What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

anyu

Member
Meg ahhoz már öregek vagyunk ( tisztelet a kivételnek :) ) bár amennyit én szopok melóban, annál egy prosti se többet. Azt se ertem miért hangsúlyozzak ezt a "luxus"-t, ott legalabb nem fagy be a feneke mint az utcán strichelőnek.



Alan : az a videki birtok nem rossz ötlet ám, amilyen gyorsan nőnek az éllemiszerárak meg nem a bolti szar paradicsomot enned, hanem a sajatodat. Home office egyre több helyen megoldható, több lábon kell állni.



Fuuu tiszta szerencs h a luxusprosti lejjebb van :D
 

Solon

Well-known member
Nem kedvelem a portfoliót. No, de ezzel pont semmi gond sincs. Senkinek se hiányzik egy tőzsdei lufi. Senkinek se hiányzik, hogy a valódi termelés helyett a spekulációs fogadások határozzák meg a piaci értéket. Ha minden jól megy, márpedig fogyasztás az várható ilyen terméknél, nem lesz itt semmi gond.


Na meg, ha megnézzük a piaci elemzéseket, nagyon arra hajaznak az adatok, hogy rövidesen recesszió várható a világgazdaságban. Kíváncsian várom, hogy a nagyvállalatok, hogy is reagálják majd le, kis összeszerelő országok esetében a hiányt, mikor nem a Nemzethyeknek felelnek, hanem a részvényeseknek.
 

what_can_there

Well-known member
Nincs baj azzal, ha letisztul a piac, en is csak arra probaltam utalni, hogy sok ceg rizikos a tozsden is, mert vannak szep szammal olyanok, akik szakertelem nelkul, a penzszagot kovetve fognak cegalapitasba, es lehet, hogy a legalitasi akadalyokat le is kuzdik, de a novenyt nem tudjak majd gazdasagosan termeszteni es emiatt kesobb becsodolnek, a befektetoiknek meg csak a lekvarosbukta jut.


Recesszioval megspekelve meginkabb erdekes lesz, emlekezzunk vissza a II. vh idejen is legalis volt az ipari kender termesztese egy par evig az USA-ban, hogy birjak a haborus termelesi tempot nyersanyaggal. Vajon a tortenelem megint ismetli onmagat?
 
Last edited:

what_can_there

Well-known member
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=368299


Ez eleg jo hir, tisztelet az olaszoknak! Lenne hova fejlodni a magyar szabályozasnak is, de mi inkabb megvárjuk, amig elmegy a zoldvonat. Aztan majd hangosan sirunk, hogy "minket megin kizártak a jóbúl...mer` nekunk a gonoszprusszel nemengette...az 1961-es ensz konfekcio is megtilcsákolta stb. " A pacinak a faszát.
 

tetorepo

New member
Sziasztok, sry, hogy ide írok, de úgy láttam ez itt most elég aktív és nem láttam relevánsabb topicot.
Szóval a füvezéssel, mint általánosságban lenne egy olyan kérdésem, hogy 45 éves fejjel kipróbáltam otthon a füvet. Régebben haverokkal toltuk párszor, de emlékszem akkor is elég volt egy-két slukk, én nagyon beálltam tőle. Otthonra szereztem füvet és vettem egy bongot is. Asszonnyal kipróbáltuk és a torkomat eléggé kaparta, pedig elég keveset törtem bele, de rendesen beálltam, sokszor hányingerem is volt, de volt flashelés rendesen.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a hányinger mennyire jellemző általában? Lehet-e más móddal csökkenteni ezen? Pl a vaporizátorral? Szeretnék néha betépni, de a jó élmények között, most volt azért eléggé rossz élmény is ezzel. Hátha tudtok segíteni és sry, hogy offolok.
 

f2obsession

Active member
Sziasztok, sry, hogy ide írok, de úgy láttam ez itt most elég aktív és nem láttam relevánsabb topicot.
Szóval a füvezéssel, mint általánosságban lenne egy olyan kérdésem, hogy 45 éves fejjel kipróbáltam otthon a füvet. Régebben haverokkal toltuk párszor, de emlékszem akkor is elég volt egy-két slukk, én nagyon beálltam tőle. Otthonra szereztem füvet és vettem egy bongot is. Asszonnyal kipróbáltuk és a torkomat eléggé kaparta, pedig elég keveset törtem bele, de rendesen beálltam, sokszor hányingerem is volt, de volt flashelés rendesen.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a hányinger mennyire jellemző általában? Lehet-e más móddal csökkenteni ezen? Pl a vaporizátorral? Szeretnék néha betépni, de a jó élmények között, most volt azért eléggé rossz élmény is ezzel. Hátha tudtok segíteni és sry, hogy offolok.

A hányinger alapvetően a túladagolás jele (súlyosabb esetben lehet tőle hányni is), szerintem csak a dózist kéne csökkenteni. Ha nem dohányzol, akkor a kaparáson valószínűleg csak a vapó (Pax2-t, Pax3-at tudom ajánlani), vagy esetleg gyomron át való bevitel (tea, süti) segít. Vapóból nem olcsó egy jó féle, a tea/süti meg sokkal kevésbbé költséghatékony, többszörös mennyiség kell adott intenzitású high-hoz, ugyanakkor sokkal tovább is tart.

Ha dohányosként is kapar a joint, akkor a zöldség és/vagy a dohány túl száraz, vagy simán rossz minőségű.
 

Solon

Well-known member
Sziasztok, sry, hogy ide írok, de úgy láttam ez itt most elég aktív és nem láttam relevánsabb topicot.
Szóval a füvezéssel, mint általánosságban lenne egy olyan kérdésem, hogy 45 éves fejjel kipróbáltam otthon a füvet. Régebben haverokkal toltuk párszor, de emlékszem akkor is elég volt egy-két slukk, én nagyon beálltam tőle. Otthonra szereztem füvet és vettem egy bongot is. Asszonnyal kipróbáltuk és a torkomat eléggé kaparta, pedig elég keveset törtem bele, de rendesen beálltam, sokszor hányingerem is volt, de volt flashelés rendesen.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a hányinger mennyire jellemző általában? Lehet-e más móddal csökkenteni ezen? Pl a vaporizátorral? Szeretnék néha betépni, de a jó élmények között, most volt azért eléggé rossz élmény is ezzel. Hátha tudtok segíteni és sry, hogy offolok.


Véletlenül nem ilyen barnásabb árnyalatú, kicsit dohos, lucernás szagú fű volt az? Hányinger, torok kaparás, felső légúti fájdalom, gyors betépés elég kevés adagtól tipikus albán fű tünet. Arra meg csak egy megoldás van. Kerülöd és veszel rendes füvet.
 

f2obsession

Active member
Tudnál pár sort írni bővebben arról az albánról? A leírtak alapján szerintem találkoztam vele. Én pont a "low-end" külleme és szaga miatt kihagytam, de egy ismerős bevásárolt belőle magának. Csak rossz minőség, vagy netán van benne valami szintetikus? (csak mert ránézésre nagyon nem néztem ki belőle semmit, a srác meg azt mondta, kimondottan erős). Kb, mint valami totál éretlenül aratott, majd pár hónapot cipősdobozban töltött nagyon landrace sativa, úgy nézett ki... Sok éve nem láttam már ilyen silány portékát jó pénzért gazdát cserélni, igaz, nem is vagyok benne rég...
 

Solon

Well-known member
Ha nagy mennyiséget akarsz ma itthon venni, csak albánt fogsz találni. Kilót adnak már 1250-ért. Ott lehet gyanús. Bővebbet nem tudok írni, barnás színe van és dohos berohasztott állaga, sose szívtam, vettem, csak láttam. Zsákozva jön Albániából, hajón, kocsiban. 10 éve is jelen volt a piacon, akkor még nem csapták meg kínai/indiai cumóval, arra csak pár éve jöttek rá, hogy úgy eladhatóbb. Kerülje mindenki, azonnal felismerhető a kinézetéről. Csak, hogy kicsit árakkal is képbe legyünk, következő ugrás 1800/kiló cseh, szlovák vietnámi cucc, földes skunk, utána jönnek a jobb dolgok. Számoljon rá mindenki egy elosztói láncot és ki is jön, hogy pesten nem kapsz normális füvet 3000 alatt. Jegyzem meg normális fű 2000 környékén is 2000 forint volt. Mennyi is volt akkor 1 kiló tarja? Csodálkozunk a minőségromláson? Termeljen mindenki magának, az a biztos.
 

aetius08

Member
Ha nagy mennyiséget akarsz ma itthon venni, csak albánt fogsz találni. Kilót adnak már 1250-ért. Ott lehet gyanús. Bővebbet nem tudok írni, barnás színe van és dohos berohasztott állaga, sose szívtam, vettem, csak láttam. Zsákozva jön Albániából, hajón, kocsiban. 10 éve is jelen volt a piacon, akkor még nem csapták meg kínai/indiai cumóval, arra csak pár éve jöttek rá, hogy úgy eladhatóbb. Kerülje mindenki, azonnal felismerhető a kinézetéről. Csak, hogy kicsit árakkal is képbe legyünk, következő ugrás 1800/kiló cseh, szlovák vietnámi cucc, földes skunk, utána jönnek a jobb dolgok. Számoljon rá mindenki egy elosztói láncot és ki is jön, hogy pesten nem kapsz normális füvet 3000 alatt. Jegyzem meg normális fű 2000 környékén is 2000 forint volt. Mennyi is volt akkor 1 kiló tarja? Csodálkozunk a minőségromláson? Termeljen mindenki magának, az a biztos.

Hát én ezt szívom mert a környéken most csak ezt a fost kapni.. Ja 2500, annál többet nem is ér...
Már 12ben a kicsike. Alig várom, hogy ne az idióta albán/török bűnözők zsebébe rakjam a pénzt, a büdös füvükért:laughing::laughing:
 

Széklet Nagyúr

Active member
Sziasztok, sry, hogy ide írok, de úgy láttam ez itt most elég aktív és nem láttam relevánsabb topicot.
Szóval a füvezéssel, mint általánosságban lenne egy olyan kérdésem, hogy 45 éves fejjel kipróbáltam otthon a füvet. Régebben haverokkal toltuk párszor, de emlékszem akkor is elég volt egy-két slukk, én nagyon beálltam tőle. Otthonra szereztem füvet és vettem egy bongot is. Asszonnyal kipróbáltuk és a torkomat eléggé kaparta, pedig elég keveset törtem bele, de rendesen beálltam, sokszor hányingerem is volt, de volt flashelés rendesen.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a hányinger mennyire jellemző általában? Lehet-e más móddal csökkenteni ezen? Pl a vaporizátorral? Szeretnék néha betépni, de a jó élmények között, most volt azért eléggé rossz élmény is ezzel. Hátha tudtok segíteni és sry, hogy offolok.


Cannabinoid hyperemesis syndrome / KANNABINOID HIPEREMEZIS SZINDRÓMA
 

gRazzy

Member
Hello all,

Nincs mar magyar kenderforum? SAD lelepett, vagy mar boriben? Hol lehet nezegetni magyar naplokat?

Koszi
 
Top