What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vc/SK CBD -800W

jobb ha tudod, hogy van ami már 15/9-nél is elkezd virágozni. ezért szoktunk vegeltetni minimum 16/8-al.

nem akartam és nem is fogok az értetlen fejednek írni.. de miről beszélsz számolj, már egy kis matek nem fog ártani, és akkor megérted szól példáját.

1 + 14 az mennyi ?

24 meg 2 az mennyi ?


melyik a több?

és még oltogatsz ?

te idegbajos..


de plusz ezt nem bírom ki hogy ne írjam még ide.. és ha jobban megnézed.. mégis mi inditja el a virágzást ? jé a 12 /12 .. 15 perces átállítással mennyivel tovább van már 12/12 közelében 3-4 nap vagy mennyi is, tudod nem megy a matek.. nehezen adok össze.. és az egyszeri átállítással mennyi idő után kezd virágozni ? két hét ? nem gyanús véletlenül hogy kb az intenzív virágzásra az átállás ugyanannyi a 12/12 közelségével ? és akkor miről ugattam ? hogy mindegy meddig nyújtod el...
 

Medicropper117

Active member
Én csak azt az egyet nem értem hogy miként veszed magadnak a bátorságot hogy ilyen pökhendi stílusban írkálj olyanoknak akik megadták neked a kellő tiszteletet. Úgy magyaráztad az igazad hogy közben köpködsz. Mire fel?!
Úgy írsz h (már nem először mondom) legalabb 10 perc kibogozni a mondandót belőle. Aztán meg csodálkozol ha félreértik és a legszebb h te hívsz engem idegbajosnak. Ne zavarjon h én vagyok az aki mindig csitítja itt a népet ha megy a flame....de én vagyok idegbajos. Mi a fasz bajod van?!:p
A másik hogy ha valamit viccnek szánsz vagy nem rossz indulattal írod csak a magad stílusában akkor egy szmájlit basszál a végére.
Láttam ilyet a kérdésemre kiszart pökhendi válaszod után? Nem! Akkormeg?!
Azzal a moderátori joggal nem csak a powa jár hanem példát is kell mutatni. Tetszik nem tetszik ez van. Kérdezd meg skip-et hogy kell e példát mutass. Gondolom egyet ért majd....de tudom, neked nagy haverod és én meg ne ugassak meg hasonlók....
Részemről ezzel lezártnak tekintem az ügyet. Nem sértődtem meg. Csak annyit kérnék hogy a jövőben add meg azt a tiszteletet amit én is megadok neked. Ez nem a skype ahol úgy köszönünk egymásnak ahogy....
Amugy pontosan amiatt (h beszelünk mas csatornan is) nem értem mire fel estél így nekem meg mész szembe most mindenkivel mint valami troll. Króm, te vagy az?!:p
Azt amit közölni akartál leírhattad volna egy értelmezhető hozzászólásban és akkor egy kellemes társalgás jött volna létre belőle nem ez a szartenger ami az utolsó 3 oldalt jellemzi.
 

what_can_there

Well-known member
Nah, legyen beke és szeretet, nem kell a gyilok. Hoztam kepeket a sajat kertrol, remelem nem gond, hogy idehanyom. Bal szele vcdc, kozepen skunk, jobbszel crit mass cbd.

picture.php
 

Medicropper117

Active member
este 6-tól reggel 6-ig megy nálad a pilács amikor már 12/12-ben van?

18/6-nál mikor kapcsol be nálad?

ezt csak azért kérdezem, mert érdekel, hogy honnan veszed el a napi fél óra fényt, már ha érted mire gondolok.

Láttam a kérdést korábban is csak basztam válasozlni
A reggel és este is változik. Most jelenleg 2 naponta veszek el fel orat mert még növeszteni akarom őket. Ha elértem a bekapcs-nál a 8 órát (de.) akkor azzal megállok és csak a kikapcsot allitgatom
Amugy reggel 6kor indul a buli, a munkámhoz és a napi rutinhoz van belőve:D
 

what_can_there

Well-known member
Persze h nem gond. Legalabb szinesebb a napló. Ezek MH alatt vannak ha jol sejtem.

Cfl alatt gyokereztek, aztan hps alatt voltak par hetig, hetfon pedig szetszedtem oket ket csoportra, fele hps, masik fele mh ala kerult, igy maradnak vegig.

Edit: Hogy a kerdesre is valaszoljak, hps alatt voltak a kep keszultekor.
 

Medicropper117

Active member
Sikerült vagy 3 napig rá se nézni a tartályra, ennek az lett az eredménye h 550-580ppm-ről lement szépen 380ra a tápoldat. Jó jel h esznek, viszont nem kellett volna ennyi ideig alacsonyan tartani. 60-70l van bent, ehez adtam 20l vízben 50/100/4 (mikro/bloom/szilikon) tápot. Ppm most valahol 700-800 között de még várom a teljes keveredést.
A ph is felment 6,4-6,5-re de eddig még minden klappol. Majd szerzek valami programot amivel lehet egyszerre több száz képet exif editálni és megvágom az első részét a videónak. A kamerabeállítás és a képminőség nagyon amatőr de a látvány egész jól kompenzál.
A fényt mostmár csökkentem 12 felé minden nap. Lehet 2-3 nap és mennek is virágozni, annak ellenére, hogy elővirágnak még nyoma sincs. Szeretnék minél kevesebb oldalágat levenni h jó képet kaphassunk a "g/tő magról" arányról de szerintem szükség lesz majd rá. Attól nem félek h nem lesz tele a box. Még a szar elrendezés ellenére is, egész szépen benőtték a helyet.
Itt egy random kép. Nemtom hol tartok. Hanyadik nap stb. Nem szoktam követni az ilyet. Ezért elnézést kérek de nekem ez nem lényeg:)
 

Medicropper117

Active member
Közben visszanéztem. 30 napja bújtak ki....vagy 29. Egész szépen halad ahoz képest h ebből a 4 hétből 2őt, öntözés nélkül, gyapotban töltötték lófasz fény alatt.
 

Medicropper117

Active member
Az odébb lesz. Az egy qrva összetett rendszer lenne amit nem szivesen pakolásznék el ha albi vizit vagy hasonló van. Marad a manuális korrekció addig
 

Medicropper117

Active member
Úgy döntöttem holnap átvágom őket 12be. Remélhetőleg a hétvégére kiheverik mert akkor vagdosást fogok megejteni rajtuk. Az egymással szemben lévő oldalágak közül a gyengébb megy a levesbe. Erre szükség van mert nagyon szépen jönnek fel az oldalágak. Tömörülés lenne.
Addig is itt ez a két kép. Nem sok látnivaló van még de hozom a képeket szorgalmasan mint egy jó kiscserkész.

Apropó. Mindig azt mondtam h a GHE az olcsóbb kategória. Ezt módosítanám egy olyan megfogalmazásra hogy kis kertnél megfizethető kategória. Nagyobb kert esetében már kicsit húzós.
Most 2 naponta boritom bele a 30/60 ml-t h szinten tartsam. Igazabol többet rakok mert emelem az ec-t de kb ennyi kellene a szinten tartáshoz. Kivancsi vagyok hol allnak meg..remelem hamar lesz mert mar nem sok helyem van a tankban:)
 

Dapk

Active member
Veteran
Hálót majd rakjál :D -szép ez, jó ez, grat!
Na majd a 35.napról mindneképpen tegyél fel képeket :p
 

Son of Soil

Member
A második képen jól látom, hogy 2 gyökér van? :D
Hálóra javaslom neked a pvc csövezést, függő lettem, mióta összeraktam az elsőt, mindent abból csinálok már, tök jó cucc, mindent meg lehet oldani 3 fajta idommal. Összerakod a keretet 15*15-ös uborkahálót ráfeszíted, vágsz neki lábat, ha emelni kell, akkor fogod és toldó elemmel a lábak alá raksz 4 toldást, pont olyan hosszút amilyen kell. Potom pénzből összerakható, 4 T idom, 4 könyök meg 4 toldó és 5 m pvc kb. 2000 Ft. (kint nem tudom mennyi.) Jó 20mm-ből is, de ha strapabíró kell, akkor 25mm-est vegyél.
 

Medicropper117

Active member
Az szar hogy eljutottam odáig h megnyitottam nagyban a képet h megnézzem mi a faszról magyarázol....???:laughing:
Kösz a tippet a csövezéssel. Megfontolom
 

Dapk

Active member
Veteran
Uboraka háló vagy valahol madárhlónak hívják zöld műanyag, olcsó -amúgy vágülis mind1 csak ne legyen szövet, kender stb stb egyéb nedvszívó /megszívja magát vízzel o'szt kész a baj/
 

Dapk

Active member
Veteran
A második képen jól látom, hogy 2 gyökér van? :D
Hálóra javaslom neked a pvc csövezést, függő lettem, mióta összeraktam az elsőt, mindent abból csinálok már, tök jó cucc, mindent meg lehet oldani 3 fajta idommal. Összerakod a keretet 15*15-ös uborkahálót ráfeszíted, vágsz neki lábat, ha emelni kell, akkor fogod és toldó elemmel a lábak alá raksz 4 toldást, pont olyan hosszút amilyen kell. Potom pénzből összerakható, 4 T idom, 4 könyök meg 4 toldó és 5 m pvc kb. 2000 Ft. (kint nem tudom mennyi.) Jó 20mm-ből is, de ha strapabíró kell, akkor 25mm-est vegyél.

Volt egy korszakom amikor még az asztal is ebből volt és egybekötve a hálótartóval, aztán elmúlt :D
 

Medicropper117

Active member
Teltházas buli van. Sztem mára már több víz fogy mint táp...az utolsó állítás óta stabil volt 3 napig. Elővirág még sehol:( 2 napja 12/12-ben. A 7végén szoknyaigazítás.
Jah Króm, ezért nem a 12-re váltástól számolom a virágzást. Ahogy értelmes kertész nem is tesz ilyet mert mivan ha még nem is ivarérettek...ha ezt leszedem tegnap előtthöz képest 60 napra akkor egy marék éretlen füvem lesz. Nah ezért számolom a napokat onnan hogy pistil-t is látok. Nah meg ugye kinézetre szedek mindent (hacsak nem szól közbe valami) mert nincsenek anyáim h tudjam 1-2 napon belül. Es akkor a tápozást se basztad el vagy legalabbis ugyanugy szolgaltad ki a novenyt
Nah itt a kép. Eléggé unalmas még tudom:p

Edit: Króm: korabban mondtad h furcsán számolom a viragzast
 

what_can_there

Well-known member
Szepek, eleg jol bebokrosodtak, nem kell ide trening, most mar latom. :) Talan nem lesznek tul magasak se, legalabbis remelem.
 

Latest posts

Latest posts

Top