What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Szörnyella kalandjai

God_Speed

Member
Szevasztok,
Gondoltam csinálok egy kinti naplót is!
Kintre inkább a naturista dolgokat szeretem!

Ő volna Szörnyella. Januári vetés Big Bud a sógoroktól. Anyának használtam meg kicsit játszottam vele kapott egy super-croppot. Bent kokuszban volt Ferti 4-es recepttel kapta a locsit.

Kintre egy fullos mixet kapott:
Gilisztahumusz, nyúltragya, csirketragya, kV zacc, érett komposzt, kicsi fűrészpor, alginit. Mindez mellé még maga a föld is amibe megy gyönyörű lösztalaj.

Tegnap lett kiultetve amit ülteteskor kapott még symbivit (mikorhiza), komposzt teával lett locsolva.

Körbe bástyáztam vadóccal illetve az egyetlen vegyszerrel amit használok Kintre Detia csiguszok ellen.

Kicsit lekotoztem hadd terüljön!

Remélem ő lesz az égig érő paszuly és megéri az ollót.



Pacsi
 
M

Mackosajt

Ebből hatalmas bokor lesz, ha végig tudod vinni. Sok sikert hozzá!
 

God_Speed

Member
Hát az elején januárban kb. 2hetig kapott 0/24-ben kapta a fényt aztán atraktam 18/6ba. 76w CFL alatt növögettek.

Régen CK-ban olvastam az őrült hollandusokrol akik a max 5-s tőszámból olyan ipari mennyiségeket hoztak ki hogy sírtam. Hát remélem ettől is fogok.
Hát GK nem merek saccolni de külön fogom mérni a többitől.
Bírjam eleget locsolni majd nyáron és élje túl a szezont 2 hét múlva megyek ki meglatjuk mit mutat majd már.
 

GK_420

Active member
Volt valakinek saját telken a fészer mellett hasonló kiültetése pár éve. Ő kilós szüretet nyomott de napi 20 liter vizet is dobott rá szép volt. Nagyon kíváncsi vagyok erre, sok sikert!
 

God_Speed

Member
Köszi GK!
Hát ha a fele lejön róla már lesz örömtánc!
Sajna annyira közel nincsen de azért heti kétheti bontásban nagy melegbe latogatva lesz.
 

hobbi ur

Active member
nem lehet hogy a 18 lecsökkenése miatt megzavarodik, i.e. virágozni akar aztán addigra a hosszú nappalok miatt revegel
 
virágozni fog! aztán re-veg.

nálam a super skunk még május közepi kirakásnál is bevirágzott... aztán re-veg. a korai virágzás meg tudjuk mire lehet képes.
 

God_Speed

Member
Igen ettől egy kicsit tartok, viszont korábbi kinti köröknèl is csak annyi kiszoktatast adtam nekik hogy éjszakánként kiraktam őket a szabadba hogy szokjak a klímát ezek is kaptak ilyet egy kicsit.
És én mindig 4/20 környékén szoktam kitenni őket.
Eddig nem volt gondom remélem velük sem lesz ahogy néztem nagyjából 14,5 óra körül van most azt a 3,5 órát csak leküzdik :D!
 

God_Speed

Member
Szevasztok,
Megvolt az első vizit!
Hála mindennek! Egyrészt túlélte a tavaszt, és felénk annyira özönvíz nem volt. Aztán Chromeonak sem lett igaza nem kezdett el virágozni.
Egyetlen baja hogy valószínűleg még túl friss volt neki a sok manna a földben így picit megkapta a leveleit de a friss hajtasokon nyoma sincs.
Tovább hajlítottam hadd terüljön a drága!
Kapott egy friss adag komposzt teát meg simogatást. Kis Detia meg vadoc frissítést bár nem nagyon voltak döglött csiguszok vad nyomok úgyhogy tovabbra is ígéretes.
Egy őrült ötletben viszont tanácsot kérek. Ha ez a drága megéri az ollót szerintetek utána visszacsapva mindenhol bent nem tudnám reveggelni?
Egy két kép:
picture.php

picture.php

picture.php

Pacsi
 
K

kukta

Dehogy fog már most virágozni :D Magyarország még mindig nem afrikába vagy az Ibériai félszigeten van. Nappalok is hosszabodnak ilyenkor, majdnem 16óra...
 

GK_420

Active member
De miért akarod még bentre revegelni? :D Vegyél róla klónt még nyáron inkább ha igazán szép lesz már...
 
Top