What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OG Kuss

Status
Not open for further replies.

hungrowboy

Member
Most nem teljesen ertem mire gondolsz xD
4. levelpar utan szoktam topolni..
Keddre mar boven mehet
Lehet kesobb is,de azert jo ilyen koran mert mire kifejlodnek az uj topok az oldalagak addigra egyszintben lesznek velebs igy kapunk bokros novenyt..

Legkozelebb figyelek erre! Ha megkerhetlek tennel fel kepetmiutan megtopoltad?
 

Snypie

Active member
A Humus-fw-t és a BioBizz Alg-a-mic-et hogyan használod? Kíváncsi lennék a gyakoriságra és az adagolásra is. Az algát levéltrágyaként alkalmazod?
 

DropleX

Member
Humus fwt 1 ml/lt minden locsinal, most picit varialtam a tapokon biobizzbol grow es bloom van csak mivel a humus is feler a microval..
Ezenkivul van meg cannazym,silicon,superthrive
xD
 

DropleX

Member
Amugy a humus fw nagyon jo javitja a mikrobiologiai eletet,zold novenyfeluletet biztosit,tartalmaz mg,ca,fe,znt.. de a greenspacen reszletesen levan irva a hatasa..
 

Snypie

Active member
Köszi szépen, vmikor onnan rendeltem. Már pár éve használom paradicsomon és chilin, ott szépen működik. Kendernél még nem mertem kipróbálni. Allmixnél is érdemes lesz majd? Virágzáskor is adod nekik?
Akkor az algát nem is használod? Az is tartalmaz szépen nyomelemeket.
 

DropleX

Member
Persze! En mar csirazastol szuretig hasznalom, nincs benne npk tehat eges nem lesz tole,szerintem gyorsabban is fejlodnek ma 11.naposak s tegnap mar topoltam oket..
picture.php

Algamicet most nem,szerintem megbuggyant mert elfelejtettem berakni a hutobe.. :(
 

Snypie

Active member
Ne haragudj, h offolok a naplódba, de a hűtős megoldásod felkeltette az érdeklődésemet. Minden bio tápot a hűtőbe raksz?
Én hűvös helyen (20-25 fok) és sötétben tároltam eddig. Amikor vmelyik nem kellett, akkor meg levittem a pincébe.
 

DropleX

Member
picture.php
picture.php

16. Nap veg
Bokrosodas indul! Egy plant nem nagyon csipazza a szilikont olyan szempontbol hogy nagyon viaszszeruek a levelei, veg vegeig a kovetkezo zabat kapjak:
3 ml biobizz grow,2 csepp suoerthrive,1ml humus fw,2,5 ml cannazym,1 ml szilikon/l ph 6.5
 

Medicropper117

Active member
Adjad csak a szilikont. Az egyik olyan kiegeszito a sok kozul ami használ is. Terminator plant on:)
Supercrop utan olyan gumót növeszt a noveny a törésre hogy öröm nézni és a hozamon is növel!
 

DropleX

Member
19.Nap
Valtottam ismet hpsre xD lassan 3 hetesen 10 cmesek a plantok hiaba fejlodott ki mar 6 nodusz,a megszokott tenyernyi indika levelek helyett kb 4 centisek,ugyhogy nem bohockodok tovabb vele, gondoltam aldozok max 100at meg egy panelra,de akkor mar sem aramban,sem penzben nem jobb a led a hpsnel..
Ma lekotottem par agat hogy az oldalsok is fejlodjenek, illetve 2 topbol fim lett 4 uj aggal..
Kepet teszek fol ha rendbejottek a hpstol xD
Beke!
 

hungrowboy

Member
19.Nap
Valtottam ismet hpsre xD lassan 3 hetesen 10 cmesek a plantok hiaba fejlodott ki mar 6 nodusz,a megszokott tenyernyi indika levelek helyett kb 4 centisek,ugyhogy nem bohockodok tovabb vele, gondoltam aldozok max 100at meg egy panelra,de akkor mar sem aramban,sem penzben nem jobb a led a hpsnel..
Ma lekotottem par agat hogy az oldalsok is fejlodjenek, illetve 2 topbol fim lett 4 uj aggal..
Kepet teszek fol ha rendbejottek a hpstol xD
Beke!

Ez a panel ez mi? Mi szerepe van?
 

DropleX

Member
Mert nincs kedvem kidobni az ablakon 60-100 rugot meg egy panelra,plane ugy hogy ketes lesz a vegeredmeny.. hboy ledpanelrol van szo..
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top