What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.
C

chromegamix

ki mondta, hogy én nem kedvelem whipedet? minek generálod a feszkót migráns?
 
C

chromegamix

Paradise Seeds - Wappa 04-03-2016 05:51 PM Gandalfi Helpful Answer Positive Rating
 

Medicropper117

Active member
Aerozgattam regebben par kor erejeig es az a tapasztalatom, hogy az RO vizben nagyon nehez volt tartani a pH-t, gyakorlatilag naponta kellett korrigalni. Kevert vizben es csapvizben nem volt ilyen gondom, ott stabilan volt a pH akar egy hetig is.

Errol dumalnak a videoban Cervantesek is:

https://www.youtube.com/watch?v=jtwKspdMfao

Sosem volt instabil a ph-m csak alacsony EC-nél közeges hidroban.
Ez sem instabil ha ugy hagyom marad 6,4-6,5
Azok az automatak is 5,8on maradtak...a vegen hetente mertem es koppra annyi volt mint amikor beontottem. Ha küzdenék ellene is visszamenne de mint mondtam a noveny virul, szarja a viragokat. Igy van miota kimostam sima vizzel, azelott 5,8-6,0 volt stabilan.
Valszeg a gyoker mennyisege meg a kimosas "elbaszott" valamit.
De mivel tapot es vizet is kell potolni igy annyi a tortenet h akkor lemegy 5,9-6,2-re majd visszakuszik 6,4re
 

Medicropper117

Active member
Breaking news. Hermul a rohadék...ugy nez ki lesz egy pár magom a tyúkoknak.
A fajta hajlamos a hermulasra ami a 6. hét után max 4-5 magot eredményez. Így a 3. hétben megjelenő banánok elegge aggasztanak. Nah sebaj majd jo lesz a mag outban....a tyúkoknak:):blowbubbles:
 

what_can_there

Well-known member
Breaking news. Hermul a rohadék...ugy nez ki lesz egy pár magom a tyúkoknak.
A fajta hajlamos a hermulasra ami a 6. hét után max 4-5 magot eredményez. Így a 3. hétben megjelenő banánok elegge aggasztanak. Nah sebaj majd jo lesz a mag outban....a tyúkoknak:):blowbubbles:

Kar erte, remelem azert lesz rola tobb kep is, szep nagy noveny. Szedegesd a bananokat, kivalo taplalekkiegeszito a friss pollen.
 

Medicropper117

Active member
Hat ami látok, elérek azt leveszem még zölden de sajnos nem sokmindent érek el anélkül h valaki ne kellene megtartson hátulról h be ne zuhanyjak a boxba. Nem sok hely maradt az tuti. Majd lövök pár képet mindjart
 

Medicropper117

Active member
Foszfor hiánynál a levelek vastagodása és a levélvégek égése az első jel?
Már lőttem képeket csak lusta vagyok feltolteni..
 

Medicropper117

Active member
Itt egy kép...telefonrol nem fasza a kepfeltoltes...majd jon a tobbi
 

Attachments

  • 75.2 KB · Views: 48

Medicropper117

Active member
Van 1-2 vakus kép is. Majd felrakom. Amugymeg az oldalágak fele igy se ugy se latszik. Kellene vagy 30 perspektíva h mindent megmutassak. 1-2 buga elég pofás 2-3 hét és elérik a literes flakon méretet
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    99.9 KB · Views: 26
S

ShivaDiva

Gratula elore is, kb egy torol annyit fogsz szuretelni mint mas 3rol xD !
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top