What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Bemutatkozások

G

GroBro420

Ahoj. Groman vagyok a KF-ről és ZK-ról csak foglalt volt a név. BroFist mindnenkinek :)
 

bbengg

New member
Sziasztok!

Úgy döntöttem kilépek az anonimitás árnyékából, és megpróbálom visszaadni mind azt amit TŐLETEK kaptam. kfet , zkt, rongyosra olvastam , SzotyiBá naplói miatt kaptam kedved az autókhoz , Berkinek írtam először amikor baj volt , indítottam 1-2 naplót is még az elején kfen.
Sosem voltam aktív tag ,inkább a csöndes addig olvas amíg meg nem találja a választ típus vagyok/voltam, ezen fogok változtatni.
Azóta túl vagyok sok sikeres és sok kevésbé sikeres körön. Már úgy érzem rendelkezem annyi tudással , hogy kezdők segítségére legyek , de egészen pontosan néha még nem tudom mit csinálok:D
Szeretném , ha ez a fórum is eljutna egy olyan szintre , mint az elődei, ezért úgy gondoltam a mostani körömet naplózom, hátha ösztönöz pár embert.
Jelenleg box bővítés zajlik , idáig 0,6m2 en tevékenykedtem 250w hps alatt.
Ez fog felhízni 1m2-re , és ehhez már egy 600w hps dukál:)
3 auto van bent jelenleg , (purple kush/pinapple express/bloody skunk)
3 fem csirázik éppen , (NL/SuperLemonHaze/LSD)
Ennyit ízelítőnek, majd jövök naplót írni:)
 

Off/On

Member
Üdv mindenkinek Off/On vagyok (most is). kezdtem a kf-en majd áttértem a zoldkerteszre, majd tartottam egy kis szünetet, de vissza már sehova nem tudtam térni. Most találtam újra rátok és eszem faszom megáll, hogy a magyar olyan mint a kender megterem bárhol :D: Béke bro/k
 

Medicropper117

Active member
Így van. A magyar a jég hátán is megél a kender meg a zsebedben is leviragzik ha jol csinalod. Nem hogy címernövény lenne:D
Üdv ujra itt
 

iwantmorebuds

Active member
Üdv mindenkinek Off/On vagyok (most is). kezdtem a kf-en majd áttértem a zoldkerteszre, majd tartottam egy kis szünetet, de vissza már sehova nem tudtam térni. Most találtam újra rátok és eszem faszom megáll, hogy a magyar olyan mint a kender megterem bárhol :D: Béke bro/k

Üdv ujra koztunk!
Bo termest!
 

big.daddy

New member
Üdv néktek népek! Daddy a házban. Kis túlzással pályakezdőkén érkezem hozzátok, réges rég volt egy benti mikrós köröm, amit muter sikeresen kiszagolt. Legalább jó arc volt és befejezhettem, nem kevés fintorgás és osztás árán persze :D Ez még valamikor a kfes időkben volt, mostanra sikeresen külön költöztem, sőt egy országgal arrébb is. Jövőhéten ha sikerül minden cuccot kicűgölni, indítok is egy naplót. Ha baromságot kérdeznék csak a fejemet meg ne sántuljak :D Békesség!
 

HappyDay.

Member
Ki a fasza gyerek, Laci te tudod?
Üdv, és érezd jól magad!
Semmi közöm semmihez itt az oldalon, de egy döglegyet mindig szívesen látok szinte bárhól.... Szinte...
Egyszer egy hónapot dolgoztam együtt lóryB-vel...Saját magát hallgatta a önrészt nem igénylő olasz fosból, de még meló közbe is :D Ment nagyba a hittan, meg a kicsi vagy még az élethez, meg az én vagyok a császár. Azóta se láttam akkora kókányolást mint amit az akkori főnökömmel műveltek(na jó de...de csak ritkán), de ők a csillagok az égen, hállelúja boldogvasárnappal együtt. Aztán nem jött be neki a kétkezi munka, csak művész kezei vannak, azt mondta...Isten nem bottal ver, mondtam neki, de nem értette szegénykém... ez csak kitört belőlem, remélem nem haragszik senki érte.
Szívjatok többet mert nem érzem minden utcán a fűszagot és nem látok minden embert mosolyogni!
 
Top