What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Nos az elmult két nap után ma így vártak lányok
Igazábó egy sincs ami szépen nézne ki köztük.
Kiszáradva se voltak nem volt hűde könnyű egyik se...
az első képen az idősebbnél az talán ca/mg hiány? mazaron is van ua a tünetek utolsó két kép...
A levelek össze-vissza csavarodva... ilyen még sose volt
 

Attachments

  • DSC03540.jpg
    DSC03540.jpg
    77 KB · Views: 20
  • DSC03546.jpg
    DSC03546.jpg
    71.9 KB · Views: 20
  • DSC03556.jpg
    DSC03556.jpg
    76.2 KB · Views: 20
  • DSC03558.jpg
    DSC03558.jpg
    54.9 KB · Views: 19
  • DSC03559.jpg
    DSC03559.jpg
    51.5 KB · Views: 21
Nem hiány az hanem tápégés...pont a ca/mgtől. Ha 2 napig nem locsoltad kókuszban akkor azért néznek ki így...hisz az egy kézi öntözésű hidro lenne vagy mi.
 

iwantmorebuds

Active member
Akkor minden mehet tovabb? Vagy mit kellene tenni? :/ ma chekkoltam tegnap du loccs utan az uj leveleken mar nem latom
 

iwantmorebuds

Active member
Ha tápégés van akkor szerinted mehet minden ugyanúgy?! Az új leveleken majd később jelenik meg ha nem változtatsz.

Ca/mg tapegest irtal. Most lettem rabeszelve a csapvizes locsolasra...
Mast nemtudok elkepzelni mert masfel-ket hete igy kapjak a tapot es eddig semmi nem volt, sot a heten mar nem kaptak root komplexet illetve boostot se. Tehat akkor a csapviz a hiba..?!
Mert ha jobban atgondolom a legutolso locsolas volt eloszor full csapviz...
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:D nem tudom ti mit néztek, de ez nem tápégésnem fényhipózás, hanem túl magas ph kizárta a cuccokat. persze locsoljad 7es csapvizzel hajrá...
..
 

iwantmorebuds

Active member
:D nem tudom ti mit néztek, de ez nem tápégésnem fényhipózás, hanem túl magas ph kizárta a cuccokat. persze locsoljad 7es csapvizzel hajrá...
..

En kikertem a velemenyed mikor csapvizre valtottam, nem veletlenul :D egyebkent ph 6,0, EC 1,2
 
Last edited:

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jah, arra még kell gyüjtögetni.. pedig tényleg jó ötlet..
"mehet a csapvíz" ez úgy nézett ki hogy most akkor odabaszol 10 liter csapvizet ahogy kifolyik a hálózatból..
a véleményemet elmondtam :D de ez kb nekem is ugyanolyan tanulókör ahogy megy a kokuszos hesi kör mint neked :D
 

iwantmorebuds

Active member
Tenyleg nem hulyeseg...
Nem, ph-t allitottam, 6ig levan huzva tovabb nem akartam legkozelebb azert nezek egy atfolyot megint, mikor rabolintottal a csapvizre ugyereztem nem voltal oszinte :D
 

iwantmorebuds

Active member
Gondoltam, kivetelesen abban a helyzetben nem volt kedved a vitahoz :D sztem ha GK akkor ott van most is ro vizzel ontoznek...
Visszavaltani ilyenkor mar nem lenne jo, vagy? Lenne ertelme? Ha a tablazat fole tapoznek es ezzel tartanam az EC-t RO vizzel?
 
Múltkor még keserűsóról is szó volt hogy szórod a csapvízbe. Vissza nézek ezt látom csak... Most akkor mi is történik vajon? :D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top