What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_auto

hobbi ur

Well-known member
énnemtudom, nagyon rossz szagú a románok történelme, félreértelmezett, nem vágyok tőlük kérdezni. tisztelem a román népet, de azért Erdély magyar föld és ez ennyi. Egy ideig gondolkoztam hogy megtanulok románul, de hamar elvetettem, nem visz rá a lélek. Sajnálom az erdélyi magyarokat, no.
 

Pillang

Well-known member
Egyéneket lehet kedvelni, vagy nem kedvelni, de egy népet? Köztük is hasonló arányban vannak jó fejek és seggfejek, mint nálunk. Ráadásul az a pár huszonéves román gyerek, aki próbál termeszteni néhány növényt magának, nem hibás az elcsatolt területekért. Ezzel le is zárom ezt a témát, foglalkozzunk azzal, ami miatt itt vagyunk. Béke
 

hobbi ur

Well-known member
Egyéneket lehet kedvelni, vagy nem kedvelni, de egy népet? Köztük is hasonló arányban vannak jó fejek és seggfejek, mint nálunk. Ráadásul az a pár huszonéves román gyerek, aki próbál termeszteni néhány növényt magának, nem hibás az elcsatolt területekért. Ezzel le is zárom ezt a témát, foglalkozzunk azzal, ami miatt itt vagyunk. Béke
joffan, no. úgy van.
 

Pillang

Well-known member
Szépen fejlődnek, az eső nagyon meggyorsította a növekedést, a legnagyobb kb 65cm, most már a virágzós tápot kapják.

AH

picture.php


picture.php


WW

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Szépen hízunk, vagyis egyre kevésbé növekszünk felfelé, viszont annál inkább bokrosodunk. Ah magassága 1m körül van. A virágzós tápot jobban bírják, (persze, mert nagyobbak) :) úgyhogy kapják is, egyszerre csak fél adagot, de azt gyakran.

BB

picture.php


AH

picture.php


SK

picture.php
 

Kispokol

Member
Es ezt a dohany tea kombot megelőzés céljából is lehet vagy ha már meg van a baj akkor? Most kezdek kint egy kört és kellenek az infók.
 

Pillang

Well-known member
Whiped, annyira betartom az "utasításaid", hogy beszereztem egy szöcskét is, ezen ne múljon.

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Valamiért a NL nem ketdett el virágozni, pedig a nála szativábbak már igen. Viszont akkora, mint az állat.

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Ja meg ez a kép sorozat miatt van most nekem northern lights-om. Arra is emlékszem, hogy ez is automata
 

Latest posts

Latest posts

Top