What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Παμε Indoor

R

red23

2xRoyal Gorilla
2xKosher Kush
1xOG Kush
1xPineapple Chunk
1xPink Kush Auto
1x?
 

Attachments

  • IMG_3048.jpg
    IMG_3048.jpg
    55.3 KB · Views: 74
G

Guest

Καλή αρχή!Είμαι περίεργος για τα Royal Gorilla...
 
R

red23

Η ιδια περιεργεια τρωει και εμενα.6 του μηνος μουλιασμα κτλ και ειναι τα δυο πανω αριστερα.
 
G

Guest

Υποτίθεται ότι είναι S1 του Gorilla Glue νομίζω...Αν ισχύει μπορεί να σου κάτσει κάτι πολύ καλό!
 
R

red23

Ναι Syd.Και για σιγουρια μολις εφυγαν σε πιο εμπειρα χερια γιατι το indoor για εμενα ειναι καπως καινουργιο.Η περιεργεια κοστιζει! :) 250x170x230 με 2 Dual Express Cultilite 600W HPS εχω για τις αλλες.Εχω χωρο για καμμια προταση Syd
 
R

red23

Και τα τελευταια δυο

Και τα τελευταια δυο

Στην θεση των S1,και καθαρισαν τα συρταρια,παιρνουν υψος και κατι Green ...? Η πορεια θα δειξει
 

Attachments

  • IMG_3049.jpg
    IMG_3049.jpg
    44.5 KB · Views: 74
R

red23

Και φυσικα θα ενημερωνω για τα Gorilla με φωτο τα οποια με led συνεχιζουν
 
R

red23

Παμε .........

Παμε .........

Του καλοκαιριου κατι λιγα
 

Attachments

  • IMG_3062.jpg
    IMG_3062.jpg
    85.4 KB · Views: 76
R

red23

Τελικα αυτο το indoor ωραιο.Απο σημερα οι μικρες στο πρωτο 16/8 κατω απο την μια Dual 600W HPS σε 120x120x210 και οχι τεντα και το λεω αυτο,γιατι για πρωτη προσπαθεια,στα 65cm απο τις μικρες,27.5C με 58% υγρασια το σετ δουλευει.Βραδυ το εφερα κατω στους 21 με 60%.BioBizz All Mix,BioBizz root grow,Sensi Grow,καποια στιγμη,εμφιαλωμενο νερο.Δυο χρονοδιακοπτες μονο λειπουν.Φωτο συντομα.Η πρωτη σκεψη,να κανω ενα ρεπο απο το εξω
 
R

red23

Καλημερα.Τα led cfl για εναν πρωταρη θελουν πολυ διαβασμα.16/8 τριτη μερα και εκει που μου πηραν υψος τις πρωτες μερες με led,σφαλμα δικο μου,ειχα τα led ψηλα,μου το δινει πισω σε ογκο η 600(το ειχα μελετησει καλυτερα).Υγρασια και θερμοκασια σταθερα,ρολοι τωρα που και το γυρω περιβαλλον μπηκε στους ρυθμους.
 

thandee

Active member
Γεια σου red23...satives στο grow sou????λειπουν...εκτος και αν δεν σου αρεσουν...:)
για να εχεις και τα high σου!!!:tiphat:
τα green που εχεις ειναι μηπως κανενα green poison?η green crack...τεσταρω αυτη τη στιγμη ενα green poison fast απο sweet seeds και δειχνει υπεροχο το φυτακι μεχρι στιγμης!!!
 
R

red23

1xGeen Crack το εβαλα 10 του μηνα.Εχω δυο Jack.Αμα φυγουν τα γρηγορα θα τα βαλω.Σατιβες,κατι λιγα,ειχα εξω το καλοκαιρι.Αυτα που εβαλα,για πρωτη indoor,ειναι τα δωρακια απο τις τραπεζες,
 

thandee

Active member
Οπως επισης κολλανε να βαλεις και σπορια απο καλα χορτα που καπνισες και κρατησες....αλλα και γενικοτερα οχι μονο τις πρωτες φορες....satives καθαρες απο τραπεζες που να ειναι δοκιμασμενες με εξαιρετικα αποτελεσματα indoor ειναι το malawi ,panama,destroyer οπως και πολλα ακομα,αυτα ειναι χαρακτηριστικα απο αce seeds.,cannabiogen..MORE sativa ...ghost train haze....super lemon haze...hawaian snow...
g13 haze..utopia haze...blue dream(blueberry haze)..ομορφες προτασεις και πολλα ακομα...και καλη δυναμη και υπομονη στην προσπαθεια σου!
 
Last edited:
R

red23

Ευχαριστω Thandee,και θα το προσπαθησω.Cali Mist indoor δοκιμασα το καλοκαιρι απο πολυ καλο Αυστριακο φιλο ηταν ο λογος που εβαλα indoor για πρωτη φορα.Θα προτιμουσα να ειχα τα μισα φυτα και κατι διαφορετικο.Τραπεζες σπορων παντου.Με διαβασμα παρε και ενα τηλεφωνο να δεις οτι μονο κερδισμενος θα βγεις.Σε μερικους σπορους,ιδιαιτερα γουστα,υπαρχει και λιστα αναμονης και δουλεψε για μενα μια φορα και μηνες στο περιμενε μεχρι που το ξεχασα :)
 
R

red23

Η Ελληνικη Τραπεζα γιαυτο που προσφερει,ειναι αψογη
 
R

red23

Ποσο θα μου κοστισει εξτρα στον λογαριασμο μου τον μηνα(600αρα) και τελικα για ολους ποιες κοστιζουν λιγοτερο για indoor
 
R

red23

Παμε ......

Παμε ......

Sensi Skunk Auto Sensi Seeds
Απο προχθες μουλιασμα,κατω απο την λαμπα για λιγο σημερα και μετα 16/8.Ενα απο την αρχη.
Ισως ετσι,με ενα κοστος,βαλω φιλο να παρει την δευτερη 600αρα για να γινει και πιο σωστη δουλεια.
 

Attachments

  • IMG_3069.jpg
    IMG_3069.jpg
    118.9 KB · Views: 76

thandee

Active member
Ευχαριστω Thandee,και θα το προσπαθησω.Cali Mist indoor δοκιμασα το καλοκαιρι απο πολυ καλο Αυστριακο φιλο ηταν ο λογος που εβαλα indoor για πρωτη φορα.Θα προτιμουσα να ειχα τα μισα φυτα και κατι διαφορετικο.Τραπεζες σπορων παντου.Με διαβασμα παρε και ενα τηλεφωνο να δεις οτι μονο κερδισμενος θα βγεις.Σε μερικους σπορους,ιδιαιτερα γουστα,υπαρχει και λιστα αναμονης και δουλεψε για μενα μια φορα και μηνες στο περιμενε μεχρι που το ξεχασα :)
Για της ace seeds τις ποικιλιες ριξε ενα βλεφαρο στης ace seeds στον τομεα εδω μεσα εχουν απιστευτα παραδοσιακα πραγματα...το cali mist για πολλους προ 2000 ηταν η καλυτερη cambodian sativa...για πολλους χαλασε...σε αλλους αρεσει ακομα αλλα πλεον ειναι σχεδον μιση indica...η ace εχει ενα ωραιο crossing kali mist x china yunan...τα σπαει...cali china...τα υπολοιπα ειναι στην διαθεση σου...οι επιλογες αρκετες αλλα να περιμενεις κιολα..ειναι ακραιο...υπαρχουν ωραια πραγματα γενικα...καλο hunting the strain λοιπον...:)
 
R

red23

Παμε ......

Παμε ......

Thandee σπορους καλους θα βρουμε
 

Attachments

  • IMG_3100.jpg
    IMG_3100.jpg
    33.3 KB · Views: 74
  • IMG_3098.jpg
    IMG_3098.jpg
    51 KB · Views: 74
  • IMG_3097.jpg
    IMG_3097.jpg
    39.7 KB · Views: 73
  • IMG_3096.jpg
    IMG_3096.jpg
    39.3 KB · Views: 73
  • IMG_3102.jpg
    IMG_3102.jpg
    36.2 KB · Views: 72
  • IMG_3103.jpg
    IMG_3103.jpg
    27 KB · Views: 75
  • IMG_3104.jpg
    IMG_3104.jpg
    64.6 KB · Views: 78
Top