What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Teljesen az elejéről.

ZoldOvezet

Active member
Lassan a mag rendelésnél tartok. Már jojózik a szemem az olvasástól. Legyetek szívesek nekem olyat ajánlani ami minnél hamarabb terem. Ami mellé tudok fotóst is venni, hogy hamar is tudjak szüretelni, meg nyár vége fele is. Köszi

Minden ami Automatic
 
fotoperiodikus fajta szeptember vége előtt nem készül el és még azok is elég ritkák. inkább október eleje/közepe, november eleje/közepe. Ha högyön lax inkább olyat keress ami október eleje felé szedhető.

automatikus fajtából meg mindegy milyet veszel, azok 75 nappal a kikelés után szüretkészek, de a terméshozam olyan 20 gramm / tő, ha kint csinálod végig.
 

buddha91

Member
view.php
view.php


Voltam terepszemlén. Ezt találtam a kiszemelt hely közelében.
Szerintem hazsnos lesz.
Mennyire probléma ha a lombok árnyékolnának?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
őő .. legyél dakotaindiánmegfigyelő :D és sasold ki melyik részen olyasmi a vegetáció, ami mondjuk a kenderhez hasonló igénnyel bír, pl csalános, nagyobb mennyiségben találod alsóbbrendű nvények maradványait mint a fák vagy ha van is fa közte legyen azért kb egy szép kis placc ami azért a takaráshoz mérten arányosan nagyobb ha érted hogy gondolom.. magasabb fák közt nagyobb nyílt placcot kell keresni elegednő fényhez
 

dev.

Well-known member
Azért óvatosan az outos képekkel. Exif adatokat pedig törölj feltöltés előtt, bekapcsolva hagyod a dzseppesszét, aztán könnyen oda a kert. ;)
 

buddha91

Member
Változott a helyzet. Havernal lesz hátul a kertbe, nem merek kint kockaztatni. Muszáj volt mert egyedül nem menne. Tegnap már ástunk egy jo nagy gödröt. Aztán vissza temettuk tragya-fold keverekkel.
313IMG_dca46805b88cf82415.jpg
 

buddha91

Member
Veszek mindenképpen a tanacsodra, de egyébként az arra való, hogy laza, levegős maradjon? Vagy a tápanyagok miatt kell az is?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a kettő igen erős összefüggésben van egymással. jó levegős laza közeg = iszonyatos gyökérmassza mennyiség, tömör erősen trágyázott közeg = kevés és erőtlenebb gyökérzet lassabb növekedés, mert a pofájában a sok szar és nem kell keresse, és ahogyan a fáknál is, a lombozat arányban van a gyökérrel innen gondold tovább és igen a ph-t is jó irányban tartja a földes környezetnél 7 körüli a ph kint 6.4-7.5 között jó vagy
 
M

Mackosajt

Szerintem egy haverhoz ültetni nagyobb kockázat, mint ki gerillába :D
 

Pillang

Well-known member
Ha még nem rendelted meg, kicsit későre lesznek klónjaid. Én is a gerillat javaslom inkább.
 
Top