What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018 Urbangrow

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Baieti si fete m-am intors! E o zi frumoasa de Aprilie 2018 si fetele mele au vreo 10-12 zile. Anul asta am decis sa nu fac experimente cu tzrana noua asa ca am pus 5L de vermicompost la 20 de Biobizz Light mix - o combinatie relativ slaba dar urmeaza sa le dau hrana lichida asa ca ca e ok.


In ghivece de ...3L or fi? Avem Automatele
Cream Mandarine de la Sweet Seeds



Fruit Auto de la Dinafem Seeds


Grandaddy Purple de la Blimburn seeds si Cheese de la Bulk Seeds - ambele feminizate


:tiphat:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Update-ul inainte de MAI!!!

Au mai crescut putin si pamantul se face urat cand se usuca. Va trebui sa ud ca nebunu la vara. Sau sa imi iau prorpiul sfat si sa adaug coco la mix. Dar asta pe viitor. Ia sa vedem ce avem aici

Cream Mandarine


Grandaddy Purple


Cheese


Fruit Auto - DA! Cateodata genetica da buleli.
 

SandalE

Member
Urban vine de la afara in urba ? :) succes cu ele, astept si eu ceva auto sa le arunc in urba' !

Multu succes.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
URBÁN, -Ă, urbani, -e, adj. Care ține de oraș, privitor la oraș; orășenesc.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Oare nu ar ajuta sa le izolezi cumva de acele tigle? stiu din experienta ca vara depasesc 60 grade acele tigle si stocheaza temperaturi inalte chiar si pana in mijlocul noptii.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Nu ating direct țigla. Anu trecut erau într-o lada de plastic. Anu asta sunt într-o jardiniera lunga. Asta atinge câțiva cm din câteva dintre țigle. În rest bate vântu pe lângă și pe dedesubt.
Au fost ok anu trecut. Cred ca pot repeta figura și anu asta
Merci
:tiphat:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
A mai trecut ceva timp. Am avut cateva zile reci si nu au crescut cine stie ce. Dar poate ma astept la prea mult din partea lor. Anyway...

Cream Mandarine Auto


GDP


Cheese


Fruit Auto


:tiphat:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
14/5/2018

Automatele au inceput sa infloreasca

Sa vedem Gradina...

Cream Mandarine


Grandaddy Purple


Cheese


Fruit Auto


Poza de grup
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ce-s alea man, manusi de sudor? :joint:
Succes cu plantutele, arata bine si sanatoase pana acum.
A..si.. Numa' sparti!
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Aho! Aho!
Groweri si frati
Stati oleaca si fumati
Doar un joint sa va calmati
Si updateu-mi ...lecturati

Dupa cum bine vedeti
Foarfeca face bosketi


GDP-ul e mai scund


Cheese-ul - zici ca e flamand


Fruit Auto infloreste


Cream Mandarine se infloceste


le dau Bio Bizz fratie
si le merge
De minunatie!
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Pula ninja ca îmi vad vecinii plantele. Nici nu disimulez. Dar ăștia apar de 3-4 ori pe an și nu au zis nimic anu trecut...
 

plm

Member
Aici, la mine in cartier, vecinu de la blocul alaturat, si-o arde obvious rau de tot cu ea la geam... parca si-o cere.
 
Top