What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Teljesen az elejéről.

pakis_tán

azok az autók olyan gyorsan elfognak fogyni, mintha nem is lettek volna, rossz döntés, hogy nem rendeltél teljes szezonos fajtát.
 

dev.

Well-known member
Mostanában sztárolt, Special Queen a RQS-től. Mi is vettünk, mert a Whip mondta, aztán ha szar, lesz kit hibáztatni. Nade viccet félretéve, valóban jókat olvasni róla, rövid virágzási idejű, jó hozamú 50/50 indica/sativa, de ami a legfaszább, az az ára. 15 ajróért van 5 fotós magod.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jóvan eddig is voltak perverzióim... de azok nem kezdőhalandók számára voltak sztárolandók :D gubacsnak is mélyen a zsebébe köllött nyúlnia, hogy a toplistámról kipróbáljon pár dobogósat :D
special queen az egy meglepetés volt nekem is, legyen az mindenkinek aki kipróbálja legalbb olyan kellemes csalódás
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
tuti ez vót, vissza se mennék többé oda :D

giphy.gif

ic
 

Son of Soil

Member
Vegyéé Power Plantot. Csak jókat hallottam róla,múltkor szívtam is. Rendesen szétcsap

Termesztetted? Nem! Biztos azt szívtad? Nem! Akkor minek ajánlod? Nálam volt egy karika, a legpotensebb feno is elég gyenge volt, teljesen jellegtelen fajta, szórása, ha jól emlékszem 4 feno volt, 7 és 11 hét között volt az érési ideje beltéren, nem egy homogén fajta, az egyetlen jó tulajdonsága, hogy iszonyat bőtermő az egyik feno, na de ilyen gyenge jelleggel kell a faszomnak ilyen szar. Klónt se raktam el akkora rakás fos volt. A harmadik cigi után keresnem kellett rendes füvet a házban. Mi lenne, ha csak olyan fajtákat ajánlgatnátok egymásnak, amivel volt is tapasztalat?
 

GK_420

Active member
Mind gerillaba lesz, mert havernal már most ki asta vmi kobor kutya a földet.
Te egy igazán határozott ember vagy az már most látszik. :laughing: Oda is vigyed a haverod...legyen aki pofázik majd róla ha nem ássa ki a róka/őz/kutyadisznómedveemberber
 

ZoldOvezet

Active member
Termesztetted? Nem! Biztos azt szívtad? Nem! Akkor minek ajánlod? Nálam volt egy karika, a legpotensebb feno is elég gyenge volt, teljesen jellegtelen fajta, szórása, ha jól emlékszem 4 feno volt, 7 és 11 hét között volt az érési ideje beltéren, nem egy homogén fajta, az egyetlen jó tulajdonsága, hogy iszonyat bőtermő az egyik feno, na de ilyen gyenge jelleggel kell a faszomnak ilyen szar. Klónt se raktam el akkora rakás fos volt. A harmadik cigi után keresnem kellett rendes füvet a házban. Mi lenne, ha csak olyan fajtákat ajánlgatnátok egymásnak, amivel volt is tapasztalat?


Dinafemes OG Kush ;) eskuszom a legkemenyebb :D szívtam,outos volt,tuti az volt....az őz megtoppolta 2 hónapos korába 3 levél maradt rajta..túlélte simán..mondom 3 levél nem túlzok..😂 De így is lett egy tescos szatyor fű....~600-700 gramm
 

buddha91

Member
Hát ha a felső réteg föld lesz szerintem nem fog látszani. Mondjuk ez az első próbálkozásom, még nem tudom mi hogyan lesz, csak a hely van meg. Egy volt szeméttelep amit már benőttek kisebb bokrok.
 

buddha91

Member
kb 10 éve nincs használatban. sajnos jobb nemigazán van. van közel patak és a kutyasétáltatós útvonalon van.
 

N4sker79

Member
Végülis a skunk autok lesznek ?ennyi ?Gerillában?jobban jársz egy fotossal mint ezzel a héttel.Chronic ,church,AK47 -től leveszed a fejed.én két éve a pure africát nyomom többek közt.100 sativa de okt szüretelhető nem magosodik kellemes illatú .szerintem az autokkal rábaszol nem lesz semmi.
 
Top