What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2016/04 Autoflower in Out

GK_420

Active member
Nyugodtan rakhatnád legközelebb ide is. Remélem nem ilyen épp megpattant állapotban dobtad a közegbe. A helyed keményen agyagosnak tűnik remélem elég mélyen cseréled a talajt.
 

GreenL

Member
Nyugodtan rakhatnád legközelebb ide is. Remélem nem ilyen épp megpattant állapotban dobtad a közegbe. A helyed keményen agyagosnak tűnik remélem elég mélyen cseréled a talajt.

Nem tettem még sehova sem :D a talaj full fekete tápanyagban gazdag föld,ez bizti :) még a zsepiben maradnak péntek délutánig amelyiket úgy látom,hogy eléri a 4-5mm es gyökeret azt átültetem kis cserépbe.Ami nem az marad hétvégére is benne.Ha nem mutatkozik hétfőig változàs,eldugom azt lessz ami lesz,veszteni nem fogok vele.:D de minden probléma elkerülése miatt ha odakerül a sor a lukakat átdolgozom még 20-20 liter B-s florimoval kapnak 3-3 liter sz marha pár éves trágyát.De ez még soká van..2-3 hét minimum
 

1MM0RT4L

Member
viragfold melle keverhetnel kisaranyban perlitet és/vagy coco-t és/vagy finomszerkezetű tőzeget, hogy lazább legyen a szerkezete! nagy elöny ha nagy gyökeret tud leverni minnél hamarabb !
 

GreenL

Member
viragfold melle keverhetnel kisaranyban perlitet és/vagy coco-t és/vagy finomszerkezetű tőzeget, hogy lazább legyen a szerkezete! nagy elöny ha nagy gyökeret tud leverni minnél hamarabb !

A perlitet is bele fogom forgatni 70florimo-20szarvastragya-10perlit ez lessz a végleges helyen. Adom neki a wuxalt majd de attól felek h beut a borongos ido es csak ablakparkanyon es kinnt tudom elonevelni,de ha rossz ido lessz megnezhetem magam :( ettol az egytol felek h megnyulik es gatya :S
 

Medicropper117

Active member
Karózd ki amíg pici. Vagy ne töltsd koppra a cserepet es mikor megnyult betemeted a "felesleget". Ott is gyokeret fog ereszteni utána
Ugyanezt ejlatszhatod kiültetésnél is. A szarvasmarha trágyát, mégha érett is legalabb 2 honappal ultetes elott a talajba érdemes bedolgozni. Nem 2 perc mire ott a gomba elkezdi lebontani azt. Plusz a tápanyagban gazdag viragfold mellé nem sok ertelme van szerintem
 

GreenL

Member
Karózd ki amíg pici. Vagy ne töltsd koppra a cserepet es mikor megnyult betemeted a "felesleget". Ott is gyokeret fog ereszteni utána
Ugyanezt ejlatszhatod kiültetésnél is. A szarvasmarha trágyát, mégha érett is legalabb 2 honappal ultetes elott a talajba érdemes bedolgozni. Nem 2 perc mire ott a gomba elkezdi lebontani azt. Plusz a tápanyagban gazdag viragfold mellé nem sok ertelme van szerintem

Köszi,ez hatalmas segítség volt! Ezer hála!
 

GreenL

Member
Eltelt egy pár nap,skacok az Auto purple kidugta a gyökeret de nagyon ramaty...kb 1 fèl mm nyire..hófehér a vége semmi fekete-sárga nincs rajta...eldugjam földbe,azt nezzuk meg mi lesz vagy mehet a zaciba?? :/
 

GK_420

Active member
Eltelt egy pár nap,skacok az Auto purple kidugta a gyökeret de nagyon ramaty...kb 1 fèl mm nyire..hófehér a vége semmi fekete-sárga nincs rajta...eldugjam földbe,azt nezzuk meg mi lesz vagy mehet a zaciba?? :/
Hát miért mégis hogy kéne kinéznie egy csírának? :laughing: Jó az úgy...
 

GreenL

Member
egy kis up :)

Ma reggel kimegyek megnézni őket,a másik 3 még nem lépett színre és azon csodálkozom,hogy tegnap este halvány lila mutatkozásuk sem volt,12 óra elteltével pedig ez fogadott :

picture.php
 

GK_420

Active member
Aztán ez mi akar lenni? :D Ebből a közegből kemények ha kiküzdik magukat...az a csíra meg kender akar lenni biztos?
 

GreenL

Member
ez spèci keltetô közeg :D nyugi nem kemèny egyàltalán,am átültettem ôket 3les bs florimoba :) az anyag am olyan mint a vattacukor+ virág föld a 3lesbe nem tettem belôle,mert nedves nagyon,tegyek fel kèpet mi is ez valójában? :) nem talàlnàtok ki soha,mégis 5* de sem otthon nem tudod elôàllîtani sem boltba nem veszel :) kb 2000db paradicsom palànta van ilyenbe jelen pillanatban ! :comfort:
 

vazsi

Member
ne mondd már, hogy az a föld nem kemény, ez alatt még a fasz se tudna felállni, nemhogy az a szegény magonc :)))
 

GreenL

Member
ne mondd már, hogy az a föld nem kemény, ez alatt még a fasz se tudna felállni, nemhogy az a szegény magonc :)))

jajj mi lenne veled ha nem akarnàl okos lenni? ember ezt reggel 7kor csinàltam a kèpet ès *tegnap*5-6 fele locsoltam be,nehogy szikla legyen màr..fogalmad sincs ròlla mi ez,elmondjam had örülj?! Granulàlt Iszap Algàval meg b florimo mi lenne kemèny? ISTENEM..
 
Last edited:
S

ShivaDiva

Bocs de en is azt tudom mondani mint a tobbiek,egy magonc kender nem igy nez ki, ami lathato a kepen az sima mezei funek vagy snidlingnek nez ki xD plusz nem szabad locsolni a foldet plane addig mig kisem bujtak, az elso par hetben csak lightosan szabad hogy kitudjon normalisan fejlodni a gyokerzet..
 
Top