What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Bocs dinafemet akartam kérdezni, lusta vagyok visszalapozni, szimpatikusnak tűnik felvettem a listámra :D

Hat jah eleg lusta vagy mert egy kattintas az elso oldalra ugrani :D
De mivel en is szivok nem fogok elorelapozni h most megnezzem tenyleg leirtam e az elso oldalon :D
Sweet Seeds
 

iwantmorebuds

Active member
na mostma aztan dol mindenfele, legkozelebbi lst-nel a vegere is gondolnom kell :D feljojoztam amit tudtam de lassan vege...
picture.php

 

iwantmorebuds

Active member
Csak egy van jep jep :)
Autopotok mukodnek, vegulis ekkora dd-t meg sosem lattam, kivancsi leszek mit hoz.
100at varok rola azert, bar nem telt fl olyan szepen mint amennyire vartam, de ez reszben az en hibam.
 

Dapk

Active member
Veteran
jajj akkor számolhatok :D
szóval akkor új kérdés: mi volt az aktuális adagolás amikor megégett?
 

iwantmorebuds

Active member
hHervest time!
Nemhuzom tovabb amugy is a korai szuret a divat :D
Vannak ám itt ágak épp kar hosszusaguak :D
picture.php

:jerkit:

 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member

Na hat azt a bizonyos 100ast hatart sikerult atlepnem az mar biztos, ami azert nagy orom :) eleg gyorsan kiszaradt az a resz ami a satorban volt hala 40%kozeli paratartalomnak, es a legmozgasnak.
Ezen kivul van meg egy adag mert bealudtam trimmeles kozbe ugyhogy az alle nature szarad boxon kivul ezert lassabban is :D
picture.php
picture.php
picture.php

 

Medicropper117

Active member
Az hogy én hülye vagyok és leszedem az egy dolog. De hogy Te ezt?!
Nah így is szép lett de meh....nah mind1...gondolom üresek az üvegek. Ennyi kör után csak ezt fogadom el mint kifogast:laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
Na masodik adag 41g lett igy osszesen 154g lett a vege. Kicsit sajnalom azt a ket hetet mikor szinte teljesen megallt pont beert volna rendesen szerintem, na mindegy teljesn jo eredmenynek tartom egy autorol :)
 
Last edited:
Top