What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Pc Box

thcgecco

Active member
Nem , igazad van nem ugyan az :D , de ha olvastad volna írtam hogy az elfogyott és compo sanához tudtam hozzá jutni a környéken. Elvileg alkalmas közegnek számít
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
alkalmas.. igen, ha hozzáadod a cuccokat, ami még kell.. perlit tözeg kókusz vermikulit ...
mert így meg is van az oka, hogy miért néz ki a növényed, ahogy kinéz..
u.i.: nem vagyok jegyzettömb... hiába olvasok el valamit ... szerinted megjegyzem ? :D
 

thcgecco

Active member
Általános compo sana . Akkor ehhez még mit tanácsolnátok hogy keverjek hozzá?
Csináltam ma reggel is pár képet a növényről .
 

Attachments

  • IMG_2288.jpg
    IMG_2288.jpg
    76.2 KB · Views: 14
  • IMG_2289.jpg
    IMG_2289.jpg
    80.1 KB · Views: 16
  • IMG_2290.jpg
    IMG_2290.jpg
    76.9 KB · Views: 14

thcgecco

Active member
A Compo Sana kiváló minőségű virágföld valamennyi szobai-, balkonon tartott- és kerti- növényhez. A növények igényeihez igazodó trágya azonnal hat, és kb. 8 hetes optimális tápanyag-ellátást biztosít. Légáteresztő perlitpelyhek és válogatott nyersanyagok gondoskodnak a táptalaj laza, levegős szerkezetéről, továbbá jó vízfelvevő-képességéről. Alkalmazási időszak: márciustól októberig. ----- Ezt írják róla
 

Medicropper117

Active member
Jah, a muskátlinak talán elég is az a perlitmorzsalék ami abban van. A kendernek legalabb 10% perlit kellene a közegben
 

thcgecco

Active member
Ha keverek hozzá még perlitet , meg van itthon kókusz amit 24 órán át áztattam calcium nitrátos vízben és még ezt is bele keverném akkor az elég lesz?
 

Medicropper117

Active member
Miert nem ülteted át még vagy 27 alkalommal? Hátha megdöglik. 1x kellene csinalni a dolgokat rendesen. Azért mert ki tudod venni a cserepbol a novenyt konnyedén az nem azt jelenti h jot tesz neki ha azt csinalod
 

thcgecco

Active member
Nem most gondoltam hogy átültetem , hisz nemrég ültettem , de valszeg egy nagyobba bele akarom rakni majd .
 

thcgecco

Active member
Az LSD kezd helyreállni , lassan emelem neki a tápot 3 ml/ l re hnap mérek egy EC-t kíváncsi vagyok mennyi lesz. Az nl-ről nem hoztam képet direkt mert nagyon kis csúnyácska , de ahogy látom elkezdte a reveg-et , alul megjelentek a gyökerek szóval szurkolok neki és azért remélem lesz belőle valami.
 

Attachments

  • IMG_2294.jpg
    IMG_2294.jpg
    84.9 KB · Views: 13
  • IMG_2296.jpg
    IMG_2296.jpg
    79.4 KB · Views: 16

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ne emeld a tápot, kurva erős az a komposztszana...
amíg nem látsz egy minimális hiánytünetet ne adj több tápot!
kezd helyrejönni.. kezdi kiheverni a sokkot, az átültetéstől...
 

thcgecco

Active member
Na megvolt a locsolás, sajnos EC-t nem tudtam mérni mert az enyém nem jött meg és havertól nem tudtam ma elkérni de majd 2 nap múlva. Egyébként egész szépen alakul :).
 

Attachments

  • IMG_2299.jpg
    IMG_2299.jpg
    75.2 KB · Views: 14

dev.

Well-known member
Jól van. Amiért ekkora népszerűségnek örvend a compo sana, kövi köröm egy side-by-side lesz NL klónokról, ellenfélként a híres neves plagron lájtmix fog szerepelni. Majd naplózom. Közeleg az igazság napja. :sasmokin:
 

thcgecco

Active member
Challenge accepted .
Csalásnak számít ha agykontrollal megbabonázom a növényedet és az enyémet meg felturbózom?
 
Top