What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gubacs Elso Gerilla kertje

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Had dicsekedjek egy kicsit :)
picture.php

 

Medicropper117

Active member
Nah ez mar valami. Azt is megirtad nekik hogy az 5. növényed?:)
Elismeresem, bar ez nekik is jo reklam. Szep a noveny es eltalalt a kép.
 

iwantmorebuds

Active member
Nah ez mar valami. Azt is megirtad nekik hogy az 5. növényed?
Elismeresem, bar ez nekik is jo reklam. Szep a noveny es eltalalt a kép.

Nem azt nem :D jah de nekem is megeri :D twitteren hasznaljak fel a kepet max kar bedobhatnak a katalogusba :D
Egyebkent azt elfelejtettem odairni hogy masodik lettem :D itt icmagon is van ilyen contestjuk
 
Last edited:

vazsi

Member
Azért elég nagy dolog lenne ha ez a kép köszönne vissza a katalógusokból, büszke vagyok rád Gubi :)
 

iwantmorebuds

Active member
Ujabb auto kornek nezek elebe a FastBuds jo voltabol. Kaptam toluk egy lehetoseget miszerint kuldenek par magot ha lenaplozok nekik egy kort itt icmagon.
Hat ugy voltam vele miert ne...
Fotos magjaim ellesznek meg a hutoben egy darabig :D
Nemtudom kinek mennyire ismeros a magceg, egy feltorekvo kizarolag autokkal foglalkozo amerikai ceg, itt eleg sok oltast kaptak elsore (par hete lett itt icmag vendor).
Ezen az oldalon inkabb fotos genetikak mennek nem ugy mint egy masik autofloweres oldalon ahol hatalmas sikernek orvend mar.
Egy altalam es egy altaluk valasztott strain lesz. En az LSD-25-t valasztottam :D es annyit kertem h az altaluk valasztott a legutosebb cuccuk egyike legyen marmint hatasra. :D ez majd akkor derul ki ha a posta ideert.
Nekem nagyon izgalmas lesz az biztos (tapasztalatom azert meg mindig nincs tul sok)ha esetleg itt is van ra erdeklodes lenaplozom itt is magyarul :)
 

vazsi

Member
Ujabb auto kornek nezek elebe a FastBuds jo voltabol. Kaptam toluk egy lehetoseget miszerint kuldenek par magot ha lenaplozok nekik egy kort itt icmagon.
Hat ugy voltam vele miert ne...
Fotos magjaim ellesznek meg a hutoben egy darabig :D
Nemtudom kinek mennyire ismeros a magceg, egy feltorekvo kizarolag autokkal foglalkozo amerikai ceg, itt eleg sok oltast kaptak elsore (par hete lett itt icmag vendor).
Ezen az oldalon inkabb fotos genetikak mennek nem ugy mint egy masik autofloweres oldalon ahol hatalmas sikernek orvend mar.
Egy altalam es egy altaluk valasztott strain lesz. En az LSD-25-t valasztottam :D es annyit kertem h az altaluk valasztott a legutosebb cuccuk egyike legyen marmint hatasra. :D ez majd akkor derul ki ha a posta ideert.
Nekem nagyon izgalmas lesz az biztos (tapasztalatom azert meg mindig nincs tul sok)ha esetleg itt is van ra erdeklodes lenaplozom itt is magyarul :)

Én szeretném, hogy naplózd, remélem még sokan! :thank you:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top