What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Meg annyira kicsi a virag nem is latnad ha lilul :D majd ket het mulva kb. Még megfog ugrani... Alapbol termetes genetika ha minden ok.
Nekem is van kinn még egy kivancsi leszek :)
Őőő és kb mekkora lehet? Mert akkor elkezdem hajtogatni vagy megtöröm őket ne nőljenek össze.
 

GK_420

Active member
Amit találtam leírások most ott 1m de a Big Devil XL rokona az meg magasságra szelektált 1-1,5mel.
Na szóval legközelebb derékba töröm mindhármat egymástól ellentétesen...de szép lesz. :D
 

GK_420

Active member
Hát rossz helyzet adódott. A hármas legszebb kertemet 99% hogy felfedezték. Végig lekaszálták a gazt meg fákat metszettek de a növényeknél megálltak pont addig van kivágva minden. Tegnap arra jártam már néztem hogy necces de ma tudtam csak oda osonni. Leszedtem a legszebb TD toppot azért ne menjen minden pocsékba...de haza felé kitaláltam este vissza megyek és kiásom őket még ma!
Mit szóltok ehhez? Az én koncepcióm szerint szóltak a rendőröknek de azok nem egy sietős banda így addig a melót leállították amíg lesz idejük beballagni helyszínelővel nyomozóval szóval a csipetcsapat amíg összeáll ismerve a helyi hekusokat tuti így van szóval ma még menthető lehet. Próbálkozzak szerintetek is?
 

iwantmorebuds

Active member
Hát rossz helyzet adódott. A hármas legszebb kertemet 99% hogy felfedezték. Végig lekaszálták a gazt meg fákat metszettek de a növényeknél megálltak pont addig van kivágva minden. Tegnap arra jártam már néztem hogy necces de ma tudtam csak oda osonni. Leszedtem a legszebb TD toppot azért ne menjen minden pocsékba...de haza felé kitaláltam este vissza megyek és kiásom őket még ma!
Mit szóltok ehhez? Az én koncepcióm szerint szóltak a rendőröknek de azok nem egy sietős banda így addig a melót leállították amíg lesz idejük beballagni helyszínelővel nyomozóval szóval a csipetcsapat amíg összeáll ismerve a helyi hekusokat tuti így van szóval ma még menthető lehet. Próbálkozzak szerintetek is?
nemhiszem h megfigyelőket tettek volna oda, én aszondom észre se vették. ennyi erővel lekaszálja a francba mondván vadkender. én is megprobálnám kiásni... azért mikor mész csak feltudod mérni mekkora a mozgás
nekem mindegy micsinálsz de azt a DD-t hozd el onnan :laughing:
 

GK_420

Active member
Telibe egy út mellett van 5 méterre. :) De 10 évig nem jutott eszükbe ott kaszálni meg vagdosni most igen. Megfigyelők persze nincsenek ezt nem is írtam. :D Ejj pedig a legszebb növényeim basszameg...
Na de megöntöztem végre jóóó alaposan mindenkit ezeket kivéve. Egyik helyre ahol asszem 5 maradt ott 8litert kaptak a megmaradt egy növényes hely 4,5litert. Az amúgy szépen gyantásodik meg illatozik csak nőni nem igazán akar. Na de oda tervezem átcuccolni a három kisasszonyt. Kívánjatok sok sikert...nem lesz egyszerű művelet.
 

vazsi

Member
Hát rossz helyzet adódott. A hármas legszebb kertemet 99% hogy felfedezték. Végig lekaszálták a gazt meg fákat metszettek de a növényeknél megálltak pont addig van kivágva minden. Tegnap arra jártam már néztem hogy necces de ma tudtam csak oda osonni. Leszedtem a legszebb TD toppot azért ne menjen minden pocsékba...de haza felé kitaláltam este vissza megyek és kiásom őket még ma!
Mit szóltok ehhez? Az én koncepcióm szerint szóltak a rendőröknek de azok nem egy sietős banda így addig a melót leállították amíg lesz idejük beballagni helyszínelővel nyomozóval szóval a csipetcsapat amíg összeáll ismerve a helyi hekusokat tuti így van szóval ma még menthető lehet. Próbálkozzak szerintetek is?

Nem biztos, hogy észrevették. Nekem tavalyelőtt a traktor 10m-re parkolt le a kert mellett, megláttam, le is szüreteltem, de szerintem nem vette észre a pali. Mindenesetre legyél résen.
 

GK_420

Active member
Persze volt már olyan esetem hogy lekaszáltak mindent a plantokat az mentette meg hogy egy bokor rájuk esett (átültetve meg kikaparta egy őz..). Meg szedtek mellette bodzát meg volt egy pár érdekes helyzet. Jól vannak rejtve az biztos tehát csak szakavatott szem látja hogy az nem csak vad...de legjobb esetben is csak szünetel a munka és isteni csoda hogy pont nem vágták le őket eddig. Szóval akkor is mennének a levesbe pár napon belül szóval újra vehetek erőt magamon aztán ugyanazt az utat lecsavarom...jajj de semmi kedvem be is téptem. :D
Köszi srácok reméljük a legjobbakat nem akarok a kiélezett gyalásóval felköszönteni senkit ha lehet...:D
 

iwantmorebuds

Active member
Persze volt már olyan esetem hogy lekaszáltak mindent a plantokat az mentette meg hogy egy bokor rájuk esett (átültetve meg kikaparta egy őz..). Meg szedtek mellette bodzát meg volt egy pár érdekes helyzet. Jól vannak rejtve az biztos tehát csak szakavatott szem látja hogy az nem csak vad...de legjobb esetben is csak szünetel a munka és isteni csoda hogy pont nem vágták le őket eddig. Szóval akkor is mennének a levesbe pár napon belül szóval újra vehetek erőt magamon aztán ugyanazt az utat lecsavarom...jajj de semmi kedvem be is téptem. :D
Köszi srácok reméljük a legjobbakat nem akarok a kiélezett gyalásóval felköszönteni senkit ha lehet...:D

Jah hat a rendor elleni eroszak nem kell a kert melle biztos nem javit a helyzeten :laughing:
 

GK_420

Active member
Na sikeres volt a transzplant kaptak egy supercroppot hogy táskába férjenek és egy lyukba ültettem őket. Jön a vihar szóval nem kötözgettem majd holnap megoldom...legalább nem törnek ám el tuti. :D
Kemény mert amikor eljöttem az erdőn át mentem és hallottam szirénát onnan sokáig pedig az egy bicikli út csak. Na mindegy kemény lenne ha az orruk elől vittem el. :D
 

GK_420

Active member
Azért volt időm fotózni is. :laughing:
A képen látszik bal lent a növények és az a lenti agyagos part már az út másik fele volt. Átültetett helyről majd ha kimegyek elrendezni őket csinálok. Végre csak két helyre kell mennem aminek nagyon örülök! :D Ha már vittem 'bozótvágót' megritkítottam a környező növényzetet levágtam a fákat amik takartak stb. Kötözés elmaradt mert köcsög fácán felrepült a közelben az meg lehet embertől is inkább nem kockáztattam. Vihart csak kibírják most már...aztán tápozás holnap még mer abban a homokos szarban semmi nincs. Viszont gyalásóval kaparni nagyon könnyű volt...jövőre cserélek mélyen földet aztán itt maradok most egy ideig mert tuti hely.
Jah és fusson a faszom...nem vagyok én chrome. :D
 

Sonicc

Member
Sikerült valamit kezdened a rovaraiddal? Nem lepkekabócád volt? Először én is liszteskére gondoltam nálam,de miután láttam,hogy pattognak világossá vált,hogy lepkekaboca lesz ez - Soil segített - köszönöm neki.

A lényeg,hogy már vagy 3 x nyomtam le mospilannal,és max gyéríteni sikerült,folyamatosan mennek vissza a környező növényekről,minden tele van ezekkel a kis szarokkal
Láttam, hogy más is küzd ezzel a problémával.Sikerült már valakinek eredményesen eltüntetni ezeket a rohadékokat? Vmi hatásos szer ami müködik is? Actara,próbálta már vki?
Azt mondják,hogy nem okoz sok problémát,de én látok friss hajtásokat,amik száradnak lefele,szerintem a dögök miatt.
 

GK_420

Active member
Hát ezek is ugrálnak így kaptam a diagnózist de amit írtál felőlem azok is lehetnek. :D Engem csak az érdekel hogy ne az enyémen ugráljanak. Dohány ázalékkal permeztem eddig 2x az elvitte őket de újra fertőződik folyton. Most hogy új helyre kerültek ott már nincsenek. A nikotin az visz mindent még a nagyit is meg a szomszéd macskáját...akár liszteske akár kabóca azoknak annyi. :D Mondjuk a felszívódási tulajdonságairól a nikotinnak nem sokat tudok mert amúgy tiltott permetszer de ha képesek vagytok elszívni a dohánnyal csak megmaradok. :DJah a leszedett TD top nagyon harmatgyenge volt...a vadakról szedett top hajtások ütősebbek. :D
 

Sonicc

Member
Hát én amúgy dohányzom,de permetszerként való felhasználásáról nem tudok semmit,de más kertészeti oldalakon,nagyon megy a paráztatás az alkalnazásával kapcsolatban. (nagyon erős idegméreg) Te,hogy jutattad ki? Védőfelszerelés,maszk,volt vmi?
 

GK_420

Active member
De még űrruhába csinálom...:D Kb 3 szálra valót áztattam ki fél literben és azt spricnivel nyomattam rájuk meg körbe mindenre. Mivel ennyit képes elszívni is egy ember abszurd hogy baj legyen belőle. :) Én úgy tudom szívméreg de durva görcsöket okoz halálnál az is biztos (teszteltem régen patkányon bőr alá adva). Ha nem parázol az elszívásától ettől se ledz bajod.
 
Status
Not open for further replies.
Top