What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OG Kuss

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Csak nevleges,a tenyleges 132 w darabja, hat ezen meg agyalok mi legyen led vs mh es hps..
Csak utobbihoz nagyobb elszivo kell, igaz zajban kb uott tartanek xD
Nem szedtem ki a pc ventiket belole,csak a rogzitesbol szedtem ki,igy nincs par mmes hely a venti es a hutoborda kozott,igy nem visszhangzik..a lumen az a lednel fos egy 300as 4e vmennyit ad le egy 400 w hps meg min 12szereset xD
Hat igen ez sajnos a szarabb minosegu ledek atka, de azert ez a marshydro a kategoriajaban kiemelkedoen jol teljesit, en kivancsi lennek ra.
Ez meg a regebbi 300as tipus? Vagy mar az ujabb.
Az ujabban 5 a regebbiben 3wos ledek vannak ennyi a kulonbseg de a regebbire aszondjak jobb :D
Ami meg mar tenyleg valamire valo led az 100 folott van es akkor az mind aramban mind tudasban kb 250w hps lesz ezert meggondolando.
Persze van mondjuk a grownorthernek fasza 75w-os Holographic series 1 ami ahhoz kepest faszan teljesit, megeri hasznalni, de meg is lehet nezni az arat plusz miota piacra dobtak talan harom hetig volt elerheto :D :D :D
 

DropleX

Member
Nekem a regi modell frisitett valtozata van 5wos chipekkel.. hat nem tudom vegre biztos jo mert nem nyulnak alatta a novik, draga ledbol kizarolag budmastert vagy blackdogot vennek de nincs ra felmillam 3-5 evente xD
Grownorthernek a regi tipusa volt jo,nem ertem miert mentek el ebbe a gagyi vonalba.
 

iwantmorebuds

Active member
Nekem a regi modell frisitett valtozata van 5wos chipekkel.. hat nem tudom vegre biztos jo mert nem nyulnak alatta a novik, draga ledbol kizarolag budmastert vagy blackdogot vennek de nincs ra felmillam 3-5 evente xD
Grownorthernek a regi tipusa volt jo,nem ertem miert mentek el ebbe a gagyi vonalba.
Nezz ra a tasty ledre.
 

DropleX

Member
Upp
A magok kicsiraztak 14 ora alatt,koszonhetoen a g.ci melegnek xD par ora s ultetem is oket,mert a foldben felgyorsul a folyamat!
Mielott vki beszolna hogy dzsuvas a zsebkendo,az nem mocsok hanem humus fws vizben csiraztattam!
Rendeltem meg par kiegeszito tapot a korhoz
H&Gtol Enzym, Amino Treatment,Bud Xlt..
Kiss
picture.php
 

hungrowboy

Member
Upp
A magok kicsiraztak 14 ora alatt,koszonhetoen a g.ci melegnek xD par ora s ultetem is oket,mert a foldben felgyorsul a folyamat!
Mielott vki beszolna hogy dzsuvas a zsebkendo,az nem mocsok hanem humus fws vizben csiraztattam!
Rendeltem meg par kiegeszito tapot a korhoz
H&Gtol Enzym, Amino Treatment,Bud Xlt..
KissView Image

Hello! :) megkerdezhetem honnan rendelted a magokat?
 

DropleX

Member
picture.php
picture.php
i
4.Nap
Bevannak spzve a ribik,eleg gyorsan fejlodnek xD
Jelenleg non stop kapjak a fenyt az elso 10 napban, 2x300 w led megy,flora lesz pluszba egy 400 w cob led..
Locsolni elosszor csak szombaton fogok 6.5 os phju vizzel,kiegeszitokkel: humus fw,superthrive,siliconnal..
Megsem vettem Amino Treatmentet mert 30e lje,hat akkor inkabb veszek air maxet 60ert,tovabb fog tartani mint egy l lotty..
Kisses
 

DropleX

Member
Jah Son of soik ha esetleg nen vetted eszre feketelistan vagy, nyugodtan irhatod a hulyesegeid,ugysem latom hisz nem erdekel :)
:-*
 

DropleX

Member
Most nem teljesen ertem mire gondolsz xD
4. levelpar utan szoktam topolni..
Keddre mar boven mehet
Lehet kesobb is,de azert jo ilyen koran mert mire kifejlodnek az uj topok az oldalagak addigra egyszintben lesznek velebs igy kapunk bokros novenyt..
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top