What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.

Medicropper117

Active member
A tetejen hetvegen csekkolok gyantat. Elkezdett puffadni, minden ag dől valamerre, mellé az egesz növény. A ket plant koze lassan elferne egy harmadik:laughing:
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    91.5 KB · Views: 47

Medicropper117

Active member
Nah kicsaptam ma őket. Uncsi volt már meg penész para is van. Kezelhetetlenné vált a súly miatt és egymásra dőlnek az ágak. Most szívom a kóstolót. Nem rossz de egy hetet maradhatott volna még....mind1. Ez se rossz. Majd ha felmegyek lövök egy képet....ha el nem felejtem
 

Medicropper117

Active member
Hat az uvegek is üresek :)laughing:) de a penesztől is fosok tenyleg. Van egy par ami teljesen radőlt a többire. Amikor a képen láthatóról levettem a kötést eldőlt mint a szar a szár meg kettéreccsent:)
Tudom hogy kellett volna még hagyni de kinőtték a sátrat. Egyszeruen mar nagyon nagyon nyűgös volt. Össze vissza van beérve is stb stb.
Amit most mutatok annak az egyik fele novi csentó a sötét oldala (nem a ct felé néz) meg siznte kész. Elszámoltam magam a veggel kicsit szóval ez van:laughing:
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    67.3 KB · Views: 45
Last edited:

Medicropper117

Active member
Nah végeztem. Súlyt nem mértem. Orulok h befejezni sikerult ma:laughing:
Majd ha kiszaradt ugyis frissitek bar nem lesz valami nagy szám, 200-250 körül
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    68.6 KB · Views: 45

Káresz

Member
Hat az uvegek is üresek :)laughing:) de a penesztől is fosok tenyleg. Van egy par ami teljesen radőlt a többire. Amikor a képen láthatóról levettem a kötést eldőlt mint a szar a szár meg kettéreccsent:)
Tudom hogy kellett volna még hagyni de kinőtték a sátrat. Egyszeruen mar nagyon nagyon nyűgös volt. Össze vissza van beérve is stb stb.
Amit most mutatok annak az egyik fele novi csentó a sötét oldala (nem a ct felé néz) meg siznte kész. Elszámoltam magam a veggel kicsit szóval ez van:laughing:

Jól néz ki ;)
 

Medicropper117

Active member
Nah kiszáradt a motyó. Elegge összeesett viszont az íz kárpótol. Majd holnap lemerem, sajnos tenyleg nem egy nagy eresztés. Ha 200 lesz a kezem összetehetem.
Nah ezert nem éri meg korán leszedni.....itt a tökéletes példa.
 

Medicropper117

Active member
Nah...kedves gyerekek. Az idei év legráfizetősebb köre sztem az enyém. Az eredmény kőkemény 187 gramm.
Ha valakit erdekel hozok kepet a motyóról. Amugy hatasra nem rossz. Annak ellenere h korai szedés...persze nem egy hazabaszós kategoria. Füstje kellemes, kis citrus, édeskés tónussal kilégzéskor. Kár h hamar elfogy majd.
Ha senki nem szol hozza egy par napig akkor felolem lehet zarni a naplot. Mar nem fogok frissiteni többet....meg wappam se megy már:)
Peace

Edit: whiped egy nokedli
 
Last edited:
M

Mackosajt

Nyugi Lajos, nezd a jo oldalat, igy egy kezfogasra elmegy a teljes mennyiseg :p
 

GK_420

Active member
Én megnézném. Mi a végkövetkeztetése a körnek? Mit ne csináljunk utánnad bro? :D Ha kell segíteni a termesztésben jó helyen jársz. :laughing::tiphat:
 

Medicropper117

Active member
Nyugi Lajos, nezd a jo oldalat, igy egy kezfogasra elmegy a teljes mennyiseg :p

Ebböl ugyan nem sokat visznek el. Ennyit elszivtam az elozobol sztem amíg ez ment;)

Gk: ne szedje az ember idő előtt és kell a training ha nem sog-ban nyomul a zember. Ez sztem a konkluzió, amit egy icipici gondolkodas utan le lehet vonni

Zarhato a naplo.
Wbuds: whiped nokedlistészta axondta h ő nem zarja le. Tedd meg plox. Köfi
 
Status
Not open for further replies.
Top