What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2016 OUT

retek

Member
Sziasztok!
Jó rég nem jártam erre, és gondoltam írok a tavalyi kertemről, nem találtam topicot ahova irhatnák ezért nyitottam egyet.
 

retek

Member
Ja meg még azt leírom hogy megjöttek a freespora-s magok, viszont rájöttem nem éri meg nekem beltéren termeszteni, úgyhogy valószínűleg gerillába mennek majd tavaszra.
 

retek

Member
Na tehát ez a kert úgy nézett ki, hogy:
genetika a határból.
1. Viszonylag feltűnő helyen útszélén, már pár éve ott nő kender, a közelbe sehol máshol, tavalyelőtt augusztusba szedtem belőle poénból és ütött.
Tavasszal kis plantokat szedtem, indica kinézetű növények, ahány tő annyi formájú,színú, illatú buga.
Egy kivételével (az ki is döglött magától) mind potens termést hozott.
Hatás egyértelműen testi, némelyik olyan brutális indicának mondható. Korán szedve meg inkább agyi.

2. Egy másik helyen, szintén kis csoportba, útszélén nőtt a kender közelbe szintén semmi. Ez az a "téhácémérgezős" fajta.
tavalyelőtt innen is szedtem cuccot ennek nem volt hatása de azért a magjából vetettem.
Külalakra sativás levél is meg kinézet, 3m magas.
3ból 2 hozott normálisnak mondható kis bugákat, ez a 2 őszre szinte fekete lett nem is lila.
Hatás inkább sativás de azért több bepunnyaszt, a novemberi szedés meg pláne.

3. Szántóföldön növő növények, nem is nagyon nőttek, bugának mondható bármit nem hoztak.


Összesen: 450g trimmelt cucc
1,5 kg trimm, levél, kisbuga, letört ágakról bugák stb.

Összességében elmondható hogy azért lazább néhol levelesebb, a sativason meg kisebb bugák lettek, mint a termesztett fajtákon, de ingyé azért nem volt rossz:biggrin:
Penész csak a késő ősszel jelent meg, egy kicsit.
Nem tudom hogy valaki gerilla kertjének utódját dézsmáltam meg, vagy mindig is vadon nőttek, de ha kert volt nem volt túlságosan eldugva.

Na ezt így leírtam hátha valakit érdekel, vagy hasznos lehet .
 
Hat en arra tippelnek hogy mas kertjet dezsmaltad meg :) csal o ugy alcazta volna hogy nem alcazza mert gondolta az ember ugyis vadkendernek nezi es leszarja . Am valami kepeket lohettel volna ,esetleg ha van feltolthetned mert engem erdekelne .
 

retek

Member
Hat en arra tippelnek hogy mas kertjet dezsmaltad meg :) csal o ugy alcazta volna hogy nem alcazza mert gondolta az ember ugyis vadkendernek nezi es leszarja . Am valami kepeket lohettel volna ,esetleg ha van feltolthetned mert engem erdekelne .
Gerillakert max sok éve lehetett, már egy pár éve figyelem, azért egy kerthez képest sok nő ott , meg magról kelnek, meg amúgy 1000jobb hely lenne termeszteni akár pár méterre, de amúgy meg potensek , szóval nem tudom.
A képekkel most küzdök, mindjart felrakom.
 
érdekes történet, az tény, hogy ahol termelés ment ott jó eséllyel lesznek további vad szaporulatok. hím tövek voltak köztük, mert ha nem, az gyanús, hogy nem teljesen vadóc volt. :)
 

retek

Member
érdekes történet, az tény, hogy ahol termelés ment ott jó eséllyel lesznek további vad szaporulatok. hím tövek voltak köztük, mert ha nem, az gyanús, hogy nem teljesen vadóc volt. :)
ja igen akartam is írni hogy tele volt porzóssal, meg ami idén nőtt ott, az elég retardáltan nézett ki.
 
nekem elsőre bugacpusztai 0%-osnak tűnt, de lehet, hogy igazad van és tiborszállási 1%-os!

ettől aztán sorba mennek a kórházba thc túladagolással a vidéki betyárok.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
tuti hogy az, vagy legalábbis van benne sok, mert a tiborszállási egy olyan fajta, ami szereti a thc-t termelni és a szelektálásnál kizárásra kerülnek a "narkóvariánsok" mert szépen lassan kúszik felfele generációról generációra
 

retek

Member
Hát igen nem aza a donkeydick bugák :biggrin:, trimmelni is rémálom volt, de hatásra nem gyengébb a "normál"nál
 

what_can_there

Well-known member
tuti hogy az, vagy legalábbis van benne sok, mert a tiborszállási egy olyan fajta, ami szereti a thc-t termelni és a szelektálásnál kizárásra kerülnek a "narkóvariánsok" mert szépen lassan kúszik felfele generációról generációra

Ugy tudom a legtobb ipari fajta ilyen, az alacsony thc tartalom ezeknel mesterseges allapot, csak folyamatos emberi beavatkozassal (szelekcioval) tarthato fenn. Kompolti meg a finola is termel 2-3% korul is thc-t, ha hagyjak neki.
 

Latest posts

Latest posts

Top