What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Bemutatkozások

Ide lehetne írni aki bemutatkozna mert nevet váltott de mégis felismerhetőnek szeretné magát vagy egyszerűen csak újként érkezik. Én GK vagyok nem változott semmi. :tiphat:
 
Magical Wizzardrat! Zkn 0-24be ottvoltam és követtem mindent. Egy forum követő aki beakarja szívni a sok (füvet) információt tőletek és ha lesz elég tudás belekezdeni a jóba természetesen.. Addigis figyellek titeket ;) :wave:
 

Medicropper117

Active member
Jah van ilyen is, akkor, Techerts voltam az üreg másik oldalán. Helyzet változatlan, továbbra sem értem azt aki földezik...ahoz érteni kell és kevesebbet hoz a növény;)
 

Son of Soil

Member
Hi.

Béla vagyok a zöldkertészről. Gyógyulófélben lévő alkoholista, heroinista, kokainista és fű függő. Notórius hazudozó. Remélem itt is mindenkit basztathatok majd, kivéve krómeót, persze. Istennel nem baszakszunk.

Ígérem ide is csak hazudni járok majd.

Béla voltam, vagyok, leszek!

Bye.
 
C

chromegamix

Légy üdvözölve Isten országában!

Légy hű mindhalálig, és neked adom az élet koronáját.
 

DonJoo

Member
:laughing:Hy
Nem választottam különösebben bonyolult nevet,ahogy eddíg sem :D Don.joo vagyok ( tudom a hiányzó pont összezavart titeket)
:laughing::laughing::laughing:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
úgy bizony dáá
meme-15812-5419.jpg
 

Son of Soil

Member
Ez most az offolás offjának az offja? Belezavarodtam, na, de gyártsuk az offtopicokat, éljenek az offtopicok...

Gyerünk, Béláim! Hordjuk a Napfényt!

:D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ne z avarjon senkit a topic címe lányok..
" bemutatkozás- OK? "

nesztek beszálltam én is egy zsák déli napfénnyel, de tudjátok mit adok két zsákkal ma nagyon sütött a nap.
 
Top