What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Breeders / Seedbank

hungrowboy

Member
Sziasztok fórumtársak!
Ezt a topikot olyan céllal nyitom megy, hogy mindenki képbe legyen a breeders/seedbankokkal. Honnan érdemes és mit rendelni.

Példa SABLON:
Seedbank: oaseeds
Breeders: Barneys Farm
Fajta: feminized
Név:Liberty haze
Genetika: G13 x Chem Dawg 91
Csírázási arány: 5/4
Íz: gyümölcsös
Hatás: happy, relaxing
Elégedettség: 1-10ig
 

DropleX

Member
Sok seedbanktol kozvetlen is tudsz rendelni,bar a legtobbjuknel csak a sajat magjaikat..
En pl RQSt szeretem igyenes a csomagkuldes , kapsz ajandek magokat,grindert stb..
Original SSC szinten jo 50 eu felett 3 100 eu felett 10 db magot kapsz ajandekba..
 
F

FxMaster

Bárniéktól lsd-vel vagy amnesia lemonnal kapcsolatban valakinek van tapasztalata? Pl hogy ténylegesen mikor szedhető. Elméletileg már virágoznia kéne, gyakorlatilag meg sehol semmi. :D
 

ZoldOvezet

Active member
Sok seedbanktol kozvetlen is tudsz rendelni,bar a legtobbjuknel csak a sajat magjaikat..
En pl RQSt szeretem igyenes a csomagkuldes , kapsz ajandek magokat,grindert stb..
Original SSC szinten jo 50 eu felett 3 100 eu felett 10 db magot kapsz ajandekba..


Ez a grinder kb 5ft er..legalabb kuldtek vna mas szinut ne rozsaszint :D
 

vazsi

Member
Nekem a bushdoci kínálata tetszik nagyon. Paradise, Dinafem, RQS, Serious seeds, Sensi. Ezek elég jó cégek. Persze, lehet, hogy csak én vagyok túl maradi. :D
 
G

GroBro420

Az RQS az bóvli. Olyan mint pl cipőből a kínai gagyi. Adott 5 magja. abból 3 különböző feno +1 génhibás +1 nem csírázik ki kb. Aki nem hiszi előbb utóbb megtapasztalja csak vegyen párszor tőlük :)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
rqs auto northern lights nagyon jó..
rqs royal highness szintén
dance world
semmi gond velük..
 

Medicropper117

Active member
Egyéni jó vagy rossz tapasztalat alapján mondanátok meg egy breeder cégről h jó vagy sem?
Gyerekek....
Egy pár wappát már ledaráltam. Jópár elég érdekesen viselkedett. A mostani valami elbaszott sativa feno es nyulik mint a hétszentség. Lassan kifutok a helyből. Ettől még a paradise seeds nem rossz cég es a wappa is egy stabilnak mondható fajta.
Ellenben a Green House Seeds-es white widow teljesen odabaszott. Atomstabil, uniform novenyek. Fénytől, nevelési techinkától függetlenül! Arról nem beszelve h nem szaroztak amikor reklamaltam a magok miatt. Ennek ellenére én nem tartom jo breedernek azokat akik jelenleg viszik. Nem is vennék tőlük újra magokat ha egy mód van rá

Azert mert atszaladt a kezunkön egy ötös pakk még ne jelentsünk ki ezt, azt egyes cégekről. Legyen az jó vagy rossz. Az hogy egyénileg mit vagy mit nem preferál az ember, az egy dolog. Egyeni tapasztalat kerdese ahogy mondtam. De nem ettol lesz egy breeder cég szar.
Barmilyen legyen is az rqs habár eddig mast nem nagyon hallottam még panaszkodni
 

hungrowboy

Member
Egyéni jó vagy rossz tapasztalat alapján mondanátok meg egy breeder cégről h jó vagy sem?
Gyerekek....
Egy pár wappát már ledaráltam. Jópár elég érdekesen viselkedett. A mostani valami elbaszott sativa feno es nyulik mint a hétszentség. Lassan kifutok a helyből. Ettől még a paradise seeds nem rossz bank es a wappa is egy stabilnak mondható fajta.
Ellenben a Green House Seeds-es white widow teljesen odabaszott. Atomstabil, uniform novenyek. Fénytől, nevelési techinkától függetlenül! Arról nem beszelve h nem szaroztak amikor reklamaltam a magok miatt. Ennek ellenére én nem tartom jo breedernek azokat akik jelenleg viszik. Nem is vennék tőlük újra magokat ha egy mód van rá

Azert mert atszaladt a kezunkön egy ötös pakk még ne jelentsünk ki ezt, azt egyes bankokról. Legyen az jó vagy rossz. Az hogy egyénileg mit vagy mit nem preferál az ember, az egy dolog. Egyeni tapasztalat kerdese ahogy mondtam. De nem ettol lesz egy magbank szar.
Barmilyen legyen is az rqs habár eddig mast nem nagyon hallottam még panaszkodni

En most itt nem mondtam azt hogy szarozni kell magbankokat vagy dicserni nem tudom a wappad honnan vetted vagy hogy tobb mindenki is breedeli e
Mert pl a ww-t minimum 5 helyen lattam.pl: flying dutchman, white label seed company,seedman,homegrown,nirvana es a rqs
A wappat most neztem konkretan csak a paradise seeds nyomja de a wwt amit mondtal hogy nem volt fasza erdekelne honnan rendelted, es akkor en omnan biztos nem rendelem,erre gondoltam. Az iz stb ilyen kiegeszites oke valobam minden embernek mas.
De ha pl wwt rendeltel a seedmantol es szar lett akkor akkor inkabb megrendelem a nirvana felet,hatha jobb.
Pl az og kush is eleg nepszeru. Azt is min 5 helyrol lehet rendelni es ha valaki pl rqsrol mar vett es fasza akkor en szemelyszerint inkabb rendelnek onnan ha azt mondja jo mint a dna geneticsrol.
 

iwantmorebuds

Active member
Azert mert a ww egy klasszikus fajta szinte minden cegnek van, vagy max mas a neve, leirta honnan volt a ww olvasd el megegyszer
 

Medicropper117

Active member
Ha eredeti ww kell a mr nice seeds black widow
A GHE-s ww is kb ugyanaz mert a forma aki megcsinalta anno tarstulajdonos volt bar azota allitolag az mar nem az eredeti....senki se tudja
Es nem arra irtam amit irtam hogy letrehoztad a topikot. A topik egyik hozzaszolasa volt az indíték nem az h létezel;)
 

vazsi

Member
A GH seeds magjai csak nálam tűnnek mindig éretlennek vagy mindenki olyat kapott eddig tőlük? :D Én 2x vettem GH-t és kb 15 magból volt 2 ami rendes tarka volt, többi mind apró fehéres.
 

MGK19XX

Member
Ha eredeti ww kell a mr nice seeds black widow
A GHE-s ww is kb ugyanaz mert a forma aki megcsinalta anno tarstulajdonos volt bar azota allitolag az mar nem az eredeti....senki se tudja
Es nem arra irtam amit irtam hogy letrehoztad a topikot. A topik egyik hozzaszolasa volt az indíték nem az h létezel;)
Mr.Nice-től hogyan tudok rendelni?
Amúgy Shantibabának hívják a breedert aki feltalálta a ww-t.
 

hungrowboy

Member
Valaki nem tudja, hogy a medical seedses Channel + mekkorara no meg? Hiaba googlezom nem talalom.illetve a kong kong, dr. Undergroundtol?
 

Latest posts

Latest posts

Top