan érzékeljük mint a nangerőkülönbséget, így az is lehet, hogy tízszser jobb, nemtudom bevagyok állva mint a szar.

Viszont máshogy üt be mint a vaporizálás, így nem mondanám, hogy jobb, csak intenzívebb és máshogy pörget, viszont cigi esetében fullosan pörget testileg is míg a vape csak a fejedet energetizálja viszont erőteljesen a javára szolgál, hogy gőzölás közben nem kell feleklnem a monitor elől és kint nindzsázni a kertben a helyi titkosrendőrség őrszemei között.

Számszerűleg 'szondanám. CIGI: 60% - VAPORIZÁTOR: 40% arányban oszlik meg a pozitív megítélésem a két módszer között.

Amiviszont még soron kívül a cigi javára írható, hogy a tekerés fílingje valahogy sehol nincs meg egy gőzpipa megtömésében úgíhogí az nagyjából kiegyenlíti a kényelmi, illetve paranoia gerjesztő tényezőket,

View Image
( itt épp beállva a szomszédokkal incselkedek )

Milyen vapot hasznalsz?
 

Széklet Nagyúr

Active member
Számszerűleg 'szondanám. CIGI: 60% - VAPORIZÁTOR: 40% arányban oszlik meg a pozitív megítélésem a két módszer között.

Hülyeségeket beszéltem, valószínüleg azért ment a jobb szvazat a cigihez, mert a fent szereplőket cigi hatása alatt írtam . Jobban belegondolva 50%-50% vaporizátortól is faszán be lehet állni mint a szar, annyi a kölönbség, hogy vaporizálásnál tisztább a betépés cigi meg fejbe basz és az egész szervezetre kiterjed a hatás míg a vape ezt mind a fejben konventrálja de úgy, hogy közben éberebb vagy egy kicsit és fizikálisan aktívabb de közben ugyanűgy be vagy állva mint a szar.
 

Széklet Nagyúr

Active member
A hőmérséklet beállításokkal nme nagyon szórakoztam, feltúrtam max-ra ami a használati utasítás szerint 202 celziusz, a ketyerén található skála szerint meg kettőszázakármennyi, a brokkolihoz lméletileg 200-220 C körüli a megfelelő - esszensöl ojlok kipárolgási illetve a különböző hatóanyagok aktiválódási hőmérséklete ( vagy mi ) -.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem egészen
Cannabinoids:

  • CBG: 126°F / 52°C
  • CBC: 220°F / 104°C
  • THCa: 220°F / 104°C
  • CBDa: 248°F / 120°C
  • THC: 315°F / 157°C
  • CBD: 356°F / 180°C
  • CBN: 365°F / 185°C
  • THCv: 428°F / 220°C
Terpenes:

  • A-Pinene: 311°F / 155°C
  • β-Caryophyllene: 320°F / 165°C
  • β-Myrcene: 334°F / 168°C
  • Citronellol: 437°F / 225°C
  • Limonene: 349°F / 176°C
  • Terpinolene: 365°F / 185°C
  • Linalool: 388°F / 198°C
  • Humulene: 388°F / 198°C
  • Phytol: 399°F / 204°C
  • Caryophyllene oxide: 495°F / 257°C


https://vaping360.com/learn/optimal-temperature-to-vape-weed/
 

Széklet Nagyúr

Active member
akko kibasztak veled mer a masinériád csak 200 ig tudja :D




Legyen szíves ne negatívkodja szét a vapemet, mert még a végén depressziós lesz és alulteljesít emiatt.
Amúgy meg megy az 200 fölé meg fully béked vagyok tőle mint a kurvaélet úgyhogy részemről megfelelő a teljesítménye.
Másrészt a fűtőrendszere konvektív/konduktív hibrid amit aztán innen másoltak át a volcano hybridbe ( hajól tudom, de lehet, hogy tévedek és fordítva volt ) úgyhogy nagy valószínüséggel nem kula.

Másrészt maga milyen vaporizátorra esküszik e téren illetve milyet használ ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
csak volcano-t vennék, újra( klasszikus tekerős nem digitális) az enyémet egy patkánybélféreg eltulajdonitotta úgyhgy most nem használok semmilyentet
 

Széklet Nagyúr

Active member
csak volcano-t vennék, újra( klasszikus tekerős nem digitális) az enyémet egy patkánybélféreg eltulajdonitotta úgyhgy most nem használok semmilyentet

Váááá részvétem. Amúgy először énis volcanot nézegettem, csak a vásárlás idején vagy másfélszer annyiért vesztegették mindenhol mint a ketyerémet, most meg le van árazva... amúgy meg kb úgy kell elképzelni mint egy 7-es hőfokozatra lekorlátozott kézi volcano/elektromos bong keveréket , aztán itt ki is merül a két serkezet közötti lényegi különbségek listája - ugye volcanot bőven piríthatod kettőhúsz fölé ( lényegében ugyanaz a skála mind két szerkezetnél, csak a volcano 9 fokozatig tekerhető ( 226 celziusz ) míg a plenty csak 7-ig túrható ( 202 ) , gondolom vissza kellett venniük a fűtőteljesítményből, hogy ne legyen húsz kiló a junit -.
De ha most venném - ugye most , hogy egy-két helyen leárazás van kb.100papírra -, igaz ígyis drágább, de akkor a volcanot választanám a kettő közül. Ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve, TéHáCévét ( ami az irományok alapján pámikroham-szorongás redukáló hatású ) meg majd szívok dzsointból.
 

Charass

Active member
Üdv.

Srácok, tudja-e valaki miért t?ntek el itthonról a vaporizátorok? Gomoa-ban volt nem kevés fajta féle sokáig. Most 0. Köze lenne ennek az új jogszabályhoz amit az e-cigik meg liquidek ellen hoztak?

Más: Mit gondoltok err?l a Smono 4 nev? cuccról? Jelenleg valami hordozható, viszonylag olcsó cuccot keresek. Tudom, tudom... Az olcsók szarok. De ez mégis egész korrektnek t?nik. 2300mAh, 160-230 fok között állítható. A gyártó elvileg 10 év garanciát vállal, az érvényesítése már kérdéses, miképp m?ködhet. 20-30 rongy között van az ára. Ennyiért nem várom el, hogy egy életre szóljon nyilván, de 1-2 évig ha lehet használni akkor nekem megérte.

Vélemények? Esetleg valakinek van ilyen?
 

Latest posts

Latest posts

Top