What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sensi Seeds - Northern Lights in out

Status
Not open for further replies.

MGK19XX

Member
14.nap. A palánta szakasznak vége.

Minden a legnagyobb rendben,az elmúlt hétem a növi megtöbbszörözte térfogatát,nagyon elégedett vagyok vele.Mától indúl a vegetatív szakasz,a tápot ehez mérten kapja már ma estétől.Mindenből 0.7ml/liter,egészen a virágzás kezdetéig ez a menü.
Ec: 0.66 pH: 5.7
Sziasztok,jó kertészkedést mindenkinek.

 

MGK19XX

Member
Köszönet mindenkinek. :)

A növit kb 9 óra közvetlen napfény éri,de szerintem ennél kevesebbel is beérné.Láttam,hogy Neked csak 4-5 órás helyed lenne,Én azt mondom,ha nincs jobb akkor az is megteszi.
Sok sikert!
 

MGK19XX

Member
21.nap Rossz idő és kártevők.

Sajnos az időjárás mostanában nem túl kedvező,plusz kártevők is megjelentek.
Egy alsó levelet leharapott egy szöcske,a többin pedig apró fehér kicsit ezüstös foltok jelentek meg.Medicropper117 barátunk szerint tripsz,amit nem nagyon értek,mert három naponta megy Neem olajos zuhany,de hiszek neki.
Mindegy,ez a kültéri kertészet átka,ezekkel számolni kell,100 százalékos védelem nincs.
Mindezt leszámítva minden rendben,szépen fejlődik a növi,elégedett vagyok vele.
Viszlát egy hét múlva.

 

Quakes

New member
A legalsó sziklevelek természetes, hogy leszáradnak, de azért kapd le. Azért, hogy ne tenyésszenek el rajta a bacik, gombák.
 

MGK19XX

Member
28.nap Napi egy centi plusz.


A 28. napon 28 centiméteres a növény,napi 1 centi növekedést produkál.Van 7 elágazás,14 mellékág amikből az alsók már klónnak is jók lennének.Szóval bokrosodik elég faszán. :woohoo:
Makroból most több megy,abban van több nitrogén,így az Ec kerek egy pont nulla.
Időjárásra nincs panaszom és a kártevők is elhúztak a picsába,nincsenek újabb fehér foltok.

Thanks for watching see you one week later.

picture.php
[/IMG]
picture.php
[/IMG]
picture.php
[/IMG]
 
Last edited:

MGK19XX

Member
35.nap Megjelentek az elővirágok.


Jelenleg 47 centis a növi,nagyon sokat nőtt az elmúl héten.Már a mellékágak is mellékágakat hoznak,a gyökérzet pedig teljesen benőtte a közeget.Napi 1 liter tápot simán benyel,több nem is fér a cserépbe.Szagát már fél méterről érzem,nem túl erőssen de azért elég jellegzetes,össze nem téveszthetö illatok terjengenek a teraszon.
De a legjobb hír,hogy megjelentek az elővirágok bibeszálak formájában,bár eddig sem vol kétségem,hogy lány,de így már biztos.

Köszönöm a figyelmet,további jó kertészkedést mindenkinek.


 
Last edited:

MGK19XX

Member
42.nap

60 centi,20 mellékág,napi 2literes fogyasztás,itt tartunk a vegetatív szakasz közepe táján.A közeg nagyon hamar kiszárad,plusz az étvágy is nagy,reggel és este is öntöznöm kell már.Tegnap este mire hazaértem kb a földön feküdt az egész növi,azt hittem eltört a szára vagy valami egyéb komolyabb baja van,de amint megemeltem éreztem,hogy ez így túl könnyű,kivan száradva a közeg.
Eddig a táppal is meg vagyok elégedve,semmilyen hiány vagy túltáp jelét nem látom.A pH-val sincs gond,nem kell állítgatnom,6.0 körül beáll magától és annyi.
Nem tudom mennyit nő még,remélem olyan 1méter körül megáll,nem akarom,hogy túl nagy legyen,így is lesz rajta elég manna ami nekem elég.
Szúnyoghálóval letakartam a cserepet,mert meguntam,hogy a szél állandóan kifújja a kókuszt belőle,és napont takaríthattam utána,pléne egy kicsit szelesebb nap után.

Köszönöm a figyelmet,jó kertészkedést mindenkinek.

 

dev.

Well-known member
Szép! Szél ellen szórd be a tetejét agyaggolyóval, kiszáradás ellen is használ valamit. ;)
 

MGK19XX

Member
Köszönöm srácok! :)


49. nap.

70 centi 22 mellékág változatlanúl magas étvágy.Egy nagyobb vihart leszámítva ami majdnem kicsavarta a plantot a cserépből,nem sok minden történt ezen a héten.Szépen vegetál ahogy kell,egyre terebéjesebb,és sűrűbb a növény,ami ezeken a szar minőségű képeken nem nagyon látszik,amiért elnézést kérek,de most ez van.
Viszlát a következő héten.

 

MGK19XX

Member
Jól nèz ki. Papírforma szerinti szabàs. Flo alatt öntözhetsz/karózhatsz majd mint a barom
Igen,már most alig győzöm RO-val,azon gondolkodom,hogy veszek egy ozmózis szűrőt,sokkal egyszerűbb lenne az életem vele.Thanx bro.

Szép kis dög. Marad végig ebben a cserépben?
Marad ebben,már nem ültetem át.Többet viszont nem használok ilyen kicsi cserepet,pláne kokusszal meg kültéren,kurva hamar kiszárad,de úgy,hogy reggel runoff-ig locsolom estére meg fekszik a plant mire hazaérek.Holnap összedobok egy csöpögtető rendszert,hogy nappal is kapjon kaját,mert ez így nincs rendben.
Tanx bro.

hi man
very nice plant!!!
i follow y
Hi bro,thanx for folloving.

56.nap Tápanyaghiány.

Sajnos nincs minden rendben,pár alsó levél besárgult,de úgy rendesen.
Hülye voltam amikor azt hittem,hogy 1.0 Ec elég lesz a vegetáció végéig,plusz egész nap nem vagyok itthon,nappal nem tudom öntözni,csak reggel meg este,de ez már nagyon kevés,ezért lett táphiányos a szépségem.
Felhúzom az Ec-t minimum1.2-re,és csinálok egy nappali csöpögtetőt,de a besárgúlt leveleket ha jól sejtem már buktam. :(

See you the next time guys.

 

iwantmorebuds

Active member
Ameddig nem barnul el addig mendhető ugy tudom... azok a részek amik barnák már halottak.
de egyébként ennek nem lesz semmi baja ha leesik egy két levél szerintem ;)
Minden esetre marha jol néz ki
 

dnilb

New member
Udv!

Javaslom, hogy a cserepet rakd egy nagyobb vagy magasabb talcaba es azt is toltsd fel vizzel. Ennyi sargulas normalis es a vizhianybol is adodhat, nem feltetlen a tap, de azt is novelheted. Az also hajtasokat nem sokara ugyis le kell vagjad, ha nem akarsz kis viragokat alul. Amugy szep, sok sikert!
 

MGK19XX

Member
Köszönöm a segítséget srácok. :)

63.nap Problem solved

Sikerült megállítani a sárgulást,sőt mi több,néhány levél vissza is zöldült. YESSS!
A plant kerek 1méter magas,rengeteg mellékág,napi 4literes fogyasztás.

További jó kertészkedést mindenkinek.

 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top