What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
BB is lekotozve
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
A kosher is egy olyanfajta esz amit nagyszenvedve fogok vegigvinni mint a dd :D inditottam egy magot gondoltam 12/12be jo lesz ott a sarokba megnyult, lejjebb temettem es valahol megtortem sztem mert masnapra mar foldon volt elvekonyodott szarral
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a minőségnek ára van more---
aszitted, hogy maj' te mondod meg a kósernak, hogy mivaaan :DDD
 

iwantmorebuds

Active member
a minőségnek ára van more---
aszitted, hogy maj' te mondod meg a kósernak, hogy mivaaan :DDD

Egyedul a kosherbol volt keves magom a tobbi mind nagyobb kiszereles.
A ket mk-t napokra a vizbe flejtettem stb a koshert meg gyongyolgettem takargattam
, lefoliazgattam h legyen para mindn erre nesze... Rohadt idegesito amugy :D
 

Medicropper117

Active member
Altalaban azok a plantok hoznak a legjobban amit leszarsz. Ha pátyolgatod meg félve csinalod -"nehogy baja legyen"-az általában egy derékbetöréssel vagy gyökérdamázs és egyébb hasonló halalos balesetekkel vegzodik. :D
 

Smok420

Member
Bocsi hogy offolom ezzel a kérdéssel a naplod de ezzel a box felállásal kb hány kwh ot fogyaszt naponta ? Durván hány ft al dobja meg a számlát éves szinten ? Koszi :)
 

iwantmorebuds

Active member
Na azert csak betelik a hely :)
picture.php

Az elmult ket napban oriasi nyulas volt az mk-rol kb 10 -15 centis mellekagakat kaptam le mik ebben a ket harom napba kerultek oda :D
 

iwantmorebuds

Active member
I can't write pm...Why?

Hey man!
First of all thanks for the stopping by here.
As Medicropper said you gonna be able to send private messages after 50 posts so keep posting :). If ya have any question pls feel free to put it here.
Or actually u can follow the main lined mk ultra in english here.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top