What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Én kis kertecském

Status
Not open for further replies.

Illu

Member
A Kwazulu nagyon nagyon durva. GYANTÁSODIK... :D láttam is, éreztem is, és egy kis rovar is bele volt ragadva/halva. :D Pedig ez csak első 5 nap elővirágzás. Most toppoltam/fimeltem(ahogy sikerült :D) őket, és mindegyik 3 literes cserépbe van már. Két Early durban biztos h fiú, szóval 1ben reménykedem. A Suger hazeból viszont 1 már tuti csaj, két sativám tutira van. :D

Kwazu csúcs és a többiek.
 

Attachments

  • Fényképek-0129.jpg
    Fényképek-0129.jpg
    30.7 KB · Views: 39
  • Fényképek-0130.jpg
    Fényképek-0130.jpg
    83.9 KB · Views: 42
  • Fényképek-0131.jpg
    Fényképek-0131.jpg
    82.4 KB · Views: 42
M

menyus

Hmmm. Ez a gyors gyantásodás meglepett, de örömteljes hír az már biztos! :)

Szépek a növények! Drukkolok, hogy mindegyikből legyen legalább egy leányzód! ;)
 

Illu

Member
Köcc tesó. :D Amúgy én is majd beszartam amikor az először víznek hit csillogás zsírosan szétcsúszott a kezemben. :D

Eddig nagyon úgy néz ki hogy mind három Sugar Haze lány. Szóval 1 Early durban van hátra, 3 Brazil és a két Ata, bár abból 1 fiúkának tűnik, jó lassan mutogatnak ezek. Fényspektrum? Egy kis káliumtól hamarabb megmutatnak nem?
 

Illu

Member
nah már lehetetlen őket fotózni, de majd kitalálok valamit. A cserepeket már át is szőtték amúgy, kicsit ijesztő mert ebben akarom őket addig hagyni amíg nem lesznek megmetszve egy kicsit párunk örömére. :) :dance013:
Nagyon enyhe N hiány van, vagy csak kevés a fény, nem tudom. Mostantól kapják a Dutch-Pro-t, és meglátjuk. :)


34 naposan:
1: Brazil Amazonia 2: Early Durban, Brazil A. 3: Kwazulu

A többiről sajnos még rosszabb lett a kép, szóval azokról legközelebb, addigra remélem kiderül a maradék neme is.
 

Attachments

  • Fényképek-0137.jpg
    Fényképek-0137.jpg
    41.5 KB · Views: 43
  • Fényképek-0141.jpg
    Fényképek-0141.jpg
    38.1 KB · Views: 41
  • Fényképek-0144.jpg
    Fényképek-0144.jpg
    41.9 KB · Views: 42
M

menyus

Nagyon szépek a növények Illu! Jó lesz ez, nagyon, már előre látom. :)
 

Illu

Member
Túlzottan is az lesz baszki! :D Nem akar 16ban abbamaradni a Kwazulu virágzása. :D Mit csináljak? :D
 

Illu

Member
Nekem se volt...tegnap óta 18ba vannak. Úgyis mutatja a nemét 1-2 napon belül a Brazil csoport is. Aztán még 2 hét veg 18ban és vágom a klónokat.
 

Illu

Member
Köszi, tieid azé bokrosabbak. :/ De már én is elkezdtem lekötözni őket mert kinőtték a boxot, egy kicsit megégett az egyik, de nem baj, tanultam belőle...16 óra alatt nőhet 10 centit is egy növény. :dance013:no mind1.

Még megvárom a Brazilokat h mutassanak és megejtem a klónvágást, addig kötözöm hagy bokrosodjanak, aztán még 1-1,5 hét veg és mennek floba, a klónok meg ki. :)

Továbbra is kapják a Dutch pro Veg szerinti tápját 2x, plusz egy kis Humus FW-s, Biofit goldos levéltrágya. Hiány már semmi nincs.
A nemek alakulása pedig a következő:
lányok: 1 Early durban, 2 Sugar haze, 1 Kwazulu, 2 Ata tundra.
fiú: egy darab SH :D A két Early fiú sajnos eltávozott egy katasztrofális kimenetelű kísérlet közben, egy üvegház volt a helyszín...fagyhalál. :laughing:
nem mutatta még: 3 Brazil

Amiből 2 csaj van/lesz abból 1 megy majd ki a kan mellé üvegházba(már bírják) és porozva lesz vagy a Sugar hazel, vagy ha lesz akkor a Brazil fiúval....majd még meglátom melyik lesz a nyerő, és így nyerek egy évet a megfelelő genetika kiválasztására, mert már idén lehet tesztelni outba. :dance013::D

42 naposan:
 

Attachments

  • Fényképek-0151.jpg
    Fényképek-0151.jpg
    68.4 KB · Views: 39
  • Fényképek-0150.jpg
    Fényképek-0150.jpg
    81.7 KB · Views: 44
  • Fényképek-0149.jpg
    Fényképek-0149.jpg
    66.5 KB · Views: 38
  • Fényképek-0148.jpg
    Fényképek-0148.jpg
    61 KB · Views: 42

Illu

Member
Valakinek nagyon örülnék ha írna nekem skypeon vagy jelezné hogy él...vagy valami!
Addig nincs frissítés, bár nem mintha lenne kinek. :D
 

Gerilla

New member
Valakinek nagyon örülnék ha írna nekem skypeon vagy jelezné hogy él...vagy valami!
Addig nincs frissítés, bár nem mintha lenne kinek. :D

Fel a fejjel Illu,talán csak a gépe vagy a netkapcsolata rossz,remélem.....
Azt meg ne mondd,hogy nincs is kinek frissíteni légyszi! :)
(bocs hogy idepiszkítottam)
 

Illu

Member
Remélem igazad van...
Annak meg örülök ha eddig olvastad a naplóm, hozzászólásodat meg szívesen veszem, nem ide piszkítás ez. :D Attól napló, a napló h mindenki megossza a véleményét. :) Csak hát azért nyugodtabban pakolnék fel képeket ha meglenne akire gondolok, szerintem ez érthető. :) Nah reménykedjünk h minél hamarabb frissíthetek. :)
 

Illu

Member
Örülök neked is rhin, meg is kapjátok. :)
Én már tökre lekakilom az egészet, ha bukta van akkor úgy se pár kép fogja eldönteni a sorsom. Meg amúgy is: :laughing:

Lassan 52 naposak ha jól számolom, kicsit elmaradottak az Mg hiánynak köszönhetően...és még mindig nem okés a helyzet mert sehol nem találok róla infot h a Duthc proban mennyi van, csak azt tudom h tuti kevés mert azóta van hiány. Amúgy szép mind, klónokat leszedtem, és már egyre több növekedése kezd beindulni, gondolom én gyökeret eresztettek.
A Kwazu 110, az Early 120, a Brazil 130 magas. A boxom pedig 120 magas szóval csöppet érdekes lesz majd a flo de sebaj, kötözöm ahogy tudom. Muszáj lesz mert 2,5 literes cserepekből 8-10 literesekbe fognak kerülni. :)

1 kép: Early durban 2:Brazil megdöntve, mögötte Kwazu és Sh 3: Sugar Haze szár. 4-5: Kwazu, Early, Brazil és Sugar Haze klónok. 6: Kwazu és Ata
 

Attachments

  • Fényképek-0156.jpg
    Fényképek-0156.jpg
    59.1 KB · Views: 38
  • Fényképek-0158.jpg
    Fényképek-0158.jpg
    83.6 KB · Views: 40
  • Fényképek-0165.jpg
    Fényképek-0165.jpg
    31.5 KB · Views: 41

Illu

Member
Áhh tiszta poén lesz, a végén pókhálót szövök oda szerintem mert nőnek az oldalágak is...Mindenesetre kapják a 1 napi órával kevesebbet amíg el nem érjük a 13at, akkor a klónok ki üvegházba, a többi meg 12be és akkor nyomás mert jön a nyár... :D

Megvan már a flo föld is:
20 liter virágföld(6.8as ph)
10 liter tőzeg (3.5-4.5)
10 liter saját fejtésű tufakőpor :dance013:

  • pH 6.6;
  • Ca 0,10, K2O 3,01, Mg 0,03, Fe 0,20, SiO2 77,4, Na 1,5 m/m%;
2 dl sf. dolomit (CaMg(CO3))

2 dl sf. kalcit (CaCO3)
2dl sf. habkő (Kovasavtartalma 55-74 % közt változó, káli- és nátrontartalma 5-15 %)
5 liter marhatrágya (3 éves)
5 liter komposzt (saját, van benne minden, de tényleg. :D)
5 liter homok (apró sóderes)
1 dl fahamu (akácfa)
1 kevéske epson só (MgSO4)
Force talajfertőtlenítő :)))

Ph mérés majd lesz, aztán ha be kell lőni akkor vagy kap még egy kis trágyát, vagy tőzeget.

55,7 liter azaz 1 növényre jut majd olyan 9-10 liter föld, cseréptől függően. Szerintem jó lesz ez így...csak azt nem tudom h ez végig elég? Szerintetek érdemes ezt tápozni?
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top