What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Wappa 250Watt első benti

Medicropper117

Active member
Semmiképp sem jó a 24 óra egy fotósnak. Az ejszaka megtermelt hormonoknak is szerepe van ami fény mellett nem igazan tud bekovetkezni. Még autoflo plantoknak is max 2-4 nap 24 ora fenyt adnak utana 18-20
 

dev.

Well-known member
Neked jót tenne, ha nem aludnál? Nem kell fokozatosan csökkenteni, úgy lassabban áll át, elvileg. 18 óra fényről egyből válthatsz 12-re.
 

Smok420

Member
Rendben köszi a válaszokat akkor 20 óràba fog menni neki. 8-10 ora àztatás a magok nedves zsepibe kerültek, egyenlőre még nem repedtek meg. Remélem lassan tudok is mutatni már valamit. :)
 

Smok420

Member
Itt van az első kép. Igazából semmi látni való, ma kerültek földbe a magok fél centis csirkkal. Sima b virágföld. Hőmérséklet 26-20 fok között ingadozik. Egy elválasztó falat mèg rakok be igy kisebb területet vilagit majd a làmpa. Egyenlőre ennyi. :)
 

Smok420

Member
:)
 

Attachments

  • DSC_0009.jpg
    DSC_0009.jpg
    31.7 KB · Views: 15
  • DSC_0010.jpg
    DSC_0010.jpg
    18.9 KB · Views: 23

Smok420

Member
5ből 4 már szépen fejlődik az ötödik levan maradva egy kicsit még csak most jött fel a magocska a föld felè. :) wuxal mikortól kaphatjàk? A box is ma érkezik de mivel rejtenem is kell par napot jàratom üresen hogy hol lesz a megfelelő a hőmèrséklet. A vegeltetést kB mèg 3 hétig zajlik számításom szerint igy mèg március előtt be érik. Hány literes cserép lenne neki ideális? Én 10 esre gondoltam.
 

Attachments

  • DSC_0006.jpg
    DSC_0006.jpg
    47.4 KB · Views: 18
  • DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    39.8 KB · Views: 18
Last edited:

dev.

Well-known member
5-7 napig meg nem adnek neki tapot, utana is csak ovatosan, feles vagy harmados adagban. Jol gondoltad, 10-es pot fasza lesz. :)
 

Smok420

Member
Hát egy kicsit bajba vagyok. Nekem ez totál új es egyszerűen nem tudok rajönnii mi hogy van. Útmutatót nem kaptam.
 

Smok420

Member
Hát egy kicsit bajba vagyok. Nekem ez totál új es egyszerűen nem tudok rajönnii mi hogy van. Útmutatót nem kaptam :/
 

Attachments

  • DSC_0010.jpg
    DSC_0010.jpg
    52.5 KB · Views: 22
  • DSC_0011.jpg
    DSC_0011.jpg
    38.2 KB · Views: 22

Son of Soil

Member
Azt a budiventit ki is dobhatod, sok hasznát nem veszed. Nálam nincs fent szűrő, mert ez palántázó sátor, de képzeld oda a venti(!!!) másik végére, ez a venti elég gyenge, szóval próbáld meg a cső hosszát rövidre fogni.


attachment.php
 

Attachments

  • help01.jpg
    help01.jpg
    50.7 KB · Views: 24
Last edited:

Smok420

Member
Hat ide jutottam :/ nem a legjobb egyenlőre meg agyalok a véglegesítésen :/ szerintetek hol basztam el?
 

Attachments

  • DSC_0012.jpg
    DSC_0012.jpg
    52 KB · Views: 21

Smok420

Member
Totál nem passzol semmi semmihez :/ tudom elég ciki de most hirtelen nem Tom mit csináljak. Ez csak próba félek volt de latom ez igy nem lesz jó :/
 

dev.

Well-known member
Ird be jutubba h grow tent setup. Nezz meg parat. Aztan rakd ossze. Majd csinalj egy fotot amin latszik is minden, es rakd fel ide.
 

Smok420

Member
Na már egy picit megvilagosodtam :D kezd összeàlni a kép :D holnap neki ugrok újra mer ma már készen vok :D amint összeraktam rakok képet
 

Latest posts

Latest posts

Top