What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vaše tři nejoblíbenější variety ke kouření, momentálně

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ahoj. moje momentálně tři nejoblíbenější jsou: tom hill haze, peyote x tom hill haze, ecsd :D :D :D
 

Nadrzajda

Member
Ecsd u mne vede jednoznacne, v dalce za nim Ghost Train Haze #1 a Ecsd x Purple Urkle

cago nedari se mi te na groweru ani tady oslovit PMkem, na groweru, ze mas vyply dostavani zprav ci kontakt, tady ze nemam dost prispevku ci co . . . . , ozves se? :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Pure Kush (prakticky OG Kush)
Power Plant
mix. pure Kush a Power Plant
ty jsou na prvnich trech mistech
pac nemam co jineho do huby
a hulim malo. Zato jsem si to ale
dobre vypestoval
 

L1st3r

Member
Agent orange
Ed rosenthal
Orange bud
moc toho za sebou nemám, ale top stav a i proti bolestem vítězí Agent
 

Witko69

Member
Amnesia ganja haze x zamaldelica
Brutal sweet mendobog
Sweet2sixteen ( 2042 x African Buzz)
ECSD roste.. uvidím
 

sensi23

Active member
Veteran
Me ted velmi potesil vlastni krizenec wd40xcherrygasm poprve je krizenec lepsi jak oba rodice..k selekci zbyva dalsich 10 fazoli jupi..cherry pie og dominuje v krizenci chut jak svina!
 

Rumburak

Active member
U mě momentálně vede Space Monkey
Druhý je Fire Alien Urkle
a jako třetí Sky Lotus,tomu však šlape na paty více genů,vše moje podstivá selekce.
 

burmese

Active member
etiopia ako sativka, prebije alkohol aj celú noc, sebavedomie ako pri pervitíne, ale človek je zároveň kludný a vyrovnaný
hashplant ako indika na relax, velmi príjemná a euforická vie byť
purps možno ako hybrid,
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moje nová favoritka je: dýzl modrý. voní jako borůvkový dýzl s trochou burgundského modrého.chutná zrovna tak. borůvkově sladce i dýzlově kysele po jogurtu.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
moje nová favoritka je: dýzl modrý. voní jako borůvkový dýzl s trochou burgundského modrého.chutná zrovna tak. borůvkově sladce i dýzlově kysele po jogurtu.
Jestli muzes, nahod foto maha. Docela by me zajimalo, jak vypada boruvkova diesel chut.
 

Latest posts

Latest posts

Top