What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sensi Seeds - Northern Lights in out

Status
Not open for further replies.

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
annyi pedig nem kéne sok legyen ilyen korban, érdekes. lehet más oka van..
elképzelhető, hogy kezdődő ca hiány
11341134calcium-start2.jpg
 

Medicropper117

Active member
Inkabb az utobbi. Foszfor vagy Ca (hiány) okozhat legelvég "égést". Ez inkabb éhes mint égett. 1.2 ennek lófasz ha fény is éri.
 

MGK19XX

Member
105.nap - 34. virágzásban.

Felvittem az EC-t 1.3-1.4 közé,valóban sokat dobott rajta,plusz a barnulás is megállt.
Grow:1ml/1l
Micro:1ml/1l
Bloom:1.5ml/1l
BudXl:1ml/1l
Ha 50 nappal számolom a virágzási időt,akkor még két hét van hátra szüretig,nem kizárt,hogy be is érik addigra.
A főcsúcs három ujjnyi vastag,lassan azt is meg kell támasztanom valamivel.Szagra is kezd olyan lenni mint amilyennek lennie kell,igazi nyálcsorgató illatokat áraszt magából.
Vágás elött 3-4 nap flush sima RO vízzel,majd két hét lassú szárítás kartondobozban.
Szóval már nincs sok hátra,addig is további jó kertészkedést mindenkinek.


IMG_20160910_074708.jpg IMG_20160910_074842.jpg IMG_20160910_074954.jpg IMG_20160910_142209.jpg IMG_20160910_142148.jpg
 

GK_420

Active member
Kíváncsi vagyok hol tart 2 hét múlva mert most nem látszik rajta még a közeli érni akarás. Enyém is kb itt tart most de 4-5 hetet mondok rá.
 

MGK19XX

Member
4-5 hét? Hát ez elég szarul hangzik,én azt hittem elég lesz az 50nap.
Sebaj,itt egy kép ami lemaradt a heti up-ról.

A főcsúcs:
IMG_20160910_074954[1].jpg
 

MGK19XX

Member
112.nap - 41. virágzásban

Szüretről valóban nincs értelme beszélni még legalább három hétig,ha nem több,nagyon lassan érik.
Sebaj,annál több lesz rajta,pláne úgy,hogy szerda óta kap még egy kis extra PK-t még legalább egy hétig.
Az EC mérőm sajnos behányt,szóval azt már nem tudok mérni,de még így is alacson szerintem.Ti meddig szoktátok felvinni így virágzás közepe felé?

IMG_20160917_074612.jpg IMG_20160917_074632.jpg IMG_20160917_074659.jpg IMG_20160917_074705.jpg
 

what_can_there

Well-known member
112.nap - 41. virágzásban

Szüretről valóban nincs értelme beszélni még legalább három hétig,ha nem több,nagyon lassan érik.
Sebaj,annál több lesz rajta,pláne úgy,hogy szerda óta kap még egy kis extra PK-t még legalább egy hétig.
Az EC mérőm sajnos behányt,szóval azt már nem tudok mérni,de még így is alacson szerintem.Ti meddig szoktátok felvinni így virágzás közepe felé?

Nagyon szep noveny, jol beindult a viragzassal. Tobb tapot nem adnek neki, mert szerintem mar igy is tultapos. Az nem igaz, hogy tobb tap = nagyobb hozam, mert akkor ultethetnenk petisoba is ennyi erovel. En 2-ig vagy egy picit fole szoktam nyomni az EC-t viragzas csucsan, de 0,6-os csapviz mellett, ami azt jelenti, hogy ha desztvizzel mesz, akkor 1,4-1,5 max.
 

MGK19XX

Member
Nagyon szep noveny, jol beindult a viragzassal. Tobb tapot nem adnek neki, mert szerintem mar igy is tultapos. Az nem igaz, hogy tobb tap = nagyobb hozam, mert akkor ultethetnenk petisoba is ennyi erovel. En 2-ig vagy egy picit fole szoktam nyomni az EC-t viragzas csucsan, de 0,6-os csapviz mellett, ami azt jelenti, hogy ha desztvizzel mesz, akkor 1,4-1,5 max.

Én sem vagyok híve ennek az agyontápozásnak,de ha valamiből visszaveszek egyből besárgul pár alsó levél,arra meg azonnal jönnek a tetvek,amit meg én nem tudok elviselni.A barna foltok a levélszéleken is táphiányból ered. (CalMag)
Az extra PK is dobott rajta nem keveset,szóval inkább az igényeihez igazodom,ezért magas az EC.
Kösz.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
eddig is amennyire lehetett alacsony volt az EC-je, két hete vagy mikor még 1.2 re mondtam neki, hogy vegyen vissza, közben mint kiderült pont kevés volt a kaja nem tudtam, hogy olyan alacsony koncentráción volt :D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top