What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2016 outdoor season

Ahogy ígértem,hát a Super Skunkok is kaptak egy kis pollent ahogy elnéztem,de nem minden ágon,csak elvétve. Kezdenek eléggé intenzív illatokat árasztani magukból. Nagyon tetszetős. Még egy hónap van hátra,csak érjen be.
 

Attachments

  • IMG_2829.jpg
    IMG_2829.jpg
    86.6 KB · Views: 54
  • IMG_2823.jpg
    IMG_2823.jpg
    98.5 KB · Views: 48
  • IMG_2824.jpg
    IMG_2824.jpg
    72.4 KB · Views: 49
  • IMG_2826.jpg
    IMG_2826.jpg
    73.6 KB · Views: 56
  • IMG_2827.jpg
    IMG_2827.jpg
    90.3 KB · Views: 53
A száraz súlya a két és fél növénynek : 341g szárak nélkül letrimmelve. Már befőttesben csücsülnek,egy biztos,hogy még egy hetet maradhattak volna fent legalább.
 

GK_420

Active member
Jah ejszaka szerintem is cinkebb. Ott ha ugyvan mindenki lat csak te nem
Ezeket ne terjeszd ha még nem jártál éjszaka eleget terepen. Kis lámpára kell vörös fóliát tenni az pár méterre látszik csak a kék meg 1,5kmre is. Csak nagyon gáz helyzetben világítunk nekem sose kellett még igazából. Pár óra alatt hozzászokik a szemed és senki nem lát. Terepen zöldsáv mellett kell menni szántő-erdő találkozás pl ott nincs körvonal messziről se te viszont látsz és el is tudsz tűnni könnyen. Terepen való mozgásról írjak nektek vagy mi? Amúgy hőkamera kell nem éjjellátó...az semmire se jó. Hőkamera átlát füstön bokron is.
 
M

Mackosajt

Szep mennyiseg Rasta. Cheers! En ejjel sose megyek mert egyszer majdnem elkaszalt egy vaddiszno. Multkor meg egy akkora szarvas allt az utamba mint en :)
 
Egy kis up,a táp jót tett nekik végre kicsit megéledtek,az illatuk fenomenális 30 méterről megcsapdos már szélirányban.
Visszatérve a tolvajokra,mégsem kendert csináltak,hanem valóban gombászok voltak. Ezt onnan tudom,hogy elvitték ugyanabban az időpontban az egyik super skunk főcsúcsot amikor a frisiant is lelopták a vágásnyomok ideje megegyezik,de akkor még csak pistileket tolt a Super Skunk semmi bud.. Kezd egyre érdekesebbé válni ez az egész
 

Attachments

  • IMG_2859.jpg
    IMG_2859.jpg
    79.5 KB · Views: 46
  • IMG_2854.jpg
    IMG_2854.jpg
    90.1 KB · Views: 48
  • IMG_2853.jpg
    IMG_2853.jpg
    96.8 KB · Views: 45
Up. Semmi jó hír.. Lelopták a Super Skunkok felsőbb ágait és a topokat.. A trichomák állapota kb 25-30%-a már zavaros még 1-2 hét minimun kellene nekik,de inkább kettő.. reménykedjünk,hogy a többit nem viszik el. Több ágat is letörtek és ott hagyták a földön összetaposva.. ezeket a részeket elhoztam. Kb a 35%-át behúzták.

Itt egy kép az egyik budról. Továbbá a tagok jól megszívták,mert atomtápi skunkot szedtek,remélem el se fog égni nekik.
 

Attachments

  • IMG_2882.jpg
    IMG_2882.jpg
    48.4 KB · Views: 51
F

FxMaster

Up. Semmi jó hír.. Lelopták a Super Skunkok felsőbb ágait és a topokat.. A trichomák állapota kb 25-30%-a már zavaros még 1-2 hét minimun kellene nekik,de inkább kettő.. reménykedjünk,hogy a többit nem viszik el. Több ágat is letörtek és ott hagyták a földön összetaposva.. ezeket a részeket elhoztam. Kb a 35%-át behúzták.

Itt egy kép az egyik budról. Továbbá a tagok jól megszívták,mert atomtápi skunkot szedtek,remélem el se fog égni nekik.

Én a helyedbe készítenék egy permet mixet ami tartalmaz 1l glialkát meg vagy 5-6 zacskó mospilant, 1-2 fiola topasal megfűzerezve az íze kedvéért. Rájuk fújnám azt had vigyék. Ha ilyen állatok, hogy össze is tapossák benne van a pakliban, hogy gondolnak egyet azt tövestől elviszik mind. Sajnos.
 
Up ismét.. Hát a tagok továbbra is húztak a növényekről még kb 100-at. Még hátra lenne nekik úgy 10 nap kb.. Már javarészt felhősek(zavarosak) a mirigyek,de vannak még olyan részek,ahol alig. Nem tudom eldönteni,hogy leszedjem-e így és lesz valamennyi füvem,vagy fent hagyjam beérni és lehet még lopnak belőle vagy elviszik az összeset.. nehéz döntés addig is itt van néhány kép. Továbbá ismét voltak letördelt ágak és a földön is találtam néhány széttaposott budot és ágat.. ezeket elhoztam már amelyik nem kezdett el rohadni illetve penészesedni. Hoztam egy kóstoló budot is majd arról később up.
 

Attachments

  • IMG_2921.jpg
    IMG_2921.jpg
    81.6 KB · Views: 56
  • IMG_2919.jpg
    IMG_2919.jpg
    127.1 KB · Views: 50
  • IMG_2918.jpg
    IMG_2918.jpg
    144.8 KB · Views: 53
M

Mackosajt

En tuti leszednem, nehogy elvigyek az osszeset igy is eleg pofatlanok voltak az "urak". Neked is maradjon ha mar ennyit meloztal vele. Lehet csak a be erest varjak ok is :(
 
Up! A mai napon a felsőbb részeken már 20%-a a trichomáknak barna/borostyán színű volt,így hát a tolvajokra való tekintettel inkább leszedtem,de a közepét és az alját hagytam még. Jöjjenek a képek
 

Attachments

  • IMG_2952.jpg
    IMG_2952.jpg
    138.3 KB · Views: 47
  • IMG_2951.jpg
    IMG_2951.jpg
    84.1 KB · Views: 57
  • IMG_2953.jpg
    IMG_2953.jpg
    119.2 KB · Views: 50
  • IMG_2954.jpg
    IMG_2954.jpg
    123.7 KB · Views: 54
  • IMG_2956.jpg
    IMG_2956.jpg
    72 KB · Views: 50
Befőttesbe került az első szüreti kör amelynek száraz súlya 211g. Megtörtént a 2. szüret is szépen száradnak,ha saccolnom kéne fél kiló körül saccolnék,de majd meglátjuk!

Egy kis smoke report:0,25 hazavág 2 órára sokkal inkább testi hatása van agyban közepesen érzékelhető. Eléggé elnyom és punnyaszt főleg a sokadik cigi már altat. A füstje kellemes lágy nem kapar,íze édeskés skunkos finom nagyon,de még érezni rajta,hogy eléggé friss. Lesz ez még jobb is. Illata elégve olyan amilyennek kell lennie. Ha közelről megszagolod,akkor nincsen annyira erős illata,viszont ha szétszeded a budot,akkor eláraszt az iszonyatos vállalhatatlan skunk szag. 3 fenóval találkoztam amiből kettő mocsok büdös a 3. pedig édeskék lószar szagú nekem bejön! :D Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek jó kis strain! Na up legközelebb jövök majd száraz súllyal és a 3. szürettel amik már legalsó ágak és kissebb budok kb még 100-150-et fenthagytam.
 

Attachments

  • IMG_3007.jpg
    IMG_3007.jpg
    66 KB · Views: 48
Nos kiszáradt a legalja is. Kiválogattam a szellős istván popcornokat azok mennek majd sütibe. Az értékelhető részek szárazon pedig: 232g
Tehát összesen az 5 super skunkról :211+312+232=755g :D
A frisian dew magtenger lett 372g-ból szerintem 100 mag,vagy lehet több,de abból is vaj lesz. Hát így sikerült az idei kör. Köszönöm mindenkinek a segítséget és azt is,hogy végigizgultátok velem a folyamatot. Bizony,ha nem vitték volna el a vezércsúcsokat,akkor most +500 lenne,de azért így sem panaszkodhatok. December környékén / január elején indul a benti köröm a Trainwreck,Super Lemon haze,Amnesia Hazel. Szóval addig is vigyázzatok magatokra és jó marogatást!
 

Attachments

  • IMG_3075.jpg
    IMG_3075.jpg
    115 KB · Views: 50

1llum1n4t0r

New member
Az szép kör lett, grat!
Merész vagy különben...mivan ha a segédmunkásaid is olvassák a topicod? :) Lehet jövőre már ki is lesz készítve neked a műtrágya meg a locsoló, plusz a zacsi a kész mokknak. :peacock:
 

Latest posts

Latest posts

Top