What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Chieftec pc grow/ durban poison

Alanbrown88

Member
picture.php
 

Alanbrown88

Member
Szia!

Az a 32 fok később is sok lesz neki, de ha bekapcsolod a 2. csíkot akkor az mindig 32 lesz, tehát valamit változtatnod kell ha beakarod kapcsolni. Én megpróbálnám a ledek driver-eit a házon kívül elhelyezni, mert szerintem sok hőt adnak azok is. Szerintem ellehet úgy helyezni, hogy az ne legyen észrevehető. A másik megoldás a nagyobb elszívás lenne.

A lényeg, hogy valamit lépned kell ha akarod a 2. ledet. Szükség is lenne rá, hiába jó ez a tci csík, de azért 23w alatt nagy termésre ne számíts.

Persze próbakörnek jó lesz, lehet :)

Hajrá!

A durban bírja a szèlsősèges viszonyokat, úgy látom jól èrzi nagyon magát. Erős ès üde kislány ;)!
Kellő szellőztetèssel max 30 fok van 2 panellel,45 körüli párával.
Minden okè. :tiphat:
 

dev.

Well-known member
Azt növény mellé, ugyanazon légtérbe inkább ne. Arra viszont jó, hogy a lakás többi részében enyhíts a helyzeten.
 

Alanbrown88

Member
OKés Dev. ! Annyira nem vészes csak az én orrom érzékeny. Csak azért gondoltam hogy beteszem az onából egy keveset mert írták hogy közvetlen a növény mellé is lehet tenni, meg teljesen természetes környezetbarát termék stb. Majd a box köré teszem.
 
Last edited:

Salátafej

Active member
Szeva,

Azt a levél nyelet simán lepattinthatod , funkciója már nincs szerintem maximum elszárad oszt leesik, az olyan mint a hónaljszőr a csajoknak nem áll jól :p
Locsolás előtt, ha a főszár felé nyomod lefele akkor simán lepattan.

Tescoba láttam ilyen drótot, nekem nagyon nem tetszett, nem mintha a mostani amit használok sokkal jobb lenne .. de a jobb oldalágon nem húztad túl egy kicsit? Nekem innen úgy tűnik mintha belemélyedt volna.
 

Alanbrown88

Member
Szeva,

Azt a levél nyelet simán lepattinthatod , funkciója már nincs szerintem maximum elszárad oszt leesik, az olyan mint a hónaljszőr a csajoknak nem áll jól :p
Locsolás előtt, ha a főszár felé nyomod lefele akkor simán lepattan.

Tescoba láttam ilyen drótot, nekem nagyon nem tetszett, nem mintha a mostani amit használok sokkal jobb lenne .. de a jobb oldalágon nem húztad túl egy kicsit? Nekem innen úgy tűnik mintha belemélyedt volna.

Hali :D Èreztem hogy valaki megjegyzi majd :D De de leszedem majd.. Az a drót tènyleg fos. Jól látod már leszedtem ès a sèrült rèszt szigetelőszalaggal elláttam hátha beforr.
Másik oldalt is volt egy hasonló de ott nem kellő èrzèssel hajlîtottam. De szèpen gyorsan begyógyult.
Az alsó okès, a jobb felső ez a ragasztott rèsz..:tiphat:
Amugy már kapja egy ideje a wuxal supert.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
A hèten a biztonság kedvèèrt tákolok egy használható szènszűrőt. "Zen style" Biztos ami biztos... a kínai szűrőben nem igazán bízok meg.
 

Salátafej

Active member
Akkor jó, ha kioldottad de a szigetelőszalag nem biztos, hogy segít .. sőt .
Nagy eséllyel, ha nem ragasztod le akkor is begyógyul .
 

Alanbrown88

Member
Barkácsolt szénszűrő aktivááálva..

( Miből készült: - A kisebb belső része ecetes üveg,külső kisebb táplálékkiegészítős doboz, amit vettem hozzá egyedül a szén.., igaz ezt már én nyáron megcsináltam most csak fel kellett tenni. 12V-n megy mellé a noiseblocker. )


(Az ócska kínai szénszűrőnek mondott szar semmit se ért)
Muszáj volt mert van már egy kis sweeet aromája. :D



picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top