What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vc/SK CBD -800W

M

Mackosajt

Nagyon komoly egy fű ez. Bááárcsak rá tudnál húzni annyit, amennyi kellene nekik még :(
 

Dapk

Active member
Veteran
Dolgozunk rajta, lesz olyan is hamarosan, mivel ez nekem is regi perverziom. Tetovalt csajjal mehet, vagy nem szereted ha ossze van firkalva a tolltartod?
Végre valami jó hír :D -tetovaltra szavazok!!

Amúgy meg szép lett ez Medi, ha vágtál volna anyának valót a monsterről köv körben nem tudtál volna mit kezdeni a mennyiséggel :D
-vagy vágtál anyának valót? /ha ügyes vagy most se késő! ;)
 

Medicropper117

Active member
Nem vágtam. Most egyelőre elveszi az időm a cuccolás. Nem lesz élő genetika max magról ha úgy döntök h innen viszek valamit. Majd kitalálom. Jo lenne pörgésbe tartani a dolgokat mondjuk mert mindig kifogyok szüret előtt pár héttel
 

Medicropper117

Active member
Szedtem magamnak egyet száradni estére:)
 

Attachments

  • 512125507.019675public.jpg
    512125507.019675public.jpg
    168.2 KB · Views: 33

Medicropper117

Active member
Breaking news. Sikerült megküzdeni az aratással. Majd he letrimmeltem rendesen hozok képeket a nagyokról. Addig is itt ez a két kép. Mellesleg gyökérszőnyeg nálam eladó...

Úgy ahogy van, botostul, mindenestül 3900 gramm a nedves súly. Lettek szellősebb virágok is de a nagyja kőkemény. Alig bírtam némelyiket szétfeszíteni. Mind egészséges volt. Ez kb még pár napig lett volna igaz mivel a nagyokban, belül már találtam vizet a bugák között. Tudom hogy csinálhattam volna több képet is de a száraz virág is ugyanolyan szép és sokatmondó mint a növény maga. Majd bepótolom ha megvolt a mérlegelés
 

Medicropper117

Active member
Előzetes

Előzetes

Nah...még nem vagyok teljesen kész...mármint a trimmeléssel:laughing:
Eddig kerek 500 ami le van trimmelve. Lettek nagyon fosul kinéző, ugyanakkor geci ütős virágok. A nagyja átlagos, félkemény virágok. Vannak viszont gyönyörűek is. A végső mérlegelésnél csinalok majd kepeket es ha atcuccoltam a családot megirom a smoke meg mindenféle riportot is. Érdekes lesz de mindenképp pozitív...meg gecihosszú agymenés:)
Addig itt ez a két kép
 
M

Mackosajt

Látom a kiscsávó rajzolt is valami szépet apának az esti pipázgatásokhoz :D
 

Medicropper117

Active member
Nah....végeztem a mocskokkal. 664 gramm a végleges
Ez 560 gramm szép és 104 ronda virágból áll. A végén amikor leírom a tapasztalataim (nevelés/szipák) akkor hozok majd képeket. Egyelőre félreteszem a kertezést így a fórumon se nagyon leszek. Pár nap és lezárom a naplót rendesen. Addig is itt egy kép a legszebb csúcsról
 

what_can_there

Well-known member
Az utolso kep azert odabasz, szepek lettek, gratula. Jol nez ki a gyokerszonyeg is, remelem lesz ra vevod. :)

Azt meg tudod mondani, hogy mekkora volt a laza viragok aranya toszamra vetitve? Volt mondjuk 15 db skunk cbd, es abbol 3-4 volt lazabb, vagy tobb, inkabb 6-8? Illetve hermie tendenciakat talaltal? Bananok, gyanus furtok, magok?

Kosz a tesztet!:tiphat:
 

Medicropper117

Active member
16 skunkból kb 4 volt a nagyon laza virágzatú. További 3-4 volt ami köztes, a többi mind kőkemény.
1 volt ami mutatott némi hímvirágot a végére de csak a 6.-7. héten. Trimmelés alatt volt kb 4-5 amit ki kellett szedni. Magot egyet sem találtam. Még azokban a gubákban sem amiken a hímvirág volt.
 

Medicropper117

Active member
A héten lezárom a naplót rendesen. Elnézést a késésért de jelenleg a következő körhöz is a kerti csapról tolom az ro szűrőbe annyira szanaszét vagyok még mindig
Note to self: ne kezdj új kört ha még nincs meg a hely
 

Medicropper117

Active member
Nah szóval. Így pár hét alatt volt időm szivogatni a mannából tehát kezdek a smoke report-al.
3 fajta fenót dobtak a skunkok. Ahogy mondtam az elején. Szagra/ízre/hatásra 3 fajta lett...szóval ez tuti;)
Ezek közül egyik inkább fűszeresnek tűnik nekem a jól megszokott skunk illatt mellett. Leütős portéka. Szagra morzsolásnál valamint szíváskor egyaránt az igazi ganja illat.
Ez tuti kész lett. Az utolsó képen látható. Azon az ágon 23 gramm volt amugy:D
8/10

A második az édeskés tónusú, inkabb gyümölcsös. Színre világosabb, az egyik iszonyat vilagos lett. Szinte elütött a többitől. Nah ennek a fenónak 7-10 nap mehetett volna még hogy igazan ki legyen belole hozva a maximum a potencialt tekintve. Inkább nappali fűnek mondanám így. Ízre nem jön át az édeskés illata de valami fura utóízt hagy a számban. Egyáltalán nem rossz de sajnos nem tudom mihez hasonlítani. Inkabb kellemes füstnek mondanám. Aféle élvezkedős amit az ember azért szív h változatos legyen az étrend
Az élvezet miatt 7/10 amugy csak hatot adnék rá hatásra....de nem volt még kész!

A harmadik, szerencsére ebből lett a legkevesebb. Szörnyella és a többi zsivány akik elárasztottak egy hegynyi macskahúgy szagú virággal. Sajnos ezeknek még legalabb 2 hét hátra volt. De lehet három. Térfogatra majdnem annyi a 90 gramm mint a kőkemény virágból 500. Ízre teljesen rendben van. Vad ganja és macskahugy utóíz a szájban....mar ha ez rendben van.... Még meg is teker. Csak kell egy gramm a cigibe ha azt szeretnéd h leüssön:) amugy inkabb csak agyban teker, testi hatás szinte náne ha nem egyszerre szivsz el egy grammos cigit.
Nem tudom pontozni csak az izt igy inkabb hagyjuk, a teljesen éretlen terméket nem tudom megítélni

Összeségében a CBD hatás érvényesül az érett és a majdnem érett viragoknál. Az igazi 8 hetes fenóból 0,4 már komoly károkat okoz a mozgáskoordinációban. Ugye nem kell mondjam h azt akarkinek mutattam el volt tőle ájulva....szó szerint...muhahahaha

Egy pár szót a nevelésről. Vegetacioban vitális, gyorsan nő. A kaját bírja. Elég toleráns volt az EC/ph ingadozással szemben. Herma tendencia csak 2 növényen mutatkozott. Ez kimerült növényenként 2-5 banánban ami semmit nem porzott be maga körül.
Ez akár lehet attól is h a sor végén voltak és a ph-t ott korrigáltam ahova a gyökereik benőttek a tartályba
A N-t szinte végig igényelte amugy. Amint probaltam eltolni az aranyt dobalta a leveleket
Szinte semmi gondom nem volt velük ha leszámítom h kevés vízzel mentem.

Az igazi 8 hetes fenója nagyon szép virágokat hoz. Szemnek tetszetős felpuffadt kőkemény virágokkal. Cahs cropnak is jau lenne sogban. Nem egy vilagbajnok de megallja a helyét hozamra. Szinte alig esik össze és ragad mint a disznó

Nem tudom mit írhatnék még. Akinek kérdése van tegye fel és próbálok majd válaszolni. Hozok majd pár képet is még. Egyelőre ennyire futotta...oruljetek h egyalatalan ékezetet írok néha

Zsibbadjatok! Oj
 
Top