What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gubacs Elso Gerilla kertje

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
7 lesz kb :D nem meg volt ket kisebb ag kepzelj oda meg harom olyan kisebb golyot annyi.
Sajnos ez kerult a legszarabb helyre, meg kibasztam a fobugat lepeneszesedett, az ,eg lett vna majdnem ennyi. De nem probaltam szetnyirni, sajna full a belsejebe kezdodott nem is lehetett eszrevenni.

Sajnalom h a bennti nem csirazott, azert ennel tobbet tud ez a strain.
 

vazsi

Member
Gondolom úgy értette Gubi, hogy aki fotost ültetett, az várta már a szeptembert, de mivel neki autoja van ezért ez neki nem jó :D
 

iwantmorebuds

Active member
Gondolom úgy értette Gubi, hogy aki fotost ültetett, az várta már a szeptembert, de mivel neki autoja van ezért ez neki nem jó :D

hát én pontosan igy értettem és még most se értem h lehetett ezt még másképp értelmezni :D ha kétértelmű volt akkor bocs nemdirekt volt :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
lófaszt várja ezt mindenki.
ez a legrizikósabb rész minden szempontból.

majd amikor már kiszáradt és érlelödik a befőttesüvegekben. jáj more addig annyi minden történhet még..
csak gondolj króm meséjére a zsákos futkosással.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top