What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OG Kuss

Status
Not open for further replies.

DropleX

Member
3.Nap Flo
Na a vegleges tapozas a kovetkezo:
2ml Bbizz Grow 5 ml Bbizz Bloom 1 ml szikikon 1 ml humus fw 2.5 ml cannazym/l minden otodik locsi csak ca,mgs lesz (1g CaN,1 ml Mg/l)
4 het mulva kapni fogja mar a Bud Xlt is,pk13/14t 5 het mulva egy hetig,adagolasuk eloiras szerint..
Tervezett szuret nov.3-5 kozott es kb ennyi xD
Mar csak 3 hetente fogok upolni..
Pux
picture.php
 

Medicropper117

Active member
Asszem sírnál ha tudnád h en a 4. héten kapcsoltam be a keringetőt. Ket 120mm-es pc venti fent. Egy 60 meg egy 40mm-es lent. Ismétlőre 8-10 percenkent 3-4 percre. Mostansag kapcsoltam at ejszaka non stop-ra
Nem neztel be soha a boxba a szellozon at? Olyan kiszivas mellett le kellene vigye a hajukat a szél. Nekem a 260m3 siman general olyan legmozgast h mozognak a levelek.
Nem dolgozik egymas ellen annyi venti egymassal szemben? Kicsit túllövésnek vélem a páramentesítőd mellé.
Persze nyomassad ha ez vált be. Csak megjegyeztem;)
 

DropleX

Member
A legkeverok csak 5 wosak draga tehat sok vizet nem zavar xD ha a kiszivo nem menne akkor meg legalabb 38 fok lenne a boxban xD
Paramentesitot csak 21.naptol szoktam bekapcsolni,meg nem lenne ertelme..
 

DropleX

Member
Jah mar vagom bocsi xD szerintem az a jo ha minden oldalon van egy csiptetheto venti,egy bazinagy alloventi jobb lenne.de az nem fer be..
 

DropleX

Member
7. Nap flo
Uncsizok,ugyhogy upolok xD
Mar masfel lt megisznak 2 naponta,azota nyultak is meg a plantok, sajna a keves veg miatt a szarak lehetnenek erosebbek,valamivel fixalnom kene oket,de meg nem tudom mivel.. :(
picture.php
picture.php
 

MGK19XX

Member
A vegetációs idő hossza befolyásolja a minőséget?
Ugyan az lesz rajta 1 hónap veggel mint 3-mal?
Amúgy szép plant.
 

DropleX

Member
MG a vegido persze befolyasolja a szuret mennyiseget! Persze ha nagyon sokaig vegelsz akkor sokkal erosebb fenyre van szukseg floban,vagy 2 reszletben szuretelsz.. vhol van egy naplo 30vs 60 nap veg s majdnem a duplajat szuretelte a csavo..
 

DropleX

Member
Persze,minimalis veg ido azert kell 4 het min, hosszabb vegel persze azert magasabb lez a minosege,thc tartalma..
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
fajtától függ leginkább, ruderalisoknak elég lehet pár nap veg is az ivarérettség eléréséhez, hogy a maximumot ki tudd hozni belőle, viszont egy original haze lehet hogy pár hónapos korára se lesz ivarérett hiába akarod hogy virágozzon maximumon
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
te... nóbel békedijas.. mesélj már milyen környezetben élnek eredeti élőhelyükön a haze jellegű fajták ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
van ami ? na várj segítek mire guglizz. egyenlítői, trópusi, szavannai stb.. és az égövek határozzák meg a napi fénymennyiséget..
és nem elkezded veg nélkül, hanem az a növény kevés fény alatt is vegelni fog, amig akar. így lesz a magról indított 12/12-vel nevelt nevilles haze kb 16-20 hetes korára készen.
ami alatt majdhogynem 3 ruderalist le lehet tolni..
de itt be is fejeztem ne offolj szét minden naplót az okkultista dolgaiddal.
sry droplex
 

DropleX

Member
21.nap flo
2 napja vmiert szarakszik a digi trafom ugyhogy most led alatt vannak (2x300w) plusz jovoheten rendelek egy 400wos cobt..
Az elhalt leveleket,honalj viragokat leszedtem a tapozas valtozatlan kis extra mezzel, nincs eros szaguk enyhe benzin citrommal :)
picture.php
 

DropleX

Member
Koszcsi :) bar en annyit azert nem koltok ra,a populargrowos 150eu,ha bevalik veszek melle egy 800wosat az is csak 250eu szallitassal xD
 
Status
Not open for further replies.
Top