What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor vol.1

GreenL

Member
mivel locsolod őket? és mit adsz mellé tápnak?:)
elmaradt a vizit, mert nem voltak olyan a körülmények inkább hanyagoltam, holnap a tuti.
egy kérdés, gilisztahumuszt érdemes a közegbe keverni? és ha igen milyen arányban vagy felesleges?
 

1MM0RT4L

Member
mivel locsolod őket? és mit adsz mellé tápnak?:)

hát egyenlőre ph állitot csapvizet kaptak eddig, meg azt is fognak 1 darabig, de kiültetésnél a friss közegben lesz megint elég táp 1 ideig,majd ha hiányjelet mutat megy neki valami, csak bloomot fogok hasznalni szerintem ghh meg talán hozzá bigbud semmi extra
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
kicsit el vagytok tájolva. miért kéne bloom tápot adni vegetatív időszakban ? amikor az autoflowerek termésmennyisége éppen azon múlik milyen testet tud növeszteni azalatt a rövid növekedése periódus alatt..
gilisztahumusz : javasolt átlagos mennyiség 10-20 dkg/m2, zárt termesztésben, főleg tápanyagszegény termesztő közeg alkalmazása esetén a dózis 20-40 dkg/m2-ig is elmehet.
A gilisztahumusz a talaj felszínére egyenletesen kell kijuttatni, majd a lehető legrövidebb időn belül azt a feltalajba és ugyancsak egyenletesen bedolgozni. A talajt a kiszáradástól a lehetőség szerint öntözéssel célszerű megóvni.
 

1MM0RT4L

Member
kicsit el vagytok tájolva. miért kéne bloom tápot adni vegetatív időszakban ? amikor az autoflowerek termésmennyisége éppen azon múlik milyen testet tud növeszteni azalatt a rövid növekedése periódus alatt..
gilisztahumusz : javasolt átlagos mennyiség 10-20 dkg/m2, zárt termesztésben, főleg tápanyagszegény termesztő közeg alkalmazása esetén a dózis 20-40 dkg/m2-ig is elmehet.
A gilisztahumusz a talaj felszínére egyenletesen kell kijuttatni, majd a lehető legrövidebb időn belül azt a feltalajba és ugyancsak egyenletesen bedolgozni. A talajt a kiszáradástól a lehetőség szerint öntözéssel célszerű megóvni.

1. nekem lesz elég tápanyag a földben vegre, azért adom csak bloomot, mert csak a vége fele fogom tápozni, akkor meg csak azt kell majd, fotosok meg kapnak growot ha ugyvan ha kifogy a szufla a talajbol .. szal ennyi
2. köszi az infot a gilisztahumusszal whip :)

ma este hozok képet
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
akkor sem érdemes virágzásra való összetétellel etetni növekedési időszakban, ha jó a földkeverék, akkor tápra jóformán nincs szükség földben virágzásig.
 

GreenL

Member
Az a bajom lehet hogy kurva sokat akarok,és kiégetem a növényt....adnák nekik Wuxalt,15-15-15 öt,a végére a bloomot..csak azt se tom mennyi idonkent mennyi vizet adjak nekik..érdemes e ennyi mindent adni neki (ezt úgy értem h a wuxal meg a műtrágya egybe,mert ugye a wuxal levéltrágya) mit gondoltok? { #NE OFFOLJ}
 

GreenL

Member
A kurva sokat akarok alatt azt értem,hogy egészségesek legyenek es ne legyen gixer a fakkal.
Az a bajom lehet hogy kurva sokat akarok,és kiégetem a növényt....adnák nekik Wuxalt,15-15-15 öt,a végére a bloomot..csak azt se tom mennyi idonkent mennyi vizet adjak nekik..érdemes e ennyi mindent adni neki (ezt úgy értem h a wuxal meg a műtrágya egybe,mert ugye a wuxal levéltrágya) mit gondoltok? { #NE OFFOLJ}
 

what_can_there

Well-known member
akkor sem érdemes virágzásra való összetétellel etetni növekedési időszakban, ha jó a földkeverék, akkor tápra jóformán nincs szükség földben virágzásig.

Sehol nem irta, hogy novekedesi idoszakban fog viragzasra valo osszetetellel ontozni, de ha azt csinalna, akkor sem lenne semmi bajuk, en pl. 20-20-20 NPK-val locsolom az anyanovenyeket is es nem mutatnak semmilyen hianytunetet.

Az a bajom lehet hogy kurva sokat akarok,és kiégetem a növényt....adnák nekik Wuxalt,15-15-15 öt,a végére a bloomot..csak azt se tom mennyi idonkent mennyi vizet adjak nekik..érdemes e ennyi mindent adni neki (ezt úgy értem h a wuxal meg a műtrágya egybe,mert ugye a wuxal levéltrágya) mit gondoltok? { #NE OFFOLJ}

#NE OFFOLJ. Adj nekik wuxalt ha sargulnak, ha meg feketek adj nekik vizet. Ja, es ne offolj.
 

GreenL

Member
#neoffoljkirály :D
akkor azt mondod hogy a wuxal elég és nem kell mellé másik komplex?
Sehol nem irta, hogy novekedesi idoszakban fog viragzasra valo osszetetellel ontozni, de ha azt csinalna, akkor sem lenne semmi bajuk, en pl. 20-20-20 NPK-val locsolom az anyanovenyeket is es nem mutatnak semmilyen hianytunetet.



#NE OFFOLJ. Adj nekik wuxalt ha sargulnak, ha meg feketek adj nekik vizet. Ja, es ne offolj.
 

iwantmorebuds

Active member
Mennyi idosek lehetnek a kicsik most IMMo? :) A mostani idojaras pont nem kedvez annyira az ujszulotteknek remelem arra jobb az ido :)
GreenL neked meg ajanlom a #17-es hsz-t ebben a temaban. Mert engem mondjuk rohadtul idegesit pedig nem is az en naplom. Legalabb temaba vagnanak a kerdeseid...
 

1MM0RT4L

Member
Mennyi idosek lehetnek a kicsik most IMMo? :) A mostani idojaras pont nem kedvez annyira az ujszulotteknek remelem arra jobb az ido :)
GreenL neked meg ajanlom a #17-es hsz-t ebben a temaban. Mert engem mondjuk rohadtul idegesit pedig nem is az en naplom. Legalabb temaba vagnanak a kerdeseid...

pontosan 3 hete lettek vizes papirtörlöbe a magok arra rá 3-4napra lettek a poharkakba rakva szal kb 2 hete és 1-2napja bujtak ki a közegböl :) hát már elég erösek szerintem , csigáktol parazok most merre erre fele is esett, na meg persze a grizzlyktől :D lehet holnap lesz vizit, még átgondolom, vizet most nem kellvinni szal ennyi kb, adtam 1 imát értük csak túlélik ;)
 

1MM0RT4L

Member
vizit

vizit

voltam kint,minden ok növögetnek, amik levoltak maradva azok is megindultak, és a halottnak titulált másik bluediesel ujraéledt.. még 2 hete elrohadtak a szik levelei elsárgultak barnultak ugy maradt és mostanra csoda történt... :)

itt 1 csoportkép

meg a legerösebb NLxDC ről

 

what_can_there

Well-known member
Szepek, a skunk is megindul hamarosan, csak az egy kicsit regebbi mag, ezert nehezebben kelnek. A blue diesel melyik cegtol van?
 

1MM0RT4L

Member
Szepek, a skunk is megindul hamarosan, csak az egy kicsit regebbi mag, ezert nehezebben kelnek. A blue diesel melyik cegtol van?

jah skunkok nehezebben is csiráztak,de mostanra már indulnak befele hozzák a lemaradást :)
a bluediesel Advanced seedstől van.
 

1MM0RT4L

Member
voltam kint az amazonasba, az autokon megjelentek a preflowerek az osszesen 2-4 db kb, 2 decisbe vannak meg mindig, holnap vagy holnap utan lesznek a vegleges helyukre ultetve,fognak még az autok nőni vagy beszoptam?
 

what_can_there

Well-known member
Minel elobb ultesd at, de szerintem irtam mar a mult heten. Remeljuk a legjobbakat, ha kicsik maradnak ne engem szidj. :)
 
Top