What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gubacs Elso Gerilla kertje

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Na nyitok egy naplot a kinti probalkozasomnak mostmar, tul sokat nem irnek inkabb csak kepeket toltok fel, ha valakinek valami kerdese van vagy otlete azt szivesen veszem, tobbfele strain lesz, mind auto, emiatt nem kell szapulni...

Auto Chronic 43. Nap
 

GK_420

Active member
Szegény magonc. Bátor vagy hogy kitetted....és végre felvállalod a neved gubacs4ever. :D
 

iwantmorebuds

Active member
Koszi mindenki.
Vazsi van meg ;)
GK: had menjen :D elso egyket het kritikus aztan meglassuk, tobbi se lesz ittbenn 10 napnal tovabb :D
 

iwantmorebuds

Active member
Na, igy meg megjobb :D :D
Amugy 10napnal tovabb nem fogok veluk varni mert egyszer csak ugy dont h ennyi veg eleg volt ket levelparral :D
 

Sonicc

Member
Na, igy meg megjobb :D :D
Amugy 10napnal tovabb nem fogok veluk varni mert egyszer csak ugy dont h ennyi veg eleg volt ket levelparral :D

Most voltam megnézni az autosomat(Red Poison),sikerült nőnie vagy 5 cm-t múlt hét óta,így már van vagy 25 cm :biggrin: virágzásban. Szóval jól elkúrtam.
Szerintem jól csináltad,hogy kiraktad. Jővőre én is így teszek, mindegy tanulópénz.
Sok sikert a körhöz,követlek és próbálok tanulgatni.
:groupwave:
Auto Chronic nagyon szép. Milyen magas?
 

iwantmorebuds

Active member
Most voltam megnézni az autosomat(Red Poison),sikerült nőnie vagy 5 cm-t múlt hét óta,így már van vagy 25 cm :biggrin: virágzásban. Szóval jól elkúrtam.
Szerintem jól csináltad,hogy kiraktad. Jővőre én is így teszek, mindegy tanulópénz.
Sok sikert a körhöz,követlek és próbálok tanulgatni.
:groupwave:
Auto Chronic nagyon szép. Milyen magas?

:D enis elbasztam mar egyet, a masodikban nem vagyok biztos abbol talan lesz vmi. Nekem eleg nehez eltalalni mikor a legidealisabb atultetni, vagy nagyobba kellene kezdeni.
Chronic olyan 1,20 most kb, mar nem lesz sokkal magasabb sztem.
 

Sonicc

Member
Nálam 3 hétig ment,egy 2 decis pohárba,hiba volt. Az a baj,hogy csak ez az egy autos magom volt,ezzel akartam átvészelni a nyarat :),szopó. Jó lenne tudni mekkora potba kéne elültetni.
Valaki pro esetleg?
Tréning nem volt nálad se,ugye?
 

iwantmorebuds

Active member
Nálam 3 hétig ment,egy 2 decis pohárba,hiba volt. Az a baj,hogy csak ez az egy autos magom volt,ezzel akartam átvészelni a nyarat :),szopó. Jó lenne tudni mekkora potba kéne elültetni.
Valaki pro esetleg?
Tréning nem volt nálad se,ugye?

Nem, nem volt training
 

iwantmorebuds

Active member
Na es a maradek hogy teljesen legyen a kep :)

Hatso ketto
2x Dinafem - Moby Dick XXL
Elso kettonel egyelore nemtudom melyik melyik :D
1x Paradise Seeds - Jack herer
1x Sweet Seeds - Dark Devil

 
Status
Not open for further replies.
Top