What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Chieftec pc grow/ durban poison

Alanbrown88

Member
Az alkoholos kivonat befőttes üvegben szűrten.
Egyenlőre nem tudom mèg elpárologtatni rezsón fogom ha lesz rá alkalmam.Elèg erős illata van.
A fennmaradó rèszt kókuszolajban átdolgoztam majd szűrtem ès 27 percre 110fokon grillsütőben volt.Elèg szèp színe lett. Nem számolok nagy koncentrációval de sajnáltam kidobni.
Majd hamarosan letesztelem egy sütiben.
 

Alanbrown88

Member
Ma hajnalban ránèztem a drágámra, egyre jobban csillog a gyantától, úgy látom jobban èrzi magát a plusz keverőventi mellett. Picit fellèlegezett.
 

Alanbrown88

Member
A Cannacocooil lehet picit tömèny lett de sebaj..Ugyanaz a tömèny fűszeres illat dominál mint a bugánál.Hatásra pedig olyan lazulós punnyasztós inkább.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Szép reggelt. Tegnap egy 0.6os alsò popcornt leszedtem,gyorsszàritottam majd egy 0.3as lett belöle. Hihetetlenül jó. Egy szó van rà: Uplifting. 2 sikon mozogsz. Egyik a sima tudatod, èsznèl vagy,de emellett meg be vagy tèpve de nem testileg hanem fejben. Felemel,boldog vagy,nem èrted mièrt nem olyan boldog mindenki mint amilyen te vagy,de aztán valahogy ez annyira nem is èrdekel talán.:) Nincs az a tipikus fü szaga füstölèskor,legalàbbis nem èreztem.Kb5 órán àt tartott a hatàs,a vègèn pedig jòl esik az alvàs vagy valami màs.. Ami mèg pozitív hogy tudtam mellette autózni is. Sött talàn jobban is tudtam koncentràlni mint alapbòl.
Jól èrik egyèbkènt a vègeredmèny,hamarosan dobok fotòt.
 

Alanbrown88

Member
Tegnap felcsipeszeltem a trimmelt budokat a pc boxba beül egy ventilátor keringet.
Este 50% 22 celsius. körül mozogott a páratartalom,
ma reggel már 41% 22 celsius. A gyantás trimmből sokat gondolkodtam mi legyen, végül becsomagoltam sütőpapírba,és estére a fagyóba tettem. Ma reggel egy kondigép alá tettem és a saját súlyommal kipréseltem belőle alaposan a gyantát. :)
Az RSO is elkészült ma ami az idő előtt leszedett budból van. Olivaolajjal tervezem az elegyítést vagy növényi glicerinnel.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
picture.php
 

Salátafej

Active member
Azt hiszem a ventit nem kéne ráállítani. Ne a virágokra fújja . Indok talán, így nem egyenletesen szárad a motyó.
 

Alanbrown88

Member
Pára már lement 36%-ra 22 fok mellett. Arra gondoltam a keverő ventit lekapcsolom és elég lesz a passzív beömlőből a légmozgás. Nehogy a túlzott légkeverés miatt veszítsen az élvezeti értékéből ez a kis manna.


Amióta le lett kapcsolva a keverő venti 30 alá ment a páratartalom.
 
Last edited:

Alanbrown88

Member
Ma úgy döntöttem befőttes üvegbe kerülnek. Összesen 40g szárított lett.Biztos sokat dobott volna még az az idő előtt levágott legnagyobb bud, de nagyon elégedett vagyok ennek ellenére.
Köszönöm mindenkinek aki támogatott menet közben. Sokat tanultam.
Jó hogy vagytok.
Köszi. :tiphat:
 

Alanbrown88

Member
Üdv nèktek! Kis kihagyás után tegnap csîrázásnak indîtottam egy auto quick one magoncot. A terv az hogy előnevelem pcbe aztán megy ki out.
 

Alanbrown88

Member
Gondolkodtam ès inkább pcben viszem vègig. Már kibújt ,1centis friss üde szèpsèg.
Enyhe peroxidos vízben állt csíráztatás előtt úgy tervezem vèvig jelen lesz a peroxid a+Oxigèn miatt.
 

Latest posts

Latest posts

Top