What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017_OUT_minimal

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Jó ötlet az üvegszilánk! Ezt alkalmazni fogom mostantól én is, köszi. De egy tipp szerintem jóval kisebb szilánkok kellenek. Minden jószág amikor ás belenyomja az orrát is szaglászni. ;) De azzal a kiásottal csinálj valamit, mert lassan meghal.
 

Pillang

Active member
Van kisebb, meg nagyobb szilank is, a növi meg vissza van temetve, be öntözve, mást nem tudok tenni vele most.
 

Pillang

Active member
Ármány felett győzött a szív!

picture.php


Ennyire még nem védtem be növényt: üveg szilánk, kapszaicin, csiga ölő, rovar elleni táprúd.
 
K

kukta

Nagy túlélő a kender, ez már megmarad ha nem basztatja semmi. Tápot adsz neki? Meg mintha nagyon árnyékba lenne, vagy te árnyékolod? :D
 

Pillang

Active member
Déli oldalán van egy reketyésnek, az én árnyékom látszik a képen. A gödör alján van trágya, a rovar riasztó rúd, amit leszúrtam neki, az egyben tápozza is, levél trágyát fog kapni, ezt csak azért, mert most épp van, csalán ázalékot később, mást nem.
 

Pillang

Active member
jó ötletek köszi, hajrá a paprika kivonat honnan is kerül? mennyi ideig lehet hatásos?


Piacon vettem, de rendelni is lehet, most próbálom ki először. Sokáig hatásos lehet, vélelmezem, mert olaj, nem mossa le könnyen az eső. Spriccelő flakonból adagolom, szélben ne használd, sírsz/köhögsz!
 

Pillang

Active member
Szépen ki gyökereztek a church klónok, fűz ázalék nekem nem vált be, tőzeg viszont igen.

picture.php
 

Pillang

Active member
Kökény bokrok vannak körülötte, nincs elnyomva, csak a képen látszik úgy, mintha. Az ültető gödör átmérője kb 30 cm, a növény közvetlen közelében csak gaz van, meg belógó fű szálak.
 

GK_420

Active member
Kökény bokrok vannak körülötte, nincs elnyomva, csak a képen látszik úgy, mintha. Az ültető gödör átmérője kb 30 cm, a növény közvetlen közelében csak gaz van, meg belógó fű szálak.
Hát épp a gazt meg belógó fűszálakat kellene elnyomni amíg kimagasodik onnan. Egy fűszál is rengeteget takar neki a fényből ha rossz helyen van...de te tudod.
 

Pillang

Active member
Csinálok másik szögből képet, akkor látni fogod, ezen tényleg úgy néz ki, mintha gyomlalni kéne :)
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top