What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Auto

Nyitottam egy topicot az augusztus eleji ültetésű autokról!Aki most dobja ki a lányokat szabadba az ide leírhatja tapasztalatait a késői vetésről,aratásról!
Kérném a segítségét mindenkinek,aki most fogja vagy most dobta ki a lányokat gerillába!
 
Egyből lenne is egy kérdésem!Tudtok nekem olyan fajtát ajánlani autoba,amit még idén kirakhatok outba?Teljesen mindegy mitad.Csak legyen télire egy kevés az éléskamrába! ��
 

Prisma

Active member
Hali!
Nem akarlak elkeseriteni de fotosból meg jó ha lesz, autóból is igencsak cirka...
Autonak ott vannak pl a Pyramid seeds auto super hash, super og kush, auto galaxy stb. Főleg indica dominánst válassz, azzal még talán célba érsz. Plusz ugye a rendelés megérkezése...
 

Prisma

Active member
Hali!
Nem akarlak elkeseriteni de fotosból meg jó ha lesz, autóból is igencsak cirka...
Autonak ott vannak pl a Pyramid seeds auto super hash, super og kush, auto galaxy stb. Főleg indica dominánst válassz, azzal még talán célba érsz. Plusz ugye a rendelés megérkezése...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mivan ? átlag auto 70-90 nap mitől ne lehetne még valami a fagyokig.. ? csak állj neki és gondozzad....
 

armor001

New member
Üdv!Én ma indítottam pár Cream mandarin auto magot out-ba kíváncsiságból ha gonoljátok ide írom a tapasztalatokat képekkel illusztrálva!Az elképzelés a következő,virágföld perlit keverék 10l vödrökbe "újrahasznosítás"+csalánlé+plagrun terra grove+terra bloom és annyi amennyi!
 
Top