What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

3x AutoColoradoCookies, 1x BlueAutoMazar Coco+perlitte (250 MH/HPS)

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Szepek, lesz itt gubacs. Elkezdtek mar szaglani a nagyobbak?

Remeljuk, nem is kevés :dance013: Az elso pistilek ota szaglanak, azota sokkal nem erosodott egyelore, de azert mikor kinyitom a szekrenyt mar orrbacsap :D , az erdekes h a mazarnak van a legdurvabb szaga pedig sehol se tart

Elforgatom a fejem nem para lol Csak sikerüljön lassan kidögleszteni őket :woohoo: Persze sok gubaccsal tele :

Haha majd inkabb csinalok fekvo kepet azt kesz, nemam ez miatt megserul a myakcsigolyad :laughing:
Kicsit tartok tole hogy a lombosabbik viragai nem fognak eleg fenytkapni :D
 

Son of Soil

Member
Remeljuk, nem is kevés :dance013: Az elso pistilek ota szaglanak, azota sokkal nem erosodott egyelore, de azert mikor kinyitom a szekrenyt mar orrbacsap :D , az erdekes h a mazarnak van a legdurvabb szaga pedig sehol se tart



Haha majd inkabb csinalok fekvo kepet azt kesz, nemam ez miatt megserul a myakcsigolyad :laughing:
Kicsit tartok tole hogy a lombosabbik viragai nem fognak eleg fenytkapni :D

Inkább a kis lemaradt növényt polcold fel. Rakj valamit alá, hogy kicsit magasabban legyen , mint a 3 nagyobb társa, így több fényt kap, jobban növekedik, beérni már nem fogja őket, de hozamra jobban jársz, mintha lent hagynád.
 

iwantmorebuds

Active member
Na csináltam pár jobb minőségű képet ACC #1-ről 34. nap
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
C

chromegamix

jól néznek ki!

szóval 18/6, miért nem 20/4? úgy tudom akkor teremnek a legjobban.
 
C

chromegamix

nekem sweet seeds-es automata magjaim vannak, pont 1 hónap múlva keltetem őket és amint kikeltek mennek ki végleges földbe. májusi eső aranyat ér.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top