What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gubacs Elso Gerilla kertje

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Na jól elhanyagoltam ezt a naplót.
Dobok ma fel képeket az utsó látogatásról. A két moby dick illetve a jack meg a dd elég jól néznek ki. Sajnos a DD a kisebbik abból a kettősből, mostmár biztos, hisza jellegzetes lila levélerek meg levélszárak már előjöttek. Kapják a permetet mostmár lisztecskék ellen is, végre volt idő, ennek hatását majd a következő látogatáskor tudom megmondani, illetve elkeztem őket permetezni penész ellen is. Illetve beszereztem ezekmellé egy kontaktszert is.
A dohány nálam szart se ért pedig direkt normális Virginiat áztattam nem a leggagyibbat teli adalékokkal.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
teljesen felesleges várni valamit jack herertől és moby dicktől.. ez nem az az égöv..
plusz ezeknek kicsit több gondoskodás kéne
 

iwantmorebuds

Active member
Hát bro ezek se nőttek meg igazán. :D Mit vársz tőlük?

Hat szerinted miert kerdeztem? :laughing: am nemsokat ezert is lettek kicsit elhanyagolva, ugyerzem elbasztam :D dehat azert mostmar vigviszem csak nem fektetek bele tul sok emergiat ahogy ezt whip egybol ki is szurta :D
Mint ahogy azt is hogy baxtam utananezni a strainnek :D ez teny, de a legtobb magom freebie azert azt tegyuk hozza
 

GK_420

Active member
Azért a freebie is igényelné a tápozást keményen...:D Ennél még az enyéim is szebbek pedig egyik se díjnyertes plant. :D
 

GK_420

Active member
Eső után is ki kell menni tápozni mondjuk. Itt is esett mégis másnap ott voltam már így 2-3 naponta folyamatosan kapnak folyadékot valahogy. A DD fajta lehet az de nem az én növényem. :D Bár az még a szebbek között van a legnagyobb afem.
 

iwantmorebuds

Active member
Eső után is ki kell menni tápozni mondjuk. Itt is esett mégis másnap ott voltam már így 2-3 naponta folyamatosan kapnak folyadékot valahogy. A DD fajta lehet az de nem az én növényem. :D Bár az még a szebbek között van a legnagyobb afem.
Igen, megértettem hogy többször kéne kimenni, de nemfogok mert nincs rá elég idő :D Nekem ha 10g-t hoznak azis jo, ez a kör tökéletes arra h a következőre jobban felkészüljek majd :)
 

iwantmorebuds

Active member
Black cream
vegre lett pár cigire valo lila fuvem :D szárazon szebbek szoktak lenni :D
picture.php

 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top