What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

M

menyus

Greetings Everyone! :tiphat:

First I want to say "Thank You" for the icmag Group, that has opened for us, this forum!
:thank you: :dance013:

Üdv Mindenkinek! :wave:

Well :D

Kicsit elvonulva az otthoni problémáktól, itt nyugodtabban postolhatunk. Reméljük szép, élvezetes, és eredményekben gazdak outos naplók születnek majd általatok, amelyeket talán majd otthon is közzétehetünk, ha vége a 2011-es szezonnak. A naplókat természetesen a Ti beleegyezésetekkel, névtelenítve, és kivonatolva az "otthoniak" :D örömére tennénk közzé. Ezt a melót én vállalom.

Meg szeretnélek kérni Titeket, hogy olvassátok el az itteni szabályzatot, kommunikációval kapcsolatos dolgokat, mert úgy vettem észre, hogy elég mások az igények, és a feltételek. Például egy kép max 800x800 lehet, de egy topicban meg van adva egy bizonyos limit amit fel lehet használni csatolmányok feltöltésére. Ezért akkora képeket tegyetek fel, amekkora még élvezhető, de nem foglal túl sok helyet. Ez nyilván csak sűrű, képekkel való naplófrissítésnél fontos szempont.

Természetesen ide az jön aki akar, de egyenlőre talán nem kéne nagy dobra verni a dolgot. Vagy nem tudom. :D Minden esetre a kezdőknek ott van a KF. itt inkább azok gyűljenek össze akik már tudják az alap dolgokat. Majd idővel szólhatnátok pár arcnak, akik jó fejek, és nem trollok :D De ezt rátok bízom ez nem az én fórumom, szóval na...nem is szaporítom tovább a szót...

Lassan jöhetnek majd a naplók.:bump:
 
M

menyus

Szerintem nyiss itt egy újat. :) Most már nem gond a magyar nyelv, meg ne terheljük az itteni modokat. :D

Én szerintem a KF ről majd átmásolom a saját Skunkos naplómat ide, de közben angolul is vezetem amit korábban a Grow Diary-k között nyitottam.
Itt nyitok egyet az OHaze-nek is, csak nehogy fiú legyen!! :freezing: :D
 
M

menyus

Greetings Hungarian Growers!

As soon as possible, I translate the forum rules, to avoid any problems. In the meantime, do not think sending comments for a while. Posting English only, in order to the Moderators have the option of moderation.

-------> Hungarian version:

Üdv magyar growerek!

Amilyen gyorsan csak lehet, lefordítom a fórum szabályzatot, hogy elkerüljük a problémákat. Addig is szerintem ne küldjünk hozzászólásokat egy ideig, csak angolul, hogy a moderátoroknak meg legyen a lehetőségük a moderálásra.
 

O3green

New member
Menyus - angolul írjunk?
Vagy vegyesen magyar és egy googgle fordítás alája - talán így lenne a legjobb.
 
M

menyus

Hello DocLeaf! :wave:

Thank you for your welcome words! :tiphat:

This is a really big Family. Yes. :D

Menyus - angolul írjunk?
Vagy vegyesen magyar és egy googgle fordítás alája - talán így lenne a legjobb.

So I asked, that the Hungarian language problem or not, in the Hungaryan forum. Received no response, so I do not think there is. :D
Recently, I have no time to translate the Forum Rules ...
I recommend to everyone that copy to Google's translator and try to read, with special attention to points 7 and 8. I think, the rest is the same as anywhere else.

But if you think that You used English also, it is good. Some people might be of interest to your practice. ;)

---------Hungary version---->

Nos én kérdeztem, hogy a magyar nyelv probléma-e, a magyar fórumban, vagy sem. Válasz nem érkezett, szóval szerintem nem gond. :D
Mostanában nincs időm lefordítani a szabályzatukat...
Azt ajánlom Google fordítóba másolja be mindenki, aki nem érti, és próbálja értelmezni, leginkább a 7. és 8. pontokat. A többi ugyanaz mint máshol.

De ha te úgy gondolod, hogy angolt is alkalmaznál, akkor az csak jó. Talán érdekes lehet némelyeknek amivel foglalkozol. ;)

Abrahamskunk said:
Pedig írtam a fórumon privátban... Itt nem fedném fel magam.
Abrahamskunk, a privát üzit nem kaptam meg. Szerintem még azelőtt törölted, hogy elolvashattam volna. De van egy tippem. ;)
 

Illu

Member
Amúgy tényleg korrekt lenne egymással szembe h felfedjük egymást. Elvégre mi is megbízunk azokban akiknek tudomására lett adva h itt vagyunk, és ezért csináljuk a naplókat is, h egymást szórakoztassuk, esetleg tanuljunk egymástól. :)
 
M

menyus

Amúgy tényleg korrekt lenne egymással szembe h felfedjük egymást. Elvégre mi is megbízunk azokban akiknek tudomására lett adva h itt vagyunk, és ezért csináljuk a naplókat is, h egymást szórakoztassuk, esetleg tanuljunk egymástól. :)

Ja, de azt otthon és pü.-ben. :)
 

Kovesz

New member
Sziasztok! :D

Igaz pü-ben értesítést nemkaptam KF-en.. random találtam meg az egészet, de remélem nembaj h beköszöntem :)

További szép napot, üdv: Kovesz
 
Top