What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUT-- Special Kush, Royal AK auto, Royal Bluematic auto

grower's

Member
102.nap szüret
:biggrin:

Nah végre megvolt a szüret, megérte várni, sokat dagadtak a bugák az elmúlt 2 hétben. Az egyik AK-t nagyon betámadta a penész szinte minden bugán volt egy kevés úgyh a termés 1/3 a kukában landolt. De elégedett vagyok, krva sok füvem lesz így is:biggrin: Könnyen trimmelhetők voltak az AK-k alig kellett levágnom levelet, a Bluematic szellősebb budokat hozott, de sokkal gyantásabbat. Nedves súlyt nem mértem majd a szárazat megírom hétvégén arra talán kiszáradnak. A szárítás egy nyitott padláson lesz, elég jól levegőzik és nincs is túl meleg.

picture.php
picture.php
picture.php
 

grower's

Member
Kiszáradtak a bugák, 155g lett a száraz súly + van még kb 60g trimm és enyhén penészes buga amiből hasisolajat akarok csinálni mást úgyse nagyon tudnék a penész miatt. Szárítás után még ki kellett vagdosnom néhány részt ,mert találtam még némi penészt. Az AK illata nagyon jó, olyan lágy gyümis, a Bluematicnak nemsok szaga van majd érleléssel úgyis kijön:biggrin:A múltkor kiszárított AK-tól rendesen betéptem, igazi sativa hatása volt, szanaszét voltam egész délután:rasta: De majd lesz smoke report az igazi mannáról:biggrin:
 

Medicropper117

Active member
Azért 155 gramm fű hamar elmegy;)
A növények nagyon szépek voltak, kár a penészért. Azert ez se rossz. Lesz mivel kihuzni a benti kört :D
 

BadTicket

ØG T®ipL3 ØG³
Moderator
Veteran
Hello Hungarian broskis, greetings from Finland.
Nice pix in this thread :)

What is the different in Royal AAK compared to regular AAK?

:tiphat:
 

Kukutyin

Member
A penészgomba toxinja ilyen mennyiségben elenyésző, főleg ha megeszed. A szar amikor elszívod mert a tüdő érzékenyebb, illetve ha spóra is életképes marad benne akkor beszövi a tüdőd és rákos leszel és ne dohányozzatok gyerekek.
 

grower's

Member
Azért 155 gramm fű hamar elmegy;)
A növények nagyon szépek voltak, kár a penészért. Azert ez se rossz. Lesz mivel kihuzni a benti kört :D

Igen a virágzás utolsó két hetéig eső se volt, persze akk folyamat de ez van, nekem sok ez is:biggrin: + még ott van 3 Kush amitől azért többet várok. A legnagyobb 2,2m volt volt múltkor le is vágtam a tetejét nagyobb ne legyen, ink bokrosodjon. Benti köröm nem lesz, sztem jövőre kinti se ha elég sok jön össze:biggrin:
 
Top