What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Skunk#1 (Light mix, All mix) bio tápok

Status
Not open for further replies.

Illu

Member
Az kemény haver... :( Biztos az? Dobjál már azért képet, a legutóbbi képeken még én nem látom legalábbis h az. Egyébként meg ott vannak a klónok...elő tudod még éppen őket nevelni. :)
 
M

menyus

Szerintem igen valószínű hogy hermák, mert mi másért növesztene új hajtásokat ugyanonnan, ahonnan az a linkelt képen is látható növény teszi?!

De majd dobok képet, ha már jobban kifejlődtek a hajtásai, eszeknek a ferde hajlamú senkiházi növényeknek!!

Még reménykedek kicsit..., de soha többé nem veszek feminizált magot az biztos, és ezt a magbankot alapból kizárom!

(Ja klónok vannak, és azok reg. növényekről vannak hála a jótevőmnek! :D A Kwazulu és az Early Durban talán már meg is gyökeresedett.
Ha ezek tutira hermák, akkor az összes klónt addig veggeltetem, amíg le tudok venni róluk egy-egy klónt, és utána flo.)

Vagy....

Az is lehet hogy nem adom fel, és folyamatosan lenyesem az összes portokot (ha lesznek). Kell a fű, és minél hamarább. Nincs mese :D
 
M

menyus

M.A.F. ?

M.A.F. ?

Nem tudom mit gondoljak. :watchplant:

Azokból a kis mellékes virágkezdeményekből újabb icipici pistilek nőnek ki. Ha jól gondolom, akkor egy eredetileg herma, és nem hermává stresszelt növényen elvileg el kéne különülnie a porzós és termős részeknek. Porzót egyenlőre nem látok. A korábban pollentoknak ítélt növényi rész, lehet hogy csak a para következtében minősült pollentoknak.

Reménykedek két darab durva genetikai hibákkal teli, de mégsem herma növényben.
Még a végén dícsérni fogom a Sensit (erős tulzás). Na de ne igyunk előre a medve bőrére. Még lehetnek itt furcsaságok...

Képek majd jönnek.
 
Last edited:

Illu

Member
Szerintem csak túlságosan ráizgultál mert az előző képeken közel sem tűntek hermának. :jump:
Egyébként meg az max fajtajelleg, nem hiszem h mindkettőnél ugyan az a génhiba lenne.
 
Status
Not open for further replies.
Top