What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUT-- Special Kush, Royal AK auto, Royal Bluematic auto

L

lopocs.mpeg

1-2 alkalommal se megy el. engem 2x mérgeztek be vele, mindkétszer iszonyatosan rossz érzés lett belőle 10-15 percre. valami nyomasztó lehúzó negatiív fos. rettenetes közérzettel.

és miért a 2. ha az elsőre szar volt? egyetértek egyébként sőt továbbmegyek: tűzzel vassal irtanám az összes designer drogdilert, elosztót, gyártót.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mert mindkétszer másik szar volt, az egyik ilyen zöldmorzsalékos törmelékes, a másik meg hasisutánzat, és persze mindkétszer a szöveg, hogy ez jó cucc.
 

grower's

Member
Hát a herbál kegyetlen, egyszer volt ,,szerencsém" olyanhoz, amitől világom nem volt. Egy badtrip is kellemesebb annál az érzésnél. Gyerekek ne szíjjatok bijofüvet:biggrin:
 

ZoldOvezet

Active member
1-2 alkalommal se megy el. engem 2x mérgeztek be vele, mindkétszer iszonyatosan rossz érzés lett belőle 10-15 percre. valami nyomasztó lehúzó negatiív fos. rettenetes közérzettel.


mérgeztek be vele? nem értem ezt,hogy mondod,hogy pisztolyt tartottak a fejedhez,hogy tépj?:) ugyan ezt írtam én is,hogy 1-2 alkalommal téptem belőlle,mert más volt a színe KÁVÉ ÍZE volt a mari nénit ugorja meg a kutya ha nem! ezért abba is beleszaladtam..meg azt mondták,hogy olyan mint egy kőkemény hollcsesz...hát HAZUDNAK!!!!! :smoweed:
 

grower's

Member
78.nap

Kilátogattam a csajokhoz, kaptak egy kis locsit(25l:biggrin:), mert a várva várt eső elmaradt. Szépen nőnek és egyre illatosabbak.:)

picture.php
picture.php


picture.php
 

grower's

Member
Köszi:) Nemtudom mennyi lesz, de elég soknak tűnik, nekem egy évig is elég lesz. Nem vagyok nagy smoker, heti 2-3x szoktam csak tépni:biggrin: Amit a Bluematicról leszedtem kis ág faszán beadta, 2 órán át elvoltam tőle:biggrin:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mérgeztek be vele? nem értem ezt,hogy mondod,hogy pisztolyt tartottak a fejedhez,hogy tépj?:) ugyan ezt írtam én is,hogy 1-2 alkalommal téptem belőlle,mert más volt a színe KÁVÉ ÍZE volt a mari nénit ugorja meg a kutya ha nem! ezért abba is beleszaladtam..meg azt mondták,hogy olyan mint egy kőkemény hollcsesz...hát HAZUDNAK!!!!! :smoweed:
még jó hogy hazudnak, és ha átbasznak az nem mérgezés, ha nem azt kapod, amire számítasz?
a hasisszerű szarnak jóhogy kávé íze volt, mert az abból van :D kávé és glicerin.. meg pár szarság.
 

grower's

Member
89.nap

Végre kilátogattam a lányokhoz, nagyon faszán néznek ki.:biggrin:
A vihar nem tett bennük kárt, a Bluematic egyik ága kicsit eldőlt de megkaróztam meg pár penészfolt volt rajta azokat kivágtam, de semmi különös, nagyon gyantás bugákat hozott am. Az AK-k bugái nagyon tömörek, az illatuk is isteni, de még kapnak 1-1,5 hetet hogy kihozzák magukból a maximumot. A legnagyobb Kush 1,85m magas a másik kettő olyan 1,3-1,4m körüli. Kaptak ma tápos locsit is.
Szóval minden ok, köv héten szüret, leszedtem egy kis ágat a legkisebb AK-ról, addig azt pöfékelem.:biggrin:
 

iwantmorebuds

Active member
89.nap

Végre kilátogattam a lányokhoz, nagyon faszán néznek ki.:biggrin:
A vihar nem tett bennük kárt, a Bluematic egyik ága kicsit eldőlt de megkaróztam meg pár penészfolt volt rajta azokat kivágtam, de semmi különös, nagyon gyantás bugákat hozott am. Az AK-k bugái nagyon tömörek, az illatuk is isteni, de még kapnak 1-1,5 hetet hogy kihozzák magukból a maximumot. A legnagyobb Kush 1,85m magas a másik kettő olyan 1,3-1,4m körüli. Kaptak ma tápos locsit is.
Szóval minden ok, köv héten szüret, leszedtem egy kis ágat a legkisebb AK-ról, addig azt pöfékelem.:biggrin:
Jo kis szuretnek nezel elebe :p
 
Top