What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Üdv

bheetz

Member
Jó estét ezzel így minden oké?
picture.php
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
öööö... öööööööö.... izé.... ööööööööööö...

szerinted rendben minden vele ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jól látod, de nem azért mert kidőlt.. ablakpárkányban ne is álmodj normális növényről.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
grow box ? :D akkor valami ott se nagyon klappol ez egy 10-15 napos valaminek néz ki,
aminek meg valahogy így kéne kinéznie... még öszi napon is... nemhogy growboxban.

picture.php
 

bheetz

Member
Tápot is kap rendesen de ez az első amit "nevelgetek".
Fénnyel kapcsolatban 2db 650 lumenes leddel rendelkezek
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
vagy ami valószínűbb, amikor világítod melege van, és alig fejlődik, sötétben meg nyúlik, mert hidegben van ?
 

bheetz

Member
vagy ami valószínűbb, amikor világítod melege van, és alig fejlődik, sötétben meg nyúlik, mert hidegben van ?

Nagyjából 20-25 hő fok között ingadozhat.
A világítással meg 18/6-ba játszok.
Dél után 2-kor le este 8-kor fel,úgy hogy nem hinném, hogy akkor hideg lenne neki.
Lehet pont, hogy lejjebb kéne rakjam a világítást.
 

Solon

Well-known member
Engem az első kép megfogott! Látom, hogy a nyílászárónál rakattatok be párkányfogadót. Miért lett összekenve? Miért nem maszkoltátok ki? Hol van a belső párkány? Whiped tuti , hogy nem én szórakozok itt 2 accal? Ezen gondolkodtál? :D Amúgy nem, de ez azért már nekem is kemény :)
 

bheetz

Member
Engem az első kép megfogott! Látom, hogy a nyílászárónál rakattatok be párkányfogadót. Miért lett összekenve? Miért nem maszkoltátok ki? Hol van a belső párkány? Whiped tuti , hogy nem én szórakozok itt 2 accal? Ezen gondolkodtál? :D Amúgy nem, de ez azért már nekem is kemény :)

Wtf?!!
Nem is én rakattam be az ablakot ilyen volt mikor ide költöztünk:biggrin:
 

Solon

Well-known member
Alkudtatok legalább a lakás/ház árából? Mert ez elég kuli munka. Ilyet meglátnék, visszabontatnám alapig az épületet. :D
 

bheetz

Member
Alkudtatok legalább a lakás/ház árából? Mert ez elég kuli munka. Ilyet meglátnék, visszabontatnám alapig az épületet. :D

Persze laza 2 misit csappant a ház ára :)
De ha szeretnél úgy is megy a ház bővítés jöhetsz bármikor építkezni. :biggrin:
Hála barátnőmnek ingatlan közvetítő.
Mellesleg vissza raktam ugye boxba és ki egyenesedett az összes levele.
 

Alanbrown88

Member
650 lument felejtsd el. Olvasólámpának oké , 6500 lumen már jobban nézne ki. Egyébként már egy 50 wos hpssel is többre mennél.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
" [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Amúgy nem, de ez azért már nekem is kemény " pont ezért nem is kellett rajta gondolkodni

inkább bheetznek kéne gondolkodni, hogy generáljon párát fényt meg ne tápozza az 5 napos magoncot kőbányai virágfődbe stb stb :D
[/FONT]
 

bheetz

Member
" [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Amúgy nem, de ez azért már nekem is kemény " pont ezért nem is kellett rajta gondolkodni

inkább bheetznek kéne gondolkodni, hogy generáljon párát fényt meg ne tápozza az 5 napos magoncot kőbányai virágfődbe stb stb :D
[/FONT]

Kókusz rostba át ültetem az jó?
 

Latest posts

Latest posts

Top